Skocz do zawartości

Molleto

Gracz
  • Postów

    66
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Molleto

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Model:Clover ID:70041 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:86329,1km Dodatki:felgi (1096), ogranicznik prędkości, radio CB, kluczyk x1 Cena:55k do nego Coś od siebie: Sprzedany w grze! SS’y:Jak ktoś chce to na dsc wyśle Molleto#5047
  8. Molleto

    Premier na ID

    Oferuję freeway + 50k
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Molleto z Redakcji 4Life News. Dziś przedstawię wam pożar, który miał miejsce w miejscowości Blueberry. Dnia 01.01.2022 około godziny 12:30 a w grze o 1:00 w nocy doszło do pożaru magazynów w miejscowości Blueberry, na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał, bo z powodu nowego roku pracownicy mieli dzień wolny. Na miejscu był tylko ochroniarz, który po zobaczeniu co się dzieje, niezwłocznie to zgłosił. Przyczyny pożaru nie są bliżej znane. Na miejscu pojawiły się służby SAFD oraz SARA. Strażacy zajęli się gaszeniem pożaru hal, a SARA zabezpieczyli okolicę oraz drogę by Fire Department mogło kontynuować czynności. Po około godzinie ciężkiej pracy służbom udało się zażegnać zagrożenie. Nasza redakcja pojawiła się na miejscu praktycznie na początku całej akcji. A przed wami kilka zdjęć, które prezentują całość zdarzenia. Po zażegnaniu niebezpieczeństwa udało mi się zrobić wywiad, który jest widoczny poniżej, z Aspirantem @Gora106 z jednostek SAFD przybyłych na miejsce. M - Molleto G - Gora106 M: Witam z tej strony Młodszy Redaktor Molleto z Redakcji 4Life News. G: Witam serdecznie, Aspirant Gora106. M: Czy chce pan w udzielić mi wywiadu? G: Oczywiście, mogę. M: Świetnie, więc zacznijmy od tego, co i kiedy się stało i czy mamy rannych? G: O godzinie 0:50 dostaliśmy wezwanie o płonącym dachu hali magazynowej w Blueberry. O godzinie 01:00 dotarliśmy na miejsce i bezzwłocznie rozpoczęliśmy działania gaśnicze. Na szczęście, ze względu na nowy rok, w hali nie było pracowników. Jedyną osobą był ochroniarz pełniący służbę tej nocy i to on nas wezwał oraz szybko opuścił jej teren. M: Rozumiem, czy jedynie służby SAFD pojawiły się na miejscu? G: Na miejscu także była jednostka SARA, zabezpieczyli oni teren dookoła magazynu, co pozwoliło nam, na szybkie rozwiniecie sprzętu. M: Możesz przybliżyć nam wasze działania na miejscu zdarzenia? G: Po dojechaniu na miejsce, bezzwłocznie odcięliśmy media od budynku takie jak prąd, woda, gaz oraz rozłożyliśmy naszą drabinę, aby móc wygodnie dostać się na dach. Podłączyliśmy zasilanie wodne ze średniego wozu gaśniczego do drabiny i stworzyliśmy linie gaśnicze od nasadek znajdujących się na koszu drabiny. Po tym rozpoczęliśmy akcję gaśniczą, na początku z kosza, a potem po sprawdzeniu konstrukcji dachu, z samego dachu. M: Chyba znamy wystarczająco informacji na temat pożaru. Ode mnie to tyle dziękuje za wywiad oraz życzę miłego dnia i szczęśliwego nowego roku. G: Także dziękuję, miłego dnia i szczęśliwego nowego roku. Ode mnie to tyle dziękuje za przeczytanie mojej pracy, czytającym życzę miłego dnia i szczęśliwego nowego roku. Pozdrawiam. Podziękowania dla: @Gietek,@elektroda_4mm,@Gora106,@Kumi,@Patrych235 Autoryzował: @kunaj
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Molleto z Redakcji 4Life News. Dziś opiszę wam tragedią lotniczą która, miała miejsce tuż przed Garver Bridge. Dnia 18.12.2021 około godziny 16:05 a w grze o 1:00 w nocy doszło do katastrofy samolotu pasażerskiego marki Shamal, w którym znajdował się tylko pilot. Na miejscu pojawiło się wielu służb, aczkolwiek pierwsza była Straż Pożarna po pojawieniu się ich przeszli do działania. Pierwszym celem było ugaszenie pożaru silników oraz zabezpieczenie cieknącego paliwa z prawego skrzydła samolotu. Następnie pojawiła się na miejscu frakcja SAPD zabezpieczająca niedaleką autostradę oraz frakcja SAMD, która zajęła się poszkodowanym @PAWELOS1122. Niestety jest to kolejny jego wypadek, gdyż nie dalej niż 2 tygodnie temu ten człowiek również przeżył ciężki wypadek, który bliżej opisał mój redakcyjny kolega @Czesio_Mucha. Zapraszam do owego artykułu, jednak kontynuując, jako ostatni na miejscu zdarzenia pojawili się członkowie frakcji SARA, którzy po całej akcji mieli zabrać samolot z miejsca zdarzania i zabezpieczyć go. Nasza redakcja pojawiła się tuż po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zajęciu się poszkodowanym przez zespół medyczny. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w stanie ciężkim. Przybyłe na miejsce służby SARA zajęły się zabraniem samolotu, a oto kilka zdjęć jak to wyglądało. Po zabezpieczonej akcji postanowiłem dowiedzieć się więcej. W tym celu przedstawię Wam niżej krótki wywiad z członkiem frakcji SAFD @Gora106. M - Molleto G - Gora106 M:Witam z tej strony Młodszy Redaktor Molleto z Redakcji 4Life News. G:Witam serdecznie, Młodszy Aspirant Gora106 z frakcji San Andreas Fire Department. M:Czy jest pan w stanie udzielić mi wywiadu? G:Oczywiście, sytuacja na miejscu została opanowana i akurat mogę poświęcić chwilę. M:To świetnie właśnie do sytuacji chciałem przejść, więc zacznijmy od tego, co się stało i ilu mamy poszkodowanych? G:Doszło do katastrofy samolotu z nieznanych przyczyn. Na pokładzie znajdował się tylko pilot samolotu. Jego stan jest ciężki, jednakże mamy nadzieję, że wyjdzie z tego cało. M:Jakie służby pojawiły się na miejscu zdarzenia? G: Przyjechaliśmy jako pierwsi, bezzwłocznie wezwaliśmy SAPD do zabezpieczenia miejsca oraz SAMD do ew. poszkodowanych. Wezwaliśmy także służby SARA, w celu zabrania samolotu. M:Rozumiem. A na czym polegało wasze zadanie na miejscu zdarzania? G:Na miejscu zdarzenia napotkaliśmy samolot z płonącymi silnikami oraz wyciekiem paliwa z prawego skrzydła. Musieliśmy działać szybko, aby nie doszło do zapalenia się paliwa. Także dużym utrudnieniem było drzewo, w które samolot uderzył. W międzyczasie samolot zaczął się przechylać, co zmusiło nas do zabezpieczenia go, a potem ścięcia. Naszym zadanie również było bezpieczne wyciągnięcia załogi samolotu. Na szczęście był tylko pilot. M: Ode mnie to tyle dziękuje za poświęcony czas. Miłego dnia życzę i dowidzenia. G: Miłego dnia. Z naszych informacji wynika, że poszkodowany wyszedł już ze szpitala i wraca do pełnego zdrowia. To tyle w tej relacji dziękuję za czytanie i pozdrawiam. Podziękowania dla: @Gora106 @Szlemek @PAWELOS1122. Autoryzował: @MateuszXQ
  15. Wzór: 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Lisa_ @Yellowstone @IwanMaster 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Verago. @Reksio* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Princessa* @Broszko @KavKa* 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Avenged 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Lisa_ @Yellowstone @IwanMaster 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAMD 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life news 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Emialski 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @MateuszXQ 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Frosty 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Lisa_ 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Lisa_ 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 1.Nowy wyjazd z LV od strony bazy wojskowej 2.Nowa praca sezonowa 20. Najlepsza praca na serwerze: Lawety,Odśnieżarki,Magazyn
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Molleto

    Anuluję!

    Login:Mati986767656. Nick:Molleto ID pojazdu:89974 Na jaki wariant chcesz zmienić:Anuluję prośbę o zmianę. Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne):Brak
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin