-
Postów
50 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium
Aktywność reputacji
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla ✮ solty za aktualizację statusu, 4h snu dziennie przez tydzień Jaki mefedron polecasz?
4h snu dziennie przez tydzień
Jaki mefedron polecasz?
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla ✮ erVIN* za aktualizację statusu, Coś się kończy, coś zaczyna... Już niedługo wybijaja 2 lata odkąd wszedłem na 4Life.
Coś się kończy, coś zaczyna...
Już niedługo wybijaja 2 lata odkąd wszedłem na 4Life. Niestety kiedyś było lepiej, tutaj 2 lata i ponad 2100h przegranych godzin w świecie gry wystarczyło żeby dopadło mnie wypalenie i monotonność. Ani na 4Life ani w społeczeństwie MTA nie ma już tego klimatu, więc pora pożegnać się z tym nudnym już światem SA:MP i MTA. Przez aż +/- 15 lat wracałem do tego wszystkiego, z każdym powrotem szło to coraz niżej, ale na chwilę obecną nie ma nic na scenie MTA, już nic nie mówiąc o umarłym sampie.
Z fartem mordeczki
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla santi. za aktualizację statusu, ej jak ci idzie xd
ej jak ci idzie xd
-
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla ✮ Argen za aktualizację statusu, W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobser
W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobserwować na jednym z filmów na platformie YouTube - chciałbym się do całości jasno i klarownie ustosunkować.
Działania widoczne na nagraniach w naszym odczuciu były tylko i wyłącznie niewinną "zabawą", która miała miejsce o późnej godzinie na serwerze. Żadna z osób, która wystąpiła w tym filmie nie miała jakichkolwiek złych zamiarów, nie chcieliśmy w żaden sposób utrudnić nikomu rozgrywki czy negatywnie wpłynąć na czyjąkolwiek lub jakąkolwiek opinię związaną z 4Life.
Wszystko miało miejsce z dala od graczy, pilnowaliśmy się jak tylko mogliśmy, aby przypadkiem nasza "zabawa" nie zaszkodziła komuś spoza naszego grona. W czasie "zabawy" przebywaliśmy razem na kanale Mumble, nikt z osób biorących w niej udział nie wyrażał sprzeciwu wobec naszych działań - gdyby tak było, natychmiastowo byśmy zaprzestali.
Nasze zachowanie nie upoważnia żadnego z graczy do łamania czy naginania zasad regulaminu.
Od początku zdawałem sobie sprawę z możliwości otrzymania jakichkolwiek konsekwencji, co też obecnie ma miejsce. Dodatkowo zdaję sobie sprawę z prowadzenia pojazdu frakcyjnego bez odpowiednich do tego uprawnień, co było nadużyciem rangi.
Wszelkie kary przyjmuję na "klatę" i nie zamierzam ich podważać, wbrew temu co niektórzy mogą sądzić - ale tak, potrafię przyznać się do błędu, co też teraz robię.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby takie lub podobne sytuacje nie miały więcej miejsca oraz nadal będziemy godnie reprezentować ekipę serwera.
Przepraszam.
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla ✮ TeKMistrz za aktualizację statusu, Dzień 53 Wywaliłem w kasynie ~1.5kk... Namówili na kasyno.. @Pavi @spokomichas @Koszk
Dzień 53
Wywaliłem w kasynie ~1.5kk...
Namówili na kasyno.. @Pavi @spokomichas @Koszk @Ron_Taylor
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od ✮ Czesio_zadaniowiec za aktualizację statusu, new whip tornado 1.6 , set: pistachio
new whip
tornado 1.6, set: pistachio
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od ✮ Czesio_zadaniowiec za aktualizację statusu, new whip tornado 1.6 , set: pistachio
new whip
tornado 1.6, set: pistachio
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od ✮ Czesio_zadaniowiec za aktualizację statusu, new whip tornado 1.6 , set: pistachio
new whip
tornado 1.6, set: pistachio
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od ✮ Czesio_zadaniowiec za aktualizację statusu, new whip tornado 1.6 , set: pistachio
new whip
tornado 1.6, set: pistachio
-
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla Suuz za aktualizację statusu, Napisz do mnie na discordzie Suuz191#9272
Napisz do mnie na discordzie
Suuz191#9272
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od Kamzi za aktualizację statusu, NOWA ZABAWKA! Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
NOWA ZABAWKA!
Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od Kamzi za aktualizację statusu, NOWA ZABAWKA! Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
NOWA ZABAWKA!
Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od Kamzi za aktualizację statusu, NOWA ZABAWKA! Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
NOWA ZABAWKA!
Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
-
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od Kamzi za aktualizację statusu, NOWA ZABAWKA! Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
NOWA ZABAWKA!
Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od Kamzi za aktualizację statusu, NOWA ZABAWKA! Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
NOWA ZABAWKA!
Sunrise Wagon | id 1080 | uni set AQUA
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od IcykDwujeczka za aktualizację statusu, sprzedam bmw e92 touring 2.0 swap wiecej info na priv na chodzie, podloga zdrowa, woj
sprzedam bmw e92 touring 2.0 swap wiecej info na priv
na chodzie, podloga zdrowa, wojewodztwo lubelskie
-
✮ corleone. otrzymał(a) reputację od IcykDwujeczka za aktualizację statusu, sprzedam bmw e92 touring 2.0 swap wiecej info na priv na chodzie, podloga zdrowa, woj
sprzedam bmw e92 touring 2.0 swap wiecej info na priv
na chodzie, podloga zdrowa, wojewodztwo lubelskie
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla flor1aN za aktualizację statusu, Wybiło 600 reputacji, no to kolejny konkurs o 10.000PLN 1. Miejsce - 5000PLN 2. Miejs
Wybiło 600 reputacji, no to kolejny konkurs o 10.000PLN
1. Miejsce - 5000PLN
2. Miejsce - 3000PLN
3. Miejsce - 2000PLN
Zasady takie jak ostatnio - Zostawienie reakcji, dowolny komentarz i oznaczenie dwóch znajomych, powodzenia!
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla ReksioPies za aktualizację statusu, polecam allegrowicza
polecam allegrowicza
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla ✮ Oxygeny za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim za życzenia! Minęło 2 miesiące, wszedłem dziś z ciekawości i jeste
Dziękuję wszystkim za życzenia! Minęło 2 miesiące, wszedłem dziś z ciekawości i jestem mega zdziwiony ż jeszcze ktoś tu o mnie pamięta, że ktoś odwiedza mój profil :o. Gdybym to wiedział, to z czystej przyjemności i dla pisania z wami bym wbijał i chociaż dziękował za życzonka czy coś, jeszcze raz dzięki i miłej nocy!
Mega miłe zachowanie z waszej strony. ❤️
-
-
✮ corleone. przyznał(a) reputację dla Ciastkowy* za aktualizację statusu, 31.07.2021 mam nadzieje, że Ci lepiej u góry. nie polecam tego nawet najgorszemu wrog
31.07.2021
mam nadzieje, że Ci lepiej u góry.
nie polecam tego nawet najgorszemu wrogowi…