-
Postów
100 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, JARZYNA MIAŁ URODZINY POJECHAŁEM NA MŁOCINY RANO KAC DOPIERO PRZYSZEDŁ GDY MIJAŁEM WA
JARZYNA MIAŁ URODZINY POJECHAŁEM NA MŁOCINY RANO KAC DOPIERO PRZYSZEDŁ GDY MIJAŁEM WAWRZYSZEW
-
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla adi3515 za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim współpracownikom z SAPD za świetny czas, wspólne patrole, akcje, c
Dziękuję wszystkim współpracownikom z SAPD za świetny czas, wspólne patrole, akcje, chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci. Dziękuję także graczom, bez których nasza praca nie miałaby sensu - S4. Od dzisiaj przewóz kontrabandy raczej zagrożony nie będzie.
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ solty za aktualizację statusu, 6 939 dzień na bezrobociu
6 939 dzień na bezrobociu
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Zbieranie balonów aktywne będzie do końca tygodnia, dokładnie do 15.06 06:00. Przypom
Zbieranie balonów aktywne będzie do końca tygodnia, dokładnie do 15.06 06:00.
Przypominam, że pomagam z ostatnimi dwoma balonami, zgłaszajcie się do mnie reportami na serwerze.
-
-
-
-
-
✮ Baxsus otrzymał(a) reputację od ✮ arbuz69 za aktualizację statusu, Co sądzimy o tej damie?
Co sądzimy o tej damie?
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ bober.krw za aktualizację statusu, Teraz tylko czekamy za adminem az odpisze i wracam na kopke
Teraz tylko czekamy za adminem az odpisze i wracam na kopke
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ sebeh. za aktualizację statusu, ja z ziomeczkami na grillu pozdro @Sheeker , @TheLeon , @Bulis , @F4LL3S , @mxlk , @I
ja z ziomeczkami na grillu pozdro
@Sheeker, @TheLeon, @Bulis, @F4LL3S, @mxlk, @ItsTobiasz
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ erVIN* za aktualizację statusu, Koniec z MTA. Pozdro wariaty, ale ten serwer już jest nudny.
Koniec z MTA. Pozdro wariaty, ale ten serwer już jest nudny.
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ borufka. za aktualizację statusu, A i pamiętajcie, żeby wygrać trzeba grać
A i pamiętajcie, żeby wygrać trzeba grać
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ borufka. za aktualizację statusu, Witam was wszystkich bardzo serdecznie i o zdrowie pytam, pa.
Witam was wszystkich bardzo serdecznie i o zdrowie pytam, pa.
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ ChiefKeefSossa022 za aktualizację statusu, Tyle ode mnie. Dobranoc.
Tyle ode mnie. Dobranoc.
-
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ .Luzix za aktualizację statusu, https://imgur.com/a/MP7di53
https://imgur.com/a/MP7di53
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ mengelke za aktualizację statusu, noi po czelendżu gg wp pdw itp itd
noi po czelendżu
gg wp pdw itp itd
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ .FIFKA za aktualizację statusu, https://tenor.com/view/love-gif-9156630486160992636
https://tenor.com/view/love-gif-9156630486160992636
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Nie rozumiem dlaczego jak ktoś wystawia ofertę sprzedaży/kupienia vincenta 1.6 w dzia
Nie rozumiem dlaczego jak ktoś wystawia ofertę sprzedaży/kupienia vincenta 1.6 w dziale Biznesy to ten wątek jest od razu zamykany. Sprzedaż takiego auta (pewnie w okolicach 6k) wygeneruje większy zysk niż większość "biznesów", które same z siebie nie są w stanie wygenerować, żadnych przychodów (żebranie od ARCON się nie liczy). Prawdziwi biznesmeni są uciemiężeni.
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ Loko* za aktualizację statusu, Dzień 1 wyznawania miłości @theemo. , serdeczne pozdrowienia dla @Balman @PicoBello*
Dzień 1 wyznawania miłości @theemo., serdeczne pozdrowienia dla @Balman @PicoBello* @Klauss oraz misiaka @vanos.
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ xkvxp za aktualizację statusu, DZIEKUJE EKIPA! @Deadshot2712 @Deadshotowa2712 @Baxsus @arbuz69 @swi.der @Obsession*
DZIEKUJE EKIPA! @Deadshot2712 @Deadshotowa2712 @Baxsus @arbuz69 @swi.der @Obsession* @Newbie @Szmex* @Hub3rt-_- @takumi^ @pablo2712 i dzięki za foty @mxlk
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ 83Ksiek za aktualizację statusu, Uwaga oficjalny komunikat, administracja nie musi mi juz zatwierdzać rzeczy bo nie ma
Uwaga oficjalny komunikat, administracja nie musi mi juz zatwierdzać rzeczy bo nie mam ograniczen
-
✮ Baxsus przyznał(a) reputację dla ✮ 83Ksiek za aktualizację statusu, Uwaga oficjalny komunikat, mój majątek przekroczył juz 100k, oficjalnie
Uwaga oficjalny komunikat, mój majątek przekroczył juz 100k, oficjalnie