-
Postów
107 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla jaspertv za aktualizację statusu, czemu wspulpracujesz z cejot gang
czemu wspulpracujesz z cejot gang
-
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ bleood za aktualizację statusu, kochanie... wroc juz...
kochanie... wroc juz...
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ bleood za aktualizację statusu, prorze odpisac samiswoi t
prorze odpisac samiswoi t
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ slodka_julka za aktualizację statusu, czy zamiast wazeliny uzywaliscie wd40
czy zamiast wazeliny uzywaliscie wd40
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ slodka_julka za aktualizację statusu, bose dostalem ban t @marekbojuwkarz @Stasienko @baziu @KaktuseQQ. @Anty.SAPD*FPD* bar
bose dostalem ban t @marekbojuwkarz @Stasienko @baziu @KaktuseQQ. @Anty.SAPD*FPD* barco was kc
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ bleood za aktualizację statusu, xd pozdro ziomek! gitem byles i bedziesz wywalaja was z adm za to co mam z ziomkami n
xd pozdro ziomek! gitem byles i bedziesz
wywalaja was z adm za to co mam z ziomkami na dc od roku Xdd
elo kondziol pozdro
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla AoRtasexa za aktualizację statusu, borze kiety unban dla stasia!!!!?????
borze kiety unban dla stasia!!!!?????
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ bleood za aktualizację statusu, halo kiedy mi odblokujecie stasia
halo kiedy mi odblokujecie stasia
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla Giizia za aktualizację statusu, Czy ktoś mi go wreszcie odblokuje?
Czy ktoś mi go wreszcie odblokuje?
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla MARLOY za aktualizację statusu, Koniec z kryciem tajemnic..
Koniec z kryciem tajemnic..
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla jaspertv za aktualizację statusu, kurba ano gdzie w serwisie
kurba ano gdzie w serwisie
-
✮ Stasienko otrzymał(a) reputację od ✮ Yaokim za aktualizację statusu, Fajna c4011/c360
Fajna c4011/c360
-
✮ Stasienko otrzymał(a) reputację od ✮ bartlomiej. za aktualizację statusu, Gracz Staasiuu został/a zbanowany/a przez .franek, powód: Odpoczniesz sobie od serwer
Gracz Staasiuu został/a zbanowany/a przez .franek, powód: Odpoczniesz sobie od serwera (BK po nadanych karach) ( perm )
pozdro dla wariatuw pdw
-
✮ Stasienko otrzymał(a) reputację od ✮ bartlomiej. za aktualizację statusu, Gracz Staasiuu został/a zbanowany/a przez .franek, powód: Odpoczniesz sobie od serwer
Gracz Staasiuu został/a zbanowany/a przez .franek, powód: Odpoczniesz sobie od serwera (BK po nadanych karach) ( perm )
pozdro dla wariatuw pdw
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla KaktuseQQ. za aktualizację statusu, kiedy ub!!!1!1!!!@!
kiedy ub!!!1!1!!!@!
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ B4rt3kvz za aktualizację statusu, Stasiu pamiętamy o tobie i czekamy na unban!!!!
Stasiu pamiętamy o tobie i czekamy na unban!!!!
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ YouAre... za aktualizację statusu, hej stasiu nie zapomnij o sztywnych gitach pozdro
hej stasiu nie zapomnij o sztywnych gitach pozdro
-
-
✮ Stasienko otrzymał(a) reputację od Seqqu za aktualizację statusu, nie chce sie żyć
nie chce sie żyć
-
-
✮ Stasienko otrzymał(a) reputację od Seqqu za aktualizację statusu, nie chce sie żyć
nie chce sie żyć
-
✮ Stasienko otrzymał(a) reputację od Seqqu za aktualizację statusu, nie chce sie żyć
nie chce sie żyć
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ Addiction za aktualizację statusu, Witam, mam takie pytanie do administracji, część graczy na DM korzysta z tak zwanego
Witam, mam takie pytanie do administracji, część graczy na DM korzysta z tak zwanego roll-buga: https://imgur.com/a/JcdF0fR
i tu jest moje pytanie, gdyż w grze nie dostałem od 2 osób z administracji jednoznacznej odpowiedzi - można tego używać, czy nie? Bo jest to jakby nie patrzeć wykorzystywanie błędów celu uzyskanie przewagi nad innymi.
-
✮ Stasienko przyznał(a) reputację dla ✮ KacpireZ za aktualizację statusu, !!UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE!! Drodzy Sapdy, Uzi Kidy oraz Qbug'owcy ze strefy Death
!!UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!
Drodzy Sapdy, Uzi Kidy oraz Qbug'owcy ze strefy Deathmatch pragnę wam wspomnieć oraz przypomnieć że niestety to mój koniec Podbijacza Dm, czyli oczywiście kończy się pewna Era na serwerze. Niestety odchodzę z rangi The Real Soldier of Deathmatch oraz przechodzę metamorfozę w grze. Przede wszystkim nie będzie już wracania z ak na dm na wojnę, ponieważ Administracja Rcon w ramach aktualizacji przenosi tą Strefę Deathmatch w inną lokalizację plus Ganton w Los Santos nie będzie już dłużej czerwoną strefą. Jak jest przypomnieć codzienności z dm w którym zaczynałem we wrześniu 2021, czyli przez półtora roku. Napady sapdów, ostrzał Drive by oraz moja ulubiona rzecz Qbug. Ogólnie pragnę wam podziękować wsyzstkim za wszystkie dni spędzone na dm, którymi z nimi strzelałem, a którego atakowałem. Pokażę wam teraz fotki które pierwszą zrobiłem a którą ostatnią.
wrzesień 2021-https://imgur.com/a/9lvSRbQ jako treningi i marzec 2023-https://imgur.com/a/UXJUNuQ jako hołd
A teraz wymienię dużo graczy którzy byli jak moją rodziną z dm oto one:
Moja ulubiona paczka dm:
@Stasiek.ACO @Rafalek.ACO @przemokoks @*-*PIOTREK*-* @MirekSpawacz oraz @qvv
Osoby które rywalizowałem lub kumplowałem ze mną na tej strefie:
@vertii @Bienieq @Dar_Kon @Fuzziak @_NoBiK_ @grubyyo @kondziolek @Starylisu @maciek2010PL @azbestuwa @Mlonskyy @Shadooweczek @Bialy.gg @jan0sik_
Oraz Osoby które lubiły mnie ścigać:
@Ceklosz @Sh4ddow @Kellus @s1zu @PanSzczepan @vanos @piuro
i to tyle z tego. Teraz to puszczę piosenkę dla hołdu Podbijacza dm który odchodzi a być może kiedyś wrócę. Także trzymajcie sie znajomi z dm.
It's time to say goodbye