Skocz do zawartości

Stasienko

Gracz
  • Postów

    107
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Sad
    Stasienko przyznał(a) reputację dla jaspertv za aktualizację statusu, czemu wspulpracujesz z cejot gang   
    czemu wspulpracujesz z cejot gang
  2. 4Angry
    Stasienko przyznał(a) reputację dla liczetenhajs za aktualizację statusu, freestasiu   
    freestasiu
  3. 4Like
    Stasienko przyznał(a) reputację dla bleood za aktualizację statusu, kochanie... wroc juz...   
    kochanie... wroc juz...
  4. 4Like
    Stasienko przyznał(a) reputację dla bleood za aktualizację statusu, prorze odpisac samiswoi t   
    prorze odpisac samiswoi t
  5. 4Fun
    Stasienko przyznał(a) reputację dla slodka_julka za aktualizację statusu, czy zamiast wazeliny uzywaliscie wd40   
    czy zamiast wazeliny uzywaliscie wd40 
  6. 4Sad
    Stasienko przyznał(a) reputację dla slodka_julka za aktualizację statusu, bose dostalem ban t @marekbojuwkarz @Stasienko @baziu @KaktuseQQ. @Anty.SAPD*FPD* bar   
    bose dostalem ban t @marekbojuwkarz @Stasienko @baziu @KaktuseQQ. @Anty.SAPD*FPD* barco was kc 
  7. 4Love
    Stasienko przyznał(a) reputację dla bleood za aktualizację statusu, xd pozdro ziomek! gitem byles i bedziesz wywalaja was z adm za to co mam z ziomkami n   
    xd pozdro ziomek! gitem byles i bedziesz 
    wywalaja was z adm za to co mam z ziomkami na dc od roku Xdd
    elo kondziol pozdro
  8. 4Sad
    Stasienko przyznał(a) reputację dla AoRtasexa za aktualizację statusu, borze kiety unban dla stasia!!!!?????   
    borze kiety unban dla stasia!!!!?????
  9. 4Sad
    Stasienko przyznał(a) reputację dla bleood za aktualizację statusu, halo kiedy mi odblokujecie stasia   
    halo kiedy mi odblokujecie stasia
  10. 4Sad
    Stasienko przyznał(a) reputację dla Giizia za aktualizację statusu, Czy ktoś mi go wreszcie odblokuje?   
    Czy ktoś mi go wreszcie odblokuje? 
  11. 4Wow
    Stasienko przyznał(a) reputację dla MARLOY za aktualizację statusu, Koniec z kryciem tajemnic..   
    Koniec z kryciem tajemnic..
  12. 4Love
    Stasienko przyznał(a) reputację dla jaspertv za aktualizację statusu, kurba ano gdzie w serwisie   
    kurba ano gdzie w serwisie 
  13. 4Love
    Stasienko otrzymał(a) reputację od Yaokim za aktualizację statusu, Fajna c4011/c360   
    Fajna c4011/c360
  14. 4Love
    Stasienko otrzymał(a) reputację od bartlomiej. za aktualizację statusu, Gracz Staasiuu został/a zbanowany/a przez .franek, powód: Odpoczniesz sobie od serwer   
    Gracz Staasiuu został/a zbanowany/a przez .franek, powód: Odpoczniesz sobie od serwera (BK po nadanych karach) ( perm )
     
     
    pozdro dla wariatuw pdw
  15. 4Love
    Stasienko otrzymał(a) reputację od bartlomiej. za aktualizację statusu, Gracz Staasiuu został/a zbanowany/a przez .franek, powód: Odpoczniesz sobie od serwer   
    Gracz Staasiuu został/a zbanowany/a przez .franek, powód: Odpoczniesz sobie od serwera (BK po nadanych karach) ( perm )
     
     
    pozdro dla wariatuw pdw
  16. 4Wow
    Stasienko przyznał(a) reputację dla KaktuseQQ. za aktualizację statusu, kiedy ub!!!1!1!!!@!   
    kiedy ub!!!1!1!!!@!
  17. 4Love
    Stasienko przyznał(a) reputację dla B4rt3kvz za aktualizację statusu, Stasiu pamiętamy o tobie i czekamy na unban!!!!   
    Stasiu pamiętamy o tobie i czekamy na unban!!!! 
  18. 4Love
    Stasienko przyznał(a) reputację dla YouAre... za aktualizację statusu, hej stasiu nie zapomnij o sztywnych gitach pozdro   
    hej stasiu nie zapomnij o sztywnych gitach pozdro
  19. 4Sad
    Stasienko otrzymał(a) reputację od slodka_julka za aktualizację statusu, aha   
    aha
  20. 4Sad
    Stasienko otrzymał(a) reputację od Seqqu za aktualizację statusu, nie chce sie żyć   
    nie chce sie żyć
  21. 4Sad
    Stasienko przyznał(a) reputację dla bleood za aktualizację statusu, pdw!!!   
    pdw!!! 
  22. 4Sad
    Stasienko otrzymał(a) reputację od Seqqu za aktualizację statusu, nie chce sie żyć   
    nie chce sie żyć
  23. 4Sad
    Stasienko otrzymał(a) reputację od Seqqu za aktualizację statusu, nie chce sie żyć   
    nie chce sie żyć
  24. 4Fun
    Stasienko przyznał(a) reputację dla Addiction za aktualizację statusu, Witam, mam takie pytanie do administracji, część graczy na DM korzysta z tak zwanego   
    Witam, mam takie pytanie do administracji, część graczy na DM korzysta z tak zwanego roll-buga: https://imgur.com/a/JcdF0fR
    i tu jest moje pytanie, gdyż w grze nie dostałem od 2 osób z administracji jednoznacznej odpowiedzi - można tego używać, czy nie? Bo jest to jakby nie patrzeć wykorzystywanie błędów celu uzyskanie przewagi nad innymi. 
  25. 4Love
    Stasienko przyznał(a) reputację dla KacpireZ za aktualizację statusu, !!UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE!! Drodzy Sapdy, Uzi Kidy oraz Qbug'owcy ze strefy Death   
    !!UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!
    Drodzy Sapdy, Uzi Kidy oraz Qbug'owcy ze strefy Deathmatch pragnę wam wspomnieć oraz przypomnieć że niestety to mój koniec Podbijacza Dm, czyli oczywiście kończy się pewna Era na serwerze. Niestety odchodzę z rangi The Real Soldier of Deathmatch oraz przechodzę metamorfozę w grze. Przede wszystkim nie będzie już wracania z ak na dm na wojnę, ponieważ Administracja Rcon w ramach aktualizacji przenosi tą Strefę Deathmatch w inną lokalizację plus Ganton w Los Santos nie będzie już dłużej czerwoną strefą. Jak jest przypomnieć codzienności z dm w którym zaczynałem we wrześniu 2021, czyli przez półtora roku. Napady sapdów, ostrzał Drive by oraz moja ulubiona rzecz Qbug. Ogólnie pragnę wam podziękować wsyzstkim za wszystkie dni spędzone na dm, którymi z nimi strzelałem, a którego atakowałem. Pokażę wam teraz fotki które pierwszą zrobiłem a którą ostatnią.
    wrzesień 2021-https://imgur.com/a/9lvSRbQ jako treningi i marzec 2023-https://imgur.com/a/UXJUNuQ jako hołd
    A teraz wymienię dużo graczy którzy byli jak moją rodziną z dm oto one:
    Moja ulubiona paczka dm:
    @Stasiek.ACO @Rafalek.ACO @przemokoks @*-*PIOTREK*-* @MirekSpawacz oraz @qvv
    Osoby które rywalizowałem lub kumplowałem ze mną na tej strefie:
    @vertii @Bienieq @Dar_Kon @Fuzziak @_NoBiK_ @grubyyo @kondziolek @Starylisu @maciek2010PL @azbestuwa @Mlonskyy @Shadooweczek @Bialy.gg @jan0sik_
    Oraz Osoby które lubiły mnie ścigać:
    @Ceklosz @Sh4ddow @Kellus  @s1zu @PanSzczepan @vanos @piuro 
    i to tyle z tego. Teraz to puszczę piosenkę dla hołdu Podbijacza dm który odchodzi a być może kiedyś wrócę. Także trzymajcie sie znajomi z dm.
    It's time to say goodbye
     
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin