Nick funkcjonariusza: @og.ruddyy0
Data i godzina zdarzenia: 21:30, 21.01.2025
Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz og rudy prowadzil za mna poscig, wjechalem na strefe DM, po czym zabil mnie inny gracz . Następnie przy próbie wydobycia bulleta dopadł mnie @Lekorz47 oraz inny policjant, rozpoczał sie ostrzał i stracilem jedna opone a nastepnie ucieklem im. Zostałem wsadzony po pidzie z dopiskiem "brak mozliwosci przyjęcia mandatu" czy cos w tym stylu, a jest to nie prawda poniewaz policjanci mieli mnie na dmie lecz odpuscili poscig i poddali sie wsadzajac mnie po pidzie. Oczywiscie gracz og rudy twierdzi ze pd nawet nie wjechało na dma i jesli mam sie klocic to na forum
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/3Vl3hh7
Ja, Rozdymiarz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.