Skocz do zawartości

Wedeshi!

Gracz
  • Postów

    135
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wedeshi!

  1. Grafiki, ogłaszanie na go I wiele więcej
  2. Wedeshi!

    Wedishi się wita

    Serwus Ja jestem Wiktor i jeszcze się z wami nie przywitałem, no więc no Jak napisałem ^ Serwus ! :DD
  3. Kolabo. Nie wiem czy wiesz, ale raz na dobe można sobie pisać "ref", "refresh" aby odświeżyć sobie temat :^ Liczę się z punktami
  4. daj link do tla Zaskocz mnie, bądź kreatywny
  5. Baner, avatar na yt Jaki rodzaj pracy? Baner, avatar na yt Kolorystyka zaskocz mnie Dodatkowe napisy no nie wiem, może coś w stylu kanał... ble, ble, ble. Albo subskrybuj po więcej itp (oczywiście na banerze)
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Perenniala którego nadal mam <3
  8. Mesa 1.6 fele Przebieg 1800km 66 na servie bodajże +20k
  9. Wedeshi!

    [S]Manana

    Więc wiesz... Trochę drogo się cenisz. 15k za mananke na felgach xD Też mogę sobie kupić manane, dodać fele i wystawić za miliony
  10. Wedeshi!

    [S]Manana

    Co tak drogo xd 2500 PLN za czystą
  11. Radomsko Woj Łódzkie Hymn, przyśpiewka Hej siup Radomsko, żyję się nie wąsko. Wódeczke się pije, w deseczke się żyje!
  12. https://imgur.com/gallery/AJmF2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin