Skocz do zawartości

smogu.

Gracz
  • Postów

    126
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    smogu. przyznał(a) reputację dla gethin.kcbambi za aktualizację statusu, Xd   
    Xd
  2. 4Fun
    smogu. przyznał(a) reputację dla b33ton4 za aktualizację statusu, ogin: b33ton4 Nick: b33ton4 Serial: B1D5A567145D7EA3446D0013C4264D22 Adres e-mail prz   
    ogin: b33ton4 Nick: b33ton4 Serial: (serial ukryty) Adres e-mail przypisany do konta na serwerze: [email protected] Powód utraty kodu PIN poniewaz robilem calkowity reset komputera a nie mialem zapisanego kodu pin
     
  3. 4Sad
    smogu. przyznał(a) reputację dla gethin.kcbambi za aktualizację statusu, ą   
    ą
  4. 4Love
    smogu. otrzymał(a) reputację od ItsTobiasz za aktualizację statusu, ogur   
    ogur
  5. 4Wow
    smogu. przyznał(a) reputację dla miloszek.gejoszek za aktualizację statusu, siema cwaniaku   
    siema cwaniaku
  6. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla vickyxo za aktualizację statusu, Ja gdy mam daily 15 killi na dm i nie potrafię tego zrobić, ale przypominam sobie, że   
    Ja gdy mam daily 15 killi na dm i nie potrafię tego zrobić, ale przypominam sobie, że jestem genziarą d-_-b
  7. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla bartoszek. za aktualizację statusu, Dziękuję z całego serca za prezencik @Sheeker @LoveMeMore @smogu. @Maras. @juzekxd133   
    Dziękuję z całego serca za prezencik
    @Sheeker @LoveMeMore @smogu. @Maras. @juzekxd1337 @kzedo @DawiSS* @Jvkub @$Damixpl$ @Matie18 @LepiKK @Patryk99 @ZineX. @Pavi @vickyxo @gethin.kcbambi @K4fulsky* @MagicznyXerix. @milosz* @ZuberowyGrzybek @pomocnik2000 @tomicio007 @Mefju4 @Mlonskyy @pikoj @wojtek187 @LionelMessi @MKKC @ItsTobiasz @spokomichas
  8. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla Cutie_Kim za aktualizację statusu, Dzięki za prezent trafiony idealnie! @gethin.kcbambi @smogu. @bartoszek. @ZuberowyGrz   
    Dzięki za prezent trafiony idealnie! @gethin.kcbambi@smogu.@bartoszek.@ZuberowyGrzybek@MagicznyXerix.@haryxi.
  9. 4Fun
    smogu. przyznał(a) reputację dla Cutie_Kim za aktualizację statusu, Już pół roku razem kochanie   
    Już pół roku razem kochanie   
  10. 4Fun
    smogu. przyznał(a) reputację dla Cutie_Kim za aktualizację statusu, ???   
    ???
  11. 4Wow
    smogu. przyznał(a) reputację dla Lexusek za aktualizację statusu, Chciałem wam odpowiedzieć pewną ciekawą historię... otóż niedawno udało mi się uratow   
    Chciałem wam odpowiedzieć pewną ciekawą historię... otóż niedawno udało mi się uratować piękną kobietę przed gwa**em... po prostu przestałem ją gonić. 3majcie się!
  12. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla bialy.czarnuch za aktualizację statusu, magnificent.   
    magnificent.

  13. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla blaki za aktualizację statusu, Spóźnione, ale gratulacje i do zobaczenia na S1 @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bart   
    Spóźnione, ale gratulacje i do zobaczenia na S1  

    @thamian.
    @Mlonskyy
    @Dyndylihno
    @bartoszek.
    @smogu.
    @Sheeker
    @AdiX1234
    @lotus2
    @Kuzyn_Transporter
    @Krytu
    @Nieznajomy69
    @BuraczeK
    @MagicznyXerix.
    @sfz9
    @gulbok
    @Michalo.aha
    @Kwarku*
    @kvbi^
    @83Ksiek
    @Heniu.
    @witQ
    @cichy.
    @Hellpy
    @Mordus
    @bied@k
    @pralka-spalinowa
    @Bubi765
    @KacperDyszka
    @TimoneQ
    @Krissu97
    @bagieta_bolec
    @B4rt3kvz
    @warol
    @Anomoly
    @disaster.
    @LaJon3k
    @dzik2k
    @Boczaros
    @CiniMimis
    @Oskaren
    @JoPeK.
    @neksi
    @kvminiara
    @lilkaczka
  14. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla Michael* za aktualizację statusu, @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bartoszek. @smogu. @Sheeker @AdiX1234 @lotus2 @Kuzyn   
    @thamian.
    @Mlonskyy
    @Dyndylihno
    @bartoszek.
    @smogu.
    @Sheeker
    @AdiX1234
    @lotus2
    @Kuzyn_Transporter
    @Krytu
    @Nieznajomy69
    @BuraczeK
    @MagicznyXerix.
    @sfz9
    @gulbok
    @Michalo.aha
    @Kwarku*
    @kvbi^
    @83Ksiek
    @Heniu.
    @witQ
    @cichy.
    @Hellpy
    @Mordus
    @bied@k
    @pralka-spalinowa
    @Bubi765
    @KacperDyszka
    @TimoneQ
    @Krissu97
    @bagieta_bolec
    @B4rt3kvz
    @warol
    @Anomoly
    @disaster.
    @LaJon3k
    @dzik2k
    @Boczaros
    @CiniMimis
    @Oskaren
    @JoPeK.
    @neksi
    @kvminiara
    @lilkaczka
     
