Chciałbym pożegnać się ze WSZYSTKIMI !!!!
Słuchajcie odchodzę z serwera 4Life, ponieważ straciłem tutaj ochotę gry.
Grałem tutaj tylko dla tego ponieważ zależało mi na Radiu ale ostatnio w moim życiu prywatnym doszło do wielu problemów.
Granie na serwerze tylko po to aby być bogatym (prawie jak Hogatym ) moim zdaniem jest bez sensu, nie mam już tak wiele czasu na marnowanie go grając.
Na tym serwerze poznałem naprawdę wiele fajnych osób, których nie zapomnę Nigdy!
Co do radia BeFM:
Słuchajcie radio będzie oczywiście dalej na serwerze i może kiedyś zostanie docenione przez administracje i będzie się rozwijało, ja oczywiście zawszę będę pomagał w rozwijaniu radia. Mam nadzieję, że nie przestaniecie go słuchać tylko dla tego, że ja odchodzę!
Audycja Pożegnalna na BeFM:
04.09.2016
Godzina : 19:00
*jeżeli chcesz mi podziękować za pracę w radiu to przyjdź na audycje!
Radio:
http://be-fm.panelradiowy.pl/radio
Jeszcze raz dziękuje za wszystko!
"Yaski"