Skocz do zawartości

wyjasnienia30g

Gracz
  • Postów

    57
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez wyjasnienia30g

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Prosiłem Cię wiele razy, a Ty nadal bez wzruszenia stałeś i wykłócałeś się, że nie ma miejsc i sobie "tylko stoisz". Adept @KamCam_21 dołączył się, że widział Cię tam wcześniej i również upominał, abyś przestawił wóz. Nie zamierzałem czekać przy Tobie 10 minut i błagać na kolanach żebyś zabrał swój pojazd po tekstach "ja sobie stoje tylko". Naprawdę nie uprzykrzam życia ludziom, ale cenie sobie czas - zarówno swój, jak i innych. Gdybyś nawet po założeniu blokady napisał cokolwiek w stylu "dobra, zabieram, sorka" - bez zawahania oddałbym Ci furę. Nic takiego jednak się nie wydarzyło, a od razu po założeniu blokady zacząłeś wygrażać mi skargą na pw, dlatego spotykamy się tutaj.
  9. Witaj kolego drogi