Prezes^_^
-
Postów
15 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od Tony_Dripano za aktualizację statusu, Lewy czy prawy Twix?
Lewy czy prawy Twix?
-
Prezes^_^ przyznał(a) reputację dla ✮ XQward za aktualizację statusu, Witajcie, chciałbym Was poinformować odnośnie mojej aktywności. Od środy znajduje się
Witajcie, chciałbym Was poinformować odnośnie mojej aktywności. Od środy znajduje się w szpitalu, miałem duszności i podwyższony rytm serca(spokojnie nie jest to koronawirus, miałem robiony 2x test). Czuje się dobrze, po prostu muszą mi wykonać podstawowe badania, aby dowiedzieć się z czego to wynika. No niestety na halloween miałem w planach zrobić więcej rzeczy, no ale niestety się nie udało. Ale spokojnie, reszta ekipa zadbała o to, że będziecie zadowoleni z efektu No nic życzę zdrówka Wam, dbajcie o siebie i do zobaczenia na serwerze
-
-
Prezes^_^ przyznał(a) reputację dla ✮ Calvin. za aktualizację statusu, czesc chcesz cos z avonu?
czesc chcesz cos z avonu?
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ otrzymał(a) reputację od wot3322 za aktualizację statusu, Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa
Wczoraj poleciał Venomeq, a dziś i jutro moze to być każdy z was, Na serwerze działa taka inwigilacja, że karają za prywatne wiadomości. Prawda jest taka, że każdy czymś tu handlował, łamał regulamin, oszukiwał itp. Kiedyś na każdego coś się znajdzie, więc szkoda czasu marnować :DD
-
Prezes^_^ przyznał(a) reputację dla opeltigra za aktualizację statusu, Jedna repka i 300 da ktoś???
Jedna repka i 300 da ktoś???