    gratulacje dla wszystkich, widzimy sie na S1
  15. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla Giendek za aktualizację statusu, No to widzimy się na S1 Gratulację! Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą o   
    No to widzimy się na S1 Gratulację!
     Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą osoby, które otrzymały szansę:
    @thamian.
    @Mlonskyy
    @Dyndylihno
    @bartoszek.
    @smogu.
    @Sheeker
    @AdiX1234
    @lotus2
    @Kuzyn_Transporter
    @Krytu
    @Nieznajomy69
    @BuraczeK
    @MagicznyXerix.
    @sfz9
    @gulbok
    @Michalo.aha
    @Kwarku*
    @kvbi^
    @83Ksiek
    @Heniu.
    @witQ
    @cichy.
    @Hellpy
    @Mordus
    @bied@k
    @pralka-spalinowa
    @Bubi765
    @KacperDyszka
    @TimoneQ
    @Krissu97
    @bagieta_bolec
    @B4rt3kvz
    @warol
    @Anomoly
    @disaster.
    @LaJon3k
    @dzik2k
    @Boczaros
    @CiniMimis
    @Oskaren
    @JoPeK.
    @neksi
    @kvminiara
    @lilkaczka
  16. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla PicoBello* za aktualizację statusu, Gratulacje łobuzy! Więcej taryfiarzy = szybszy dojazd @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno   
    Gratulacje łobuzy! Więcej taryfiarzy = szybszy dojazd  
    @thamian.
    @Mlonskyy
    @Dyndylihno
    @bartoszek.
    @smogu.
    @Sheeker
    @AdiX1234
    @lotus2
    @Kuzyn_Transporter
    @Krytu
    @Nieznajomy69
    @BuraczeK
    @MagicznyXerix.
    @sfz9
    @gulbok
    @Michalo.aha
    @Kwarku*
    @kvbi^
    @83Ksiek
    @Heniu.
    @witQ
    @cichy.
    @Hellpy
    @Mordus
    @bied@k
    @pralka-spalinowa
    @Bubi765
    @KacperDyszka
    @TimoneQ
    @Krissu97
    @bagieta_bolec
    @B4rt3kvz
    @warol
    @Anomoly
    @disaster.
    @LaJon3k
    @dzik2k
    @Boczaros
    @CiniMimis
    @Oskaren
    @JoPeK.
    @neksi
    @kvminiara
  17. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla lilkaczka za aktualizację statusu, To widzimy się na S1 panowie i panie @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bartoszek. @smo   
    To widzimy się na S1 panowie i panie 

    @thamian.
    @Mlonskyy
    @Dyndylihno
    @bartoszek.
    @smogu.
    @Sheeker
    @AdiX1234
    @lotus2
    @Kuzyn_Transporter
    @Krytu
    @Nieznajomy69
    @BuraczeK
    @MagicznyXerix.
    @sfz9
    @gulbok
    @Michalo.aha
    @Kwarku*
    @kvbi^
    @83Ksiek
    @Heniu.
    @witQ
    @cichy.
    @Hellpy
    @Mordus
    @bied@k
    @pralka-spalinowa
    @Bubi765
    @KacperDyszka
    @TimoneQ
    @Krissu97
    @bagieta_bolec
    @B4rt3kvz
    @warol
    @Anomoly
    @disaster.
    @LaJon3k
    @dzik2k
    @Boczaros
    @CiniMimis
    @Oskaren
    @JoPeK.
    @neksi
    @kvminiara
  18. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla ViTeeK* za aktualizację statusu, Gratulację! Widzimy się na S1. @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bartoszek. @smogu. @S   
    Gratulację! Widzimy się na S1.
     
