Nick z mumble: SkokNaBunge Powód zbanowania: wejscie na kanal frakcyjny nie bedac we frakcji. IP internetu, na który został nałożony ban: Podam na PW Nick admina banującego: Hyak Opis bana: Przez przypadek wbiłem na ten kanał , ponieważ miałem laga i przez przypadek najechałem na ten kanał i zaraz jak wyszłem to Hyak do mn przyszedł i powiedział , że ban. Coś od siebie: Przepraszam Hyak ale to przez przypadek. Obiecuję , że to się więcej nie powtórzy.Chciałbym pogadać z kolegami z byłej frakcji SDSA.Po odlagowaniu Jak wbiłem do was na kanał odrazu przeprosiłem. PROSZĘ o pozytywne rozpatrzenie. Jeszcz raz Hyak bardzo mocno przepraszam