-
Postów
2 791 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Grabsio311
Spamer (4/4)
3,8 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Grabsio311
-
W ostatnim moim statusie poleciało dużo pytań kiedy otwarcie komisu. Więc tak otwarcie komisu było przewidziane w niedziele, lecz właściciel Adam jedzie do rodziny na święta, gdy wróci to wiadomo resztę czasu spędza się z bliskimi. Po ustaleniu z @*Adam* @Lukasz1393 i @KRISU. ponowne otwarcie komisu jest przewidywane po świętach, dokładnej daty nie ustaliliśmy bo zależy to od czasu by każdemu pasowało. Naprawdę warto przygotować troszkę gotówki na otwarcie, ponieważ myślę, że będzie kilka aut ciekawych, wartych uwagi. Będą tradycyjnie pojazdy z zerowań od Lukasz1393 oraz autka zakupione przez nas.Znajdzie się autko dla każdego, droższe i też tańsze by każdy mógł coś znaleźć dla siebie i dopasować do swojego budżetu. Polecam obserwować ogłoszenia 4CarDealer tam po ostatecznych ustaleniach z @Lukasz1393 pojawi się post w którym wszystko będzie napisane. Niestety przed świętami nie daliśmy rady ruszyć z komisem, przepraszamy. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy cały komis 4CarDealer.
-
ok
-
po kropce stawiamy spacje
-
-
Dzięki za info. Przygotuje kasę. Plus: Staram się do tego komisu bardzo ostro.
Mała uwaga @Grabsio311,
1. Poprawiłeś pisownię, bo widać. Chyba przez nowe, czystsze stanowisko pracy. Nowe meble = już widać zmiany.
2. Przed emotkami stawiamy kropki (znaki interpunkcyjne), nie po. Chodzi mi o drogi Twój wpis pod @Hyak'iem.
Wesołych Świąt.
-
@Tobiasz63xDD
-