    @thamian.
    @Mlonskyy
    @Dyndylihno
    @bartoszek.
    @smogu.
    @Sheeker
    @AdiX1234
    @lotus2
    @Kuzyn_Transporter
    @Krytu
    @Nieznajomy69
    @BuraczeK
    @MagicznyXerix.
    @sfz9
    @gulbok
    @Michalo.aha
    @Kwarku*
    @kvbi^
    @83Ksiek
    @Heniu.
    @witQ
    @cichy.
    @Hellpy
    @Mordus
    @bied@k
    @pralka-spalinowa
    @Bubi765
    @KacperDyszka
    @TimoneQ
    @Krissu97
    @bagieta_bolec
    @B4rt3kvz
    @warol
    @Anomoly
    @disaster.
    @LaJon3k
    @dzik2k
    @Boczaros
    @CiniMimis
    @Oskaren
    @JoPeK.
    @neksi
    @kvminiara
    @lilkaczka
     
  19. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla Skipper* za aktualizację statusu, Gratulacje, widzimy się na s1! @thamian. @Mlonskyy @Dyndylihno @bartoszek. @smogu. @S   
    Gratulacje, widzimy się na s1!
    @thamian.
    @Mlonskyy
    @Dyndylihno
    @bartoszek.
    @smogu.
    @Sheeker
    @AdiX1234
    @lotus2
    @Kuzyn_Transporter
    @Krytu
    @Nieznajomy69
    @BuraczeK
    @MagicznyXerix.
    @sfz9
    @gulbok
    @Michalo.aha
    @Kwarku*
    @kvbi^
    @83Ksiek
    @Heniu.
    @witQ
    @cichy.
    @Hellpy
    @Mordus
    @bied@k
    @pralka-spalinowa
    @Bubi765
    @KacperDyszka
    @TimoneQ
    @Krissu97
    @bagieta_bolec
    @B4rt3kvz
    @warol
    @Anomoly
    @disaster.
    @LaJon3k
    @dzik2k
    @Boczaros
    @CiniMimis
    @Oskaren
    @JoPeK.
    @neksi
    @kvminiara
    @lilkaczka
  20. 4Love
    smogu. przyznał(a) reputację dla thamian.crackhouse za aktualizację statusu, Dzięki wielkie za życzenia i dzięki za prezencix @tomicio007 @smogu. @bartoszek. @sza   
    Dzięki wielkie za życzenia i dzięki za prezencix
    @tomicio007 @smogu. @bartoszek. @szakal.kczuziulaa @gethin.kcbambi @MagicznyXerix. @haryxi.


  21. 4Love
    smogu. otrzymał(a) reputację od Ciastkowy* za aktualizację statusu, wrócił silniejszy   
    wrócił silniejszy 
  22. 4Fun
    smogu. otrzymał(a) reputację od wisnia_pl za aktualizację statusu, Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4 ! Oraz @Broszko , @Mefju4 , @Maras. , @Refelek*   
    Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4!





    Oraz @Broszko, @Mefju4, @Maras., @Refelek*, @xSerrek (nie mam ss), @thamian. (nie mam ss) i pozostałym gitom, którzy mi życzą powodzenia przy kolejnym naborze do PD!




  23. 4Fun
    smogu. otrzymał(a) reputację od wisnia_pl za aktualizację statusu, Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4 ! Oraz @Broszko , @Mefju4 , @Maras. , @Refelek*   
    Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4!





    Oraz @Broszko, @Mefju4, @Maras., @Refelek*, @xSerrek (nie mam ss), @thamian. (nie mam ss) i pozostałym gitom, którzy mi życzą powodzenia przy kolejnym naborze do PD!




  24. 4Fun
    smogu. otrzymał(a) reputację od wisnia_pl za aktualizację statusu, Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4 ! Oraz @Broszko , @Mefju4 , @Maras. , @Refelek*   
    Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4!





    Oraz @Broszko, @Mefju4, @Maras., @Refelek*, @xSerrek (nie mam ss), @thamian. (nie mam ss) i pozostałym gitom, którzy mi życzą powodzenia przy kolejnym naborze do PD!




  25. 4Fun
    smogu. otrzymał(a) reputację od wisnia_pl za aktualizację statusu, Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4 ! Oraz @Broszko , @Mefju4 , @Maras. , @Refelek*   
    Dziękuje ślicznie za fanarta @Mefju4!





    Oraz @Broszko, @Mefju4, @Maras., @Refelek*, @xSerrek (nie mam ss), @thamian. (nie mam ss) i pozostałym gitom, którzy mi życzą powodzenia przy kolejnym naborze do PD!




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin