Skocz do zawartości

mati121

Gracz
  • Postów

    33
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez mati121

  1. mati121

    Wracam!

    Wracam na serwer ale od początku roku szkolnego będę grał tylko w weekendy, wiec Siemak!
  2. Emerytowany gracz 4life ;c

  3. mati121

    Odchodzę

    Narka michu cejocie ja tez odchodzę ;c
  4. mati121

    mati121 mówi Narak

    Odchodzę z serwa ponieważ nudzi mnie już gra na 4life,wszystko co chciałem to miałem : (turismo,infernus,1kk w gotówce) Nie będę wypisywał osobno wszystkich osób żeby o kimś nie zapomnieć . inni odchodzą więc ja tez mówię Narak :C ,może kiedyś wróce, Żegnam wszystkich których poznałem na 4life.miłej gry.
  5. mati121

    Narka

    enomek chyba żartujesz, nie odchodź, Narak
  6. Wakacje już blisko :D

  7. mati121

    Wasze auta marzeń

    Bmw e46 M pakiet lub Bmw e90
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. mati121

    Witam się ciepło :)

    kirge fajnie że wracasz
  11. mati121

    Kirge mówi NARAK

    kirge jeszcze ty odchodzisz ? ;-; zostań
  12. mati121

    To Koniec...

    żegnaj, wróć kiedyś
  13. mati121

    Definitywny koniec :*

    żegnaj,wróć kiedyś
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. mati121

    ... Czy to koniec?

    Bart Szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzieje że wrócisz jeszcze do nas.
  16. Tylko na wybranym terenie w ls,głupio trochę na całym bo niszczyli by auta jak bym jechał do willi ;/
  17. mati121

    Odchodze, lol

    Narka,mam nadzieje ze kiedyś wrócisz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin