Skocz do zawartości

zerowania.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez zerowania.

  1. Model: Washington ID: 84678 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 98k Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1078), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SZO 6LX6), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) bak 90l/75l 1klucz Cena: Oferty Coś od siebie: Jedyny Washington z nitrem. Vmax 200/nitro 240. Limuzyna godna Prezydenta USA. SS'y: https://zapodaj.net/plik-RXkpzqJ6vW
  2. Dzięki za poprawienie Dalej
  3. https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=KacperG12&check=130364 do tego ma sporo vizu (może bez lampy, za to przynajmniej nie ma REDów)
  4. zerowania.

    Faggio 10ns!

    Model: Faggio Electric (462) ID: 22475 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 8531,3km dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: Oferty 350k+ Coś od siebie: Fajne Piaggio do postawienia przed domek. Faggio 10ns (wśród elektryków) SS’y: https://imgur.com/a/KzE9toj
  5. To że jakaś osoba z rangą "Executive" czy jakąkolwiek inną, to nie znaczy, że nie może np. nadużywać swojej rangi aby przykładowo pomóc swojemu znajomemu (uwierz mi, już niejednokrotnie zdarzały mi się takie sytuacje, więc nie jest to napewno 1 raz). Rozumiem, że mówisz o swoim zachowaniu, czyli wsadzeniu mnie do więzienia mimo, iż TO NIE JA "się zabiłem" lecz gracz @macqo (Z góry dziękuje za wpakowanie mnie na 4h do więzienia ) "Góra" frakcji CZASAMI "poucza" w taki sposób, że tylko pisemnie jest napisane aby tak więcej nie robić a praktyce to i tak nic nie zmienia. Nie potrzebuję twoich 200pln, tylko chcę wyjaśnić DLACZEGO ZOSTAŁEM WSADZONY DO WIĘZIENIA SKORO SAPD MNIE NIE ZŁAPAŁO I NIE UMIEŚCIŁO W RADIOWOZIE LECZ ZNALAZŁO DROGĘ NA SKRÓTY. Nadmienię też, iż z conajmniej 2 członkami frakcji SAPD miałem spięcia, m.in. też z twoim "kolegą/przyjacielem" (nie wiem na jakim poziomie jest wasza znajomość prywatnie) K4fulsky* więc też to umieszczenie mnie w więzieniu mogło mieć prywatny aspekt. Właśnie chciałem dokładnie z tobą porozmawiać, abyś mi dokładniej wyjaśnił, lecz zablokowałeś mnie na wszystkich dostępnych metodach komunikacji i nie raczyłeś nawet odblokować pomimo kilku reportów do adm. Nie oskarżam o czynności bez żadnych podstaw, gdyż przedstawiłem dowody powyżej i jeżeli chcecie działać jak Policja w prawdziwym życiu, to zobaczcie sobie, czy np. Polska Policja lub USA (Bo na niej jest największe wzorowanie się SAPD) czy jakakolwiek inna Policja z innego państwa posiada taką technologię i wsadza do więzienia podejrzanego, gdy tego nie ma w areszcie i nie jest zatrzymany, czy tak samo jak SAPD na 4life wsadza przestępców klikając/wpisując kilka skrótów, bo z tego co wiem to NIGDZIE na świecie nie ma takiej metody doprowadzania przestępców do wymiaru sprawiedliwości.
  6. NAPISAŁEM, ŻE JEŻELI NA POCZĄTKU BĘDZIEMY POZWALAĆ NA POBŁAŻANIE SAPD ABY WSADZALI DO WIĘZIENIA KILKA RAZY PRZEZ "POMYŁKĘ" TO PÓŹNIEJ MOGĄ TO WYKORZYSTAĆ I CELOWO DAWAĆ KARY KILKA RAZY BEZ POWODU GRACZOM (Sory za Caps). Być może tak sobie mówisz, że w obu przypadkach odsiedziałem 240 minut oraz mówisz, że mógłbyś podliczać w minuty dłużej mandat, aczkolwiek gdybyś przez dłuższy czas nie ruszał się, to bym zawiadomił administrację o potencjalnym omijaniu AFK (s2). Dodam też, że jeżeli zajmujesz tak ważną funkcję to nie powinieneś popełniać błędów (jeżeli inaczej uważasz to poprostu sprawdzaj kilka razy co "klikasz") Również nie życzę sobie, aby ktoś mimo wszystko obcy kogo nie znam mówił mi, żebym "nie histeryzował", gdyż mógłbym tak samo tobie odpowiedzieć lub coś innego w stylu "zetnij włosy" (nie obrażam jak coś za wygląd itp, poprostu taki przykład przyszedł mi do głowy). Na koniec dodam, abyś nie mówił swoim kolegom z frakcji, aby dodawali reakcje pod moimi wypowiedziami, gdyż tego również sobie nie życzę.
