-
Postów
93 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla OwCzArEkPoLsKi2012PL za aktualizację statusu, Ej forbank to frakcja
Ej forbank to frakcja
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ KRISU. za aktualizację statusu, W sumie fajnie tak grać na serwerze nie pod majątek
W sumie fajnie tak grać na serwerze nie pod majątek
-
amoll-_- otrzymał(a) reputację od ✮ .Jasiu. za aktualizację statusu, Szczęśliwego nowego roku! Życzy 4BANK
Szczęśliwego nowego roku! Życzy 4BANK
-
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ santi. za aktualizację statusu, ej musztarda 150k wisisz xdd
ej musztarda 150k wisisz xdd
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla szavteec za aktualizację statusu, dawaj hajs jestem pod twoim blokiem
dawaj hajs jestem pod twoim blokiem
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ .Jasiu. za aktualizację statusu, Najlepszy taksówkarz w całym stanie a może i dalej, polecam.
Najlepszy taksówkarz w całym stanie a może i dalej, polecam.
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ syli za aktualizację statusu, Najlepsze radio we wszechświecie
Najlepsze radio we wszechświecie
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ KRISU. za aktualizację statusu, * Gratulacje! Udało Ci się wygrać 1536000 PLN. - 3 MLN prawie 2 dni xD
* Gratulacje! Udało Ci się wygrać 1536000 PLN. - 3 MLN prawie 2 dni xD
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ Michael* za aktualizację statusu, siemano kiedy na służbe wbijasz?
siemano kiedy na służbe wbijasz?
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ PicoBello* za aktualizację statusu, Nowa relacja = nowa dawka informacji! Zapraszam
Nowa relacja = nowa dawka informacji! Zapraszam
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ Giendek za aktualizację statusu, No to widzimy sie na S1 Adepciaki! Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą os
No to widzimy sie na S1 Adepciaki!
Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą osoby, które otrzymały szansę:
@Adriano.
@koks123911
@wonderxoxo
@Abush
@Skipper*
@Aksenolek
@ToNieKubson
@rajz
@kartovelek.
@Ufolud
@Rezonoxo
@Kamil0xp
@FIXEL44
@Prohomik
@R4eax.
@R!cO
@PIxELEK_23451
@Grzesiu.
@Wexter
@KoMplik
@Crunchips*
@Didi..
@demogamma
@Artur105
@Pulpi421
@Wujek_Transporter
@GarseNN
@Wasior
@tunob
@Szfado
@404Polonez
@matinoxo
@Filetzkurczaka7
@PralkaSan
@MRGH.
@Michael*
@Wazgii96
@szavteec
@plkacperpl
@Kacpercrx
@Maister.
@.Aseptic.
@Kubisztalo
@blaki
@ModereK
@s4_b5
@Exp0.
@elsigma
@Phxntxm
@amoll-_-
@Mefio
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ Skipper* za aktualizację statusu, Witamy! Zarząd Transport of San Andreas ma przyjemnością ogłosić wyniki rekrutacji w
Witamy!
Zarząd Transport of San Andreas ma przyjemnością ogłosić wyniki rekrutacji w szeregi frakcji Transport of San Andreas.
Wybór był bardzo ciężki, ale przede wszystkim pod uwagę w pierwszej kolejności braliśmy: zastosowania się do wzoru, ilość kar, ilość przegranych godzin na serwerze, wiarygodność treści, a kończąc na zachowaniu w grze.
Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą osoby, które otrzymały szansę:
To ten no, widzimy się ptysie
@Adriano.
@koks123911
@wonderxoxo
@Abush
@Skipper*
@Aksenolek
@ToNieKubson
@rajz
@kartovelek.
@Ufolud
@Rezonoxo
@Kamil0xp
@FIXEL44
@Prohomik
@R4eax.
@R!cO
@PIxELEK_23451
@Grzesiu.
@Wexter
@KoMplik
@Crunchips*
@Didi..
@demogamma
@Artur105
@Pulpi421
@Wujek_Transporter
@GarseNN
@Wasior
@tunob
@Szfado
@404Polonez
@matinoxo
@Filetzkurczaka7
@PralkaSan
@MRGH.
@Michael*
@Wazgii96
@szavteec
@plkacperpl
@Kacpercrx
@Maister.
@Aseptic
@Kubisztalo
@blaki
@ModereK
@s4_b5
@Exp0.
@elsigma
@Phxntxm
@amoll-_-
@Mefio
-
amoll-_- otrzymał(a) reputację od Ouszyija za aktualizację statusu, Pozdrawiam ziomeczków ziomków z kopki którzy pomogli w zrobieniu tła do forum @Skopso
Pozdrawiam ziomeczków ziomków z kopki którzy pomogli w zrobieniu tła do forum
@Skopson
@goroncykacperek
@Yunown1
https://imgur.com/a/3qFaycn
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ Owocowy za aktualizację statusu, Witam kochani moi najmilsi, Świetnie się dzisiaj z Wami bawiłem, fajnie było. Do nast
Witam kochani moi najmilsi,
Świetnie się dzisiaj z Wami bawiłem, fajnie było.
Do następnego razu i odpocznijcie Sobie, zasłużyliście
@squosior
@goroncyziolo
@amoll-_-
@M54B30
@Select.
@Xdrop
@StrusieKRK
Wspaniali jesteście, nie zmieniajcie się.
-
amoll-_- przyznał(a) reputację dla ✮ Owocowy za aktualizację statusu, Siema, widzimy się niedługo w SARA Liczę na "owocną" współpracę : @drifter4khd.144p*
Siema, widzimy się niedługo w SARA Liczę na "owocną" współpracę :
@drifter4khd.144p*
@TooTcik
@Owocowy
@exize..
@vluckydev
@Skakacz.
@mean*
@xyre.
@Piterox1981
@MirekFramuga.
@MateroxeQ
@_kwazik_
@HeniekFramuga.
@Tyrion
@Pershing.pdf
@_FOXEK_
@DeemZ.
@Jezus.Chrystus
@Neuron.
@Baunn
@Kubawskyy
@amoll-_-
@Vooder
@UwUChlop
@ddejw
@Sligu1
@stoczek.kolniaj.
@Ouszyija
@Hejcob.gg
@Automatic*
@Kub17soN
@Horkul
@Cannon
@WujekBartek
@Kryspineczek
@xvz.Szym._
@ZbigniewMinetka
@Striksu
@Uhler
@AdmineQQ
@Yejti
@Optymistyczny
@Sebastos.
@M4CIASS
@NsnN
@Groszek17
@marcel337
@Mr.Bondzio
@Pap4koZ
@KierowcaTocki
@StrusieKRK
@Erti2137
@Zw1jkka
@Diablo022
@Stylowy
@fanta8703
@Yeeecik
@Bakus12344
@Huzzi
@xChmurkax23
@MrPiterek
@bacheyst.cj
@makapaka6996
@NexoN_TV
@Katanima_Parker
@lolo125
@W0lfr4m.kz
@Bocik.
@barka
@Norbix18721
@xShizune
@rengaroO
@EmeeeeeeeK
@VirusGames.
@Alkis
@dosekk