Ogólnie to polecam jeśli korzystasz z Windows'a 7 i chcesz odświeżoną jego wersję, ma dużo ciekawych funkcji. Mi osobiście podoba się możliwość tworzenia pulpitów (wiecie jeden pulpit porno a drugi coś innego xdd a tak serio to jeśli macie np. dużo okien otwartych [muzyka, pobieranie itp.] można je przerzucić na inny pulpit), dysk Microsoft OneDrive i przeglądarka Microsoft Edge.
Gram w MTA i Counter-Strike Global Offensive i żadnych problemów nie mam. Co do wydajności, po przesiadce z Windowsa 7 nie odczułem jakichś dużych spadków.