  7. Otóż zmieniła, o dokładnie dwie minuty jak sam nadmieniłeś, być może nie jest to dużo, ale jeżeli gracze będą pobłażać na takim etapie to później przerodzi się to np. w dwie godziny dłuższą odsiadkę, dlatego nie mogę pozwolić na takie zaniedbanie obowiązków.
  8. Wzór brałem z ogólnie dostępnego w dziale "skargi", więc nie jest to moja iż ktoś przypadkowo/celowo taki wzór zostawił w tej dziale. Niezłe zasady PRO-SAPDowe i ANTYgraczowe, bo przecież ludzie we frakcji nie mogą sobie pozwolić na porażkę, gdyż to uderzy w ich ego Być może źle zrozumiałem, lecz dalej to nie zmienia powodu za jaki zostałem wsadzony "za kratki", ponieważ pisze tam iż celowo popełniłem samobójstwo, co nie jest prawdą, ponieważ to GRACZ zabił mnie i dobrze ukazałem to w dowodach powyżej.
  9. Nick funkcjonariusza: Refelek* Data i godzina zdarzenia: 13.02.2024r. 21:10-21:15 Pełen opis sytuacji: Zrobiłem pościg i uciekałem SAPD, po czym po czasie około 10-15 minut wjechałem na strefę DM. Wtedy to schowałem się moim pojazdem (Perennial) i zobaczyłem, po chwili, że jeden z SAPD biegnie w moją stronę. Wtedy to też wysiadłem i próbowałem go zgubić, lecz nieskutecznie, gdyż owy Funkcjonariusz zakuł mnie w kajdanki i próbował wyjść ze mną z DM, lecz został zabity przez jednego z graczy przebywającego na strefie DM. Chwilę później zjawił się oskarżony i ponownie jak poprzedni F-usz, zakuł mnie w kajdanki i próbował ze mną uciec poza DM, lecz ponownie został zabity przez gracza, tym razem przez @macqoktóry po paru sekundach zabił również mnie. Wtedy to, napisał Refelek* na /pm iż zostaję wsadzony do więzienia, i próbowałem się dowiedzieć czemu, lecz gracz mi nie odpowiedział dokładnie, a zablokował na /pm oraz później na Discordzie. Po upływie czasu zostałem wsadzony po PID z powodem "Ucieczka przed Police Department, wjazd na strefę bezprawia, celowe zabicie się na niej." lecz z ostatnim powodem się nie zgadzam, na co dowody zostały przedstawione powyżej, a także poniżej. Rozumiem, że w regulaminie może być taki zapis, aczkolwiek SAPD zostało stworzone z myślą pomagania wszystkim graczom, a nie tylko dla jego członkom, czyż nie? Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://streamable.com/78twmg [2024-02-13 21:13:18] [Output] : [DM Area] Gracz Refelek* zostaĹ‚ zabity przez gracza macqo. [2024-02-13 21:13:22] [Output] : [DM Area] Gracz KacperG12 zostaĹ‚ zabity przez gracza macqo. [2024-02-13 21:13:22] [Output] : * Status poszukiwanego zostaĹ‚ zniesiony. [2024-02-13 21:13:22] [Output] : â ZostaĹ‚eĹ› zabity przez gracza macqo. (Respekt -2) [2024-02-13 21:13:22] [Output] : â’ľ ZostaĹ‚eĹ› rozkuty przez funkcjonariusza Refelek*. Ja, KacperG12 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  10. Schafter i Premier poszedł Panie kochany ciapaty, niestety mało ale na start może być
  11. Model: Schafter Combi ID: 117205 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 2700km Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (40%), Butla LPG: 50 litrów Cena: Oferty Coś od siebie: Fajna furka na eTransporter. SS’y: https://zapodaj.net/plik-jf17RbXCJd Model: Feltzer ID: 126177 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 2550km Dodatki: felgi (1082), tablica rejestracyjna ( SZ0K ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%), kluczyk Cena: Oferty Coś od siebie: Fajna fura na doniczkę. SS’y: https://imgur.com/a/iTOnkaW Model: Premier Combi ID: 132526 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 15km Dodatki: Brak Cena: Oferty Coś od siebie: Fajna fura na eTransporter. SS’y: https://imgur.com/a/oYyt8wH Model: Rancher ID: 91275 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3670km Dodatki: podświetlenie licznika (███), kluczyk Cena: Oferty Coś od siebie: Fajna Odśnieżarka, można jeździć nią cały rok SS’y: https://i.ytimg.com/vi/3yPdDkN3eDM/maxresdefault.jpg (kolor się zgadza)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin