-
Postów
126 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
-
smogu. przyznał(a) reputację dla b33ton4 za aktualizację statusu, ogin: b33ton4 Nick: b33ton4 Serial: B1D5A567145D7EA3446D0013C4264D22 Adres e-mail prz
ogin: b33ton4 Nick: b33ton4 Serial: (serial ukryty) Adres e-mail przypisany do konta na serwerze: [email protected] Powód utraty kodu PIN poniewaz robilem calkowity reset komputera a nie mialem zapisanego kodu pin
-
-
-
smogu. przyznał(a) reputację dla miloszek.gejoszek za aktualizację statusu, siema cwaniaku
siema cwaniaku
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ vickyxo za aktualizację statusu, Ja gdy mam daily 15 killi na dm i nie potrafię tego zrobić, ale przypominam sobie, że
Ja gdy mam daily 15 killi na dm i nie potrafię tego zrobić, ale przypominam sobie, że jestem genziarą d-_-b
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ bartoszek. za aktualizację statusu, Dziękuję z całego serca za prezencik @Sheeker @LoveMeMore @smogu. @Maras. @juzekxd133
Dziękuję z całego serca za prezencik
@Sheeker @LoveMeMore @smogu. @Maras. @juzekxd1337 @kzedo @DawiSS* @Jvkub @$Damixpl$ @Matie18 @LepiKK @Patryk99 @ZineX. @Pavi @vickyxo @gethin.kcbambi @K4fulsky* @MagicznyXerix. @milosz* @ZuberowyGrzybek @pomocnik2000 @tomicio007 @Mefju4 @Mlonskyy @pikoj @wojtek187 @LionelMessi @MKKC @ItsTobiasz @spokomichas
-
smogu. przyznał(a) reputację dla Cutie_Kim za aktualizację statusu, Dzięki za prezent trafiony idealnie! @gethin.kcbambi @smogu. @bartoszek. @ZuberowyGrz
Dzięki za prezent trafiony idealnie! @gethin.kcbambi@smogu.@bartoszek.@ZuberowyGrzybek@MagicznyXerix.@haryxi.
-
smogu. przyznał(a) reputację dla Cutie_Kim za aktualizację statusu, Już pół roku razem kochanie
Już pół roku razem kochanie
-
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ Lexusek za aktualizację statusu, Chciałem wam odpowiedzieć pewną ciekawą historię... otóż niedawno udało mi się uratow
Chciałem wam odpowiedzieć pewną ciekawą historię... otóż niedawno udało mi się uratować piękną kobietę przed gwa**em... po prostu przestałem ją gonić. 3majcie się!
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ bialy.czarnuch za aktualizację statusu, magnificent.
magnificent.
-
smogu. przyznał(a) reputację dla blaki za aktualizację statusu, Spóźnione, ale gratulacje i do zobaczenia na S1 @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bart
Spóźnione, ale gratulacje i do zobaczenia na S1
@thamian.
@Mlonskyy
@Dyndylihno
@bartoszek.
@smogu.
@Sheeker
@AdiX1234
@lotus2
@Kuzyn_Transporter
@Krytu
@Nieznajomy69
@BuraczeK
@MagicznyXerix.
@sfz9
@gulbok
@Michalo.aha
@Kwarku*
@kvbi^
@83Ksiek
@Heniu.
@witQ
@cichy.
@Hellpy
@Mordus
@bied@k
@pralka-spalinowa
@Bubi765
@KacperDyszka
@TimoneQ
@Krissu97
@bagieta_bolec
@B4rt3kvz
@warol
@Anomoly
@disaster.
@LaJon3k
@dzik2k
@Boczaros
@CiniMimis
@Oskaren
@JoPeK.
@neksi
@kvminiara
@lilkaczka
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ Michael* za aktualizację statusu, @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bartoszek. @smogu. @Sheeker @AdiX1234 @lotus2 @Kuzyn
@thamian.
@Mlonskyy
@Dyndylihno
@bartoszek.
@smogu.
@Sheeker
@AdiX1234
@lotus2
@Kuzyn_Transporter
@Krytu
@Nieznajomy69
@BuraczeK
@MagicznyXerix.
@sfz9
@gulbok
@Michalo.aha
@Kwarku*
@kvbi^
@83Ksiek
@Heniu.
@witQ
@cichy.
@Hellpy
@Mordus
@bied@k
@pralka-spalinowa
@Bubi765
@KacperDyszka
@TimoneQ
@Krissu97
@bagieta_bolec
@B4rt3kvz
@warol
@Anomoly
@disaster.
@LaJon3k
@dzik2k
@Boczaros
@CiniMimis
@Oskaren
@JoPeK.
@neksi
@kvminiara
@lilkaczka
gratulacje dla wszystkich, widzimy sie na S1
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ Giendek za aktualizację statusu, No to widzimy się na S1 Gratulację! Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą o
No to widzimy się na S1 Gratulację!
Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą osoby, które otrzymały szansę:
@thamian.
@Mlonskyy
@Dyndylihno
@bartoszek.
@smogu.
@Sheeker
@AdiX1234
@lotus2
@Kuzyn_Transporter
@Krytu
@Nieznajomy69
@BuraczeK
@MagicznyXerix.
@sfz9
@gulbok
@Michalo.aha
@Kwarku*
@kvbi^
@83Ksiek
@Heniu.
@witQ
@cichy.
@Hellpy
@Mordus
@bied@k
@pralka-spalinowa
@Bubi765
@KacperDyszka
@TimoneQ
@Krissu97
@bagieta_bolec
@B4rt3kvz
@warol
@Anomoly
@disaster.
@LaJon3k
@dzik2k
@Boczaros
@CiniMimis
@Oskaren
@JoPeK.
@neksi
@kvminiara
@lilkaczka
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ PicoBello* za aktualizację statusu, Gratulacje łobuzy! Więcej taryfiarzy = szybszy dojazd @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno
Gratulacje łobuzy! Więcej taryfiarzy = szybszy dojazd
@thamian.
@Mlonskyy
@Dyndylihno
@bartoszek.
@smogu.
@Sheeker
@AdiX1234
@lotus2
@Kuzyn_Transporter
@Krytu
@Nieznajomy69
@BuraczeK
@MagicznyXerix.
@sfz9
@gulbok
@Michalo.aha
@Kwarku*
@kvbi^
@83Ksiek
@Heniu.
@witQ
@cichy.
@Hellpy
@Mordus
@bied@k
@pralka-spalinowa
@Bubi765
@KacperDyszka
@TimoneQ
@Krissu97
@bagieta_bolec
@B4rt3kvz
@warol
@Anomoly
@disaster.
@LaJon3k
@dzik2k
@Boczaros
@CiniMimis
@Oskaren
@JoPeK.
@neksi
@kvminiara
-
smogu. przyznał(a) reputację dla lilkaczka za aktualizację statusu, To widzimy się na S1 panowie i panie @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bartoszek. @smo
To widzimy się na S1 panowie i panie
@thamian.
@Mlonskyy
@Dyndylihno
@bartoszek.
@smogu.
@Sheeker
@AdiX1234
@lotus2
@Kuzyn_Transporter
@Krytu
@Nieznajomy69
@BuraczeK
@MagicznyXerix.
@sfz9
@gulbok
@Michalo.aha
@Kwarku*
@kvbi^
@83Ksiek
@Heniu.
@witQ
@cichy.
@Hellpy
@Mordus
@bied@k
@pralka-spalinowa
@Bubi765
@KacperDyszka
@TimoneQ
@Krissu97
@bagieta_bolec
@B4rt3kvz
@warol
@Anomoly
@disaster.
@LaJon3k
@dzik2k
@Boczaros
@CiniMimis
@Oskaren
@JoPeK.
@neksi
@kvminiara
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ViTeeK* za aktualizację statusu, Gratulację! Widzimy się na S1. @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bartoszek. @smogu. @S
Gratulację! Widzimy się na S1.
@thamian.
@Mlonskyy
@Dyndylihno
@bartoszek.
@smogu.
@Sheeker
@AdiX1234
@lotus2
@Kuzyn_Transporter
@Krytu
@Nieznajomy69
@BuraczeK
@MagicznyXerix.
@sfz9
@gulbok
@Michalo.aha
@Kwarku*
@kvbi^
@83Ksiek
@Heniu.
@witQ
@cichy.
@Hellpy
@Mordus
@bied@k
@pralka-spalinowa
@Bubi765
@KacperDyszka
@TimoneQ
@Krissu97
@bagieta_bolec
@B4rt3kvz
@warol
@Anomoly
@disaster.
@LaJon3k
@dzik2k
@Boczaros
@CiniMimis
@Oskaren
@JoPeK.
@neksi
@kvminiara
@lilkaczka
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ Skipper* za aktualizację statusu, Gratulacje, widzimy się na s1! @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bartoszek. @smogu. @S
Gratulacje, widzimy się na s1!
@thamian.
@Mlonskyy
@Dyndylihno
@bartoszek.
@smogu.
@Sheeker
@AdiX1234
@lotus2
@Kuzyn_Transporter
@Krytu
@Nieznajomy69
@BuraczeK
@MagicznyXerix.
@sfz9
@gulbok
@Michalo.aha
@Kwarku*
@kvbi^
@83Ksiek
@Heniu.
@witQ
@cichy.
@Hellpy
@Mordus
@bied@k
@pralka-spalinowa
@Bubi765
@KacperDyszka
@TimoneQ
@Krissu97
@bagieta_bolec
@B4rt3kvz
@warol
@Anomoly
@disaster.
@LaJon3k
@dzik2k
@Boczaros
@CiniMimis
@Oskaren
@JoPeK.
@neksi
@kvminiara
@lilkaczka
-
smogu. przyznał(a) reputację dla ✮ thamian.crackhouse za aktualizację statusu, Dzięki wielkie za życzenia i dzięki za prezencix @tomicio007 @smogu. @bartoszek. @sza
Dzięki wielkie za życzenia i dzięki za prezencix
@tomicio007 @smogu. @bartoszek. @szakal.kczuziulaa @gethin.kcbambi @MagicznyXerix. @haryxi.
-
smogu. otrzymał(a) reputację od Ciastkowy* za aktualizację statusu, wrócił silniejszy
wrócił silniejszy
-
smogu. otrzymał(a) reputację od ✮ wisnia_pl za aktualizację statusu, Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4 ! Oraz @Broszko , @Mefju4 , @Maras. , @Refelek*
Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4!
Oraz @Broszko, @Mefju4, @Maras., @Refelek*, @xSerrek (nie mam ss), @thamian. (nie mam ss) i pozostałym gitom, którzy mi życzą powodzenia przy kolejnym naborze do PD!
-
smogu. otrzymał(a) reputację od ✮ wisnia_pl za aktualizację statusu, Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4 ! Oraz @Broszko , @Mefju4 , @Maras. , @Refelek*
Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4!
Oraz @Broszko, @Mefju4, @Maras., @Refelek*, @xSerrek (nie mam ss), @thamian. (nie mam ss) i pozostałym gitom, którzy mi życzą powodzenia przy kolejnym naborze do PD!
-
smogu. otrzymał(a) reputację od ✮ wisnia_pl za aktualizację statusu, Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4 ! Oraz @Broszko , @Mefju4 , @Maras. , @Refelek*
Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4!
Oraz @Broszko, @Mefju4, @Maras., @Refelek*, @xSerrek (nie mam ss), @thamian. (nie mam ss) i pozostałym gitom, którzy mi życzą powodzenia przy kolejnym naborze do PD!
-
smogu. otrzymał(a) reputację od ✮ wisnia_pl za aktualizację statusu, Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4 ! Oraz @Broszko , @Mefju4 , @Maras. , @Refelek*
Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4!
Oraz @Broszko, @Mefju4, @Maras., @Refelek*, @xSerrek (nie mam ss), @thamian. (nie mam ss) i pozostałym gitom, którzy mi życzą powodzenia przy kolejnym naborze do PD!