Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana Grabsio311 w dniu 2 Lutego 2019

Użytkownicy przyznają Grabsio311 punkty reputacji!

O Grabsio311

  • Urodziny 07.07.2001

W świecie gry

  • ID konta gracza 43754
  • Nick Grabsio311
  • Data rejestracji 2016-06-12 14:50:13
  • Ostatnio widziany 2021-02-23 18:39:18
  • Łączny czas gry 6273 godz. 32 min.
  • Organizacja Olimp
  • ➜ Ranga Giant
  • Biznes 4CarDealer
  • ➜ Ranga Kierownik ★
  • Frakcja SA Road Assistance
  • ➜ Ranga Pracownik
  • Respekt
    72
    Life Points
    79338
    Punkty karne
    3126

Kontakt

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    ✌ Złomiarz ✌

Ostatnie wizyty

69 444 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Grabsio311

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Grabsio311

  1. W ostatnim moim statusie poleciało dużo pytań kiedy otwarcie komisu. Więc tak otwarcie komisu było przewidziane w niedziele, lecz właściciel Adam jedzie do rodziny na święta, gdy wróci to wiadomo resztę czasu spędza się z bliskimi. Po ustaleniu z @*Adam* @Lukasz1393 i @KRISU. ponowne otwarcie komisu jest przewidywane po świętach, dokładnej daty nie ustaliliśmy bo zależy to od czasu by każdemu pasowało. Naprawdę warto przygotować troszkę gotówki na otwarcie, ponieważ myślę, że będzie kilka aut ciekawych, wartych uwagi. Będą tradycyjnie pojazdy z zerowań od Lukasz1393 oraz autka zakupione przez nas.Znajdzie się autko dla każdego, droższe i też tańsze by każdy mógł coś znaleźć dla siebie i dopasować do swojego budżetu. Polecam obserwować ogłoszenia 4CarDealer tam po ostatecznych ustaleniach z @Lukasz1393 pojawi się post w którym wszystko będzie napisane. Niestety przed świętami nie daliśmy rady ruszyć z komisem, przepraszamy. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy cały komis 4CarDealer.

    1. PeQe
    2. Hyak

      Hyak

      po kropce stawiamy spacje

    3. Grabsio311

      Grabsio311

      23 minuty temu, Hyak napisał:

      po kropce stawiamy spacje

      Sorki przy pisaniu takich statusów i mniej oficjalnych, ważnych rzeczy nie przyciągam jakoś bardzo uwagi. Pisze tylko przecinki w miejscach z przyzwyczajenia i kropki xD. Gdybym pisał coś ważniejszego pewnie by się znalazły :D 

    4. KNX

      KNX

      Dzięki za info. Przygotuje kasę. Plus: Staram się do tego komisu bardzo ostro. 

      Mała uwaga @Grabsio311,

      1. Poprawiłeś pisownię, bo widać. Chyba przez nowe, czystsze stanowisko pracy. Nowe meble = już widać zmiany. 

      2. Przed emotkami stawiamy kropki (znaki interpunkcyjne), nie po. Chodzi mi o drogi Twój wpis pod @Hyak'iem. 

      Wesołych Świąt. 

    5. KubeczeGG
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin