Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. 680k ? mozemy sie dogadac na serwerze bo podobaja mi sie twoje propozycje
  3. Wlasnie rasti akurat kupilem go jak nie byłeś juz suppkiem Od gracza przybysz za całą gotówke 510k dołożyłem silniki rejke troche tune potrzebujesz więcej szczegółów ?
  4. Pozdrawiam jak kupisz bulleta 500k 2,0 xd kupilem to 1,6 za 500k z wiekszym przebiegiem nie wiesz no coment
  5. To 1,6 za 500k kupisz ale nie 2,0
  6. Ziomek za 400k to nawet czyste bd mial ciezko kupic 1,6 a to jednak 2.0 z bogatym tune licka jest od 500k a wy tu offki jak byscie mieli czyste 1,6 z 50k przebiegiem...
  7. teraz mam 150k i 150 k mi odda wiec do świąt mógł bym zbierać bo teraz szkoła itp idziesz na taki układ? Iles bys chcial czasu ?
  8. dalej dalej licka od 500k mozemy jakies raty
  9. Model:Bullet V-Max:240 Pojemność silnika:2.0 Przebieg:900km Usterki:Brak Cena:Licka od : 500k KT:730k Możliwosć krótkich rat od kwoty 500k ID:7306 Kolor:czarny czerwony pasek Tuning:Up1 Up2 czerwony licznik 2 klucze rejka:BESTIA ogranicznik wykrywacz radarow stereo fele cb radio OGÓLNIE AUTO NIE POSIADA TYLKO HYDRY ORAZ ATRAPY NITRA RESZTE POSIADA Kolor świateł:ciemny czerwien SS'y:Do obejrzenia na serwerze Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Grabsio311
  10. Typ:(Tuner Lokalizacja:BM (koło magazynu ) ID domku: 45 Cena wynajmu (24h): 2000 PLN Cena nieruchomości: Licka od :120k KT:160k Opis: Tuningujesz tu pojazdy dobry zarobek SS'y:Do oglądania na serwie
  11. Nie thx interesuje mnie gotówka bardziej a co do ceny to gram około 800h na serwerze i wiem ile za nie dostanę ☺
  12. Typ:Tuner Lokalizacja:Las Venturas kolo mecha ID domku: 363 Cena wynajmu (24h): 2000 PLN Cena nieruchomości: KT:200k licka od :180k MP:5k Opis:Tuninguje się tu pojazdy SS'y: Do obejrzenia na serwie
  13. Model: Buffalo V-Max: 230 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 9300km Usterki: Brak Cena: Licytacja od 300k MP:20K KT:455k mozliwosc dania w niewielkie ratki ID: 342 Kolor: Czarny Tuning: UP1 UP2 czerwone podświetlenie licznika,czerwone felgi 1076,wykrywacz fotoradarów ,hydra,cb radio,stereo.ogranicznik,rejka,lpg 75l,atrapa nitra,dodatkowy kluczyk.Ogolnie wszystkie tune jakie mozna dac Kolor świateł:Czerwone SS'y: Do obejrzenia na serwerze Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Grabsio311
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Grabsio311

    @Close

    Mimo kwoty proponuje 140k w raty 110k teraz 30 do niedizeli
  17. http://mta4life.pl/index.php?/topic/38298-sprzedam-buffalo-22/mg ci puscic w raty
  18. Model: Buffalo V-Max: 230 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 9300km Usterki: Brak Cena: Licytacja od 300k MP:20K KT:480K mozliwosc dania w niewielkie ratki ID: 342 Kolor: Czarny Tuning: UP1 UP2 czerwone podświetlenie licznika,czerwone felgi 1076,wykrywacz fotoradarów ,hydra,cb radio,stereo.ogranicznik,rejka,lpg 75l,atrapa nitra,dodatkowy kluczyk.Ogolnie wszystkie tune jakie mozna dac Kolor świateł:Czerwone SS'y: Do obejrzenia na serwerze Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Grabsio311
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin