-
Postów
14 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ bartlomiej. za aktualizację statusu, @TherealMial @|Diesel| @Qubixo
@TherealMial
@|Diesel|
@Qubixo
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ |Diesel| za aktualizację statusu, @bartlomiej. @TherealMial Do Choroszczy na badania.
@bartlomiej.
@TherealMial
Do Choroszczy na badania.
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ Argen za aktualizację statusu, W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobser
W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobserwować na jednym z filmów na platformie YouTube - chciałbym się do całości jasno i klarownie ustosunkować.
Działania widoczne na nagraniach w naszym odczuciu były tylko i wyłącznie niewinną "zabawą", która miała miejsce o późnej godzinie na serwerze. Żadna z osób, która wystąpiła w tym filmie nie miała jakichkolwiek złych zamiarów, nie chcieliśmy w żaden sposób utrudnić nikomu rozgrywki czy negatywnie wpłynąć na czyjąkolwiek lub jakąkolwiek opinię związaną z 4Life.
Wszystko miało miejsce z dala od graczy, pilnowaliśmy się jak tylko mogliśmy, aby przypadkiem nasza "zabawa" nie zaszkodziła komuś spoza naszego grona. W czasie "zabawy" przebywaliśmy razem na kanale Mumble, nikt z osób biorących w niej udział nie wyrażał sprzeciwu wobec naszych działań - gdyby tak było, natychmiastowo byśmy zaprzestali.
Nasze zachowanie nie upoważnia żadnego z graczy do łamania czy naginania zasad regulaminu.
Od początku zdawałem sobie sprawę z możliwości otrzymania jakichkolwiek konsekwencji, co też obecnie ma miejsce. Dodatkowo zdaję sobie sprawę z prowadzenia pojazdu frakcyjnego bez odpowiednich do tego uprawnień, co było nadużyciem rangi.
Wszelkie kary przyjmuję na "klatę" i nie zamierzam ich podważać, wbrew temu co niektórzy mogą sądzić - ale tak, potrafię przyznać się do błędu, co też teraz robię.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby takie lub podobne sytuacje nie miały więcej miejsca oraz nadal będziemy godnie reprezentować ekipę serwera.
Przepraszam.
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ bartlomiej. za aktualizację statusu, SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU CEJE! @Qubixo @TherealMial
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU CEJE!
@Qubixo
@TherealMial
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ bartlomiej. za aktualizację statusu, @Qubixo @TherealMial @InteresujSie @Tassack*Nate_Higgers Bardzo dziękuję za prezent u
@Qubixo @TherealMial @InteresujSie @Tassack*Nate_Higgers
Bardzo dziękuję za prezent urodzinowy w postaci vincenta , zostanie już u mnie na zawsze , kocham was cejotki
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ bartlomiej. za aktualizację statusu, @TherealMial
@TherealMial
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ Qubixo za aktualizację statusu, Kiedy nowy odcinek na kanale? Bo chyba mutacja juz pozwala na nagrywanie z głosem :?
Kiedy nowy odcinek na kanale? Bo chyba mutacja juz pozwala na nagrywanie z głosem :?
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla K_R_U_K_ za aktualizację statusu, Cudowny poranek w Los Santos @83Ksiek.PKS
Cudowny poranek w Los Santos
@83Ksiek.PKS
-
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ bartlomiej. za aktualizację statusu, nie ma to jak czekać za rozpatrzeniem apelki hah
nie ma to jak czekać za rozpatrzeniem apelki hah
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ bartlomiej. za aktualizację statusu, @TherealMial @Qubixo
@TherealMial @Qubixo
-
✮ TherealMial przyznał(a) reputację dla ✮ Qubixo za aktualizację statusu, Skąd w graczach mta wzięła się ta nienawiść i agresja w stronę drugiego gracza? Teraz
Skąd w graczach mta wzięła się ta nienawiść i agresja w stronę drugiego gracza? Teraz wchodząc na serwer mam wrażenie, że każdy chce dla ciebie jak najgorzej. Dwa lata temu zaczynając swoją przygodę z serwerem każdy gracz traktował siebie nawzajem z szacunkiem i kulturą. Nastał taki czas, że strach cokolwiek napisać na g, aby nie zostać zwyzywanym czy też sarkastycznie określonym. Czy naprawdę lubicie jak nawzajem się wyzywacie i prowokujecie? Sam czasem nie wytrzymuje czytając wiadomości niektórych i zastanawiam się czy celowo się ogłupia czy tylko udaje. Każdy się wyzywa bo to teraz taka głupia "moda" przez którą polskie community z resztą bardzo liczne community mta opuszczają kolejne osoby. Jak to się mówi "mądry zrozumie a głupiemu nie wytłumaczysz"
Pozdrawiam znajomych dzięki którym gra wydaje się przyjemniejsza i upływa w przyjemnej atmosferze. @BigFishPL @Artixpog @Ziyech @Wantedmax @Yellowstone @Kami* @zoomy @PT.KaziuMajster @PT.Zerostylu @TherealMial @Deilo @damingol @Norsek @ennysje @Karolina10 @9klimatyzator6 @VAZER @Ksyzyfel* @wegier @Inaf @Delamain @mazowek
Pozdrawiam normalnych pomijając tych innych ; P