-
Postów
461 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia WaldemaR
Spamer (4/4)
302
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje WaldemaR
-
Osobiście uważam, że kobiety nie powinny posiadać jakichkolwiek praw.
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Ty Waldemar chyba po wojaku i na zawieszce zaraz.
-
Ty Hyaku chyba po tabletkach
.
-
Kobiety powinny mieć takie same prawa jak mężczyźni ale nie większe, to będzie jednak zawsze tylko człowiek a nie bóg
-
Sey WHAT!!?
-
Myślę, że theira kuchnia i wgl
