-
Postów
176 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Oxygeny
Zaawansowany użytkownik (3/4)
421
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Oxygeny
-
Byla wiosna, miesiac maj. Oxy mowi: Kasia daj. Kasia mowi: Oxy bierz. Slonce zaszlo, Kasia tez. XD
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Siedzi smutna, sfrustrowana.
Kasia mówi: Nie mam siana.
Oxy mówi: No to masz, będę pchał ile tylko dasz
-
Ucieszona i radosna
Oxy mówi: Ale ciasna
Kasia mówi: To nie boli, lubię szybko, nie powoli
-
Jest już jasno, szybko, ciasno, jest też głośno, mocno, sprośno.
Wchodzi sąsiad, nam nie znany, mówi do mnie tak zjarany:
Słuchaj mordo jest już rano, całą noc się tu coś działo, moja żona nic nie chciała, ręka boli bo musiała.
-
o kur*a XD
-
ahahaha xd
