Skocz do zawartości

TeruuPL

Gracz
  • Postów

    402
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez TeruuPL

  1. TeruuPL

    Pożegnanie Yaskiego

    Chciałbym pożegnać się ze WSZYSTKIMI !!!! Słuchajcie odchodzę z serwera 4Life, ponieważ straciłem tutaj ochotę gry. Grałem tutaj tylko dla tego ponieważ zależało mi na Radiu ale ostatnio w moim życiu prywatnym doszło do wielu problemów. Granie na serwerze tylko po to aby być bogatym (prawie jak Hogatym ) moim zdaniem jest bez sensu, nie mam już tak wiele czasu na marnowanie go grając. Na tym serwerze poznałem naprawdę wiele fajnych osób, których nie zapomnę Nigdy! Co do radia BeFM: Słuchajcie radio będzie oczywiście dalej na serwerze i może kiedyś zostanie docenione przez administracje i będzie się rozwijało, ja oczywiście zawszę będę pomagał w rozwijaniu radia. Mam nadzieję, że nie przestaniecie go słuchać tylko dla tego, że ja odchodzę! Audycja Pożegnalna na BeFM: 04.09.2016 Godzina : 19:00 *jeżeli chcesz mi podziękować za pracę w radiu to przyjdź na audycje! Radio: http://be-fm.panelradiowy.pl/radio Jeszcze raz dziękuje za wszystko! "Yaski"
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. TeruuPL

    Pochwała na Yaskiego

    i pragnę dodać, że gdyby nie Tutti który również robił w tym wypadku pierwszą pomoc to by nie wyglądało aż tak dobrze.
  4. TeruuPL

    Pochwała na Yaskiego

    Nie ma SS czyli nie masz dowodów że tak było
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Witam Widać że o godzinie 21:27 skończyłem grę na serwerze i próbowałem wejść na serwer dziś o godzinie 10:04, jeżeli państwo macie podejrzenia, że moje logi są podrobione proszę o sprawdzenie logów serwerowych [2016-08-09 21:27:02] [Output] : BaQ_PL [18]: to byl cancer ? [2016-08-10 10:04:50] [Output] : * Connected! [MTA:SA Server 1.5.2 [GNU/Linux]] Pozdrawiam Yaski
  9. Witam Nie wiem jak mogę to udowodnić ale mnie na pewno nie było mnie na serwerze w takiej godzinie. Miałem audycję od 16-17. Potem siedziałem z moimi słuchaczami na TS. Skończyłem grę około 18 i wróciłem około godziny 20 bo miałem do załatwienia parę spraw, skończyłem grę około godziny 21:30. Jest to nie możliwe ponieważ o tej godzinie na pewno nie było mnie na serwerze chciało mi się tak spać, że od razu poszedłem do łóżka, w tym samym momencie kończąc grę rozmawiałem również z moimi słuchaczami na TS. Jeżeli jest to jakieś udowodnienie to mogę poprosić ich aby wbili na mumbla i wyjaśnili to bądź podać ich nicki z Serwera.... Pozdrawiam Yaski
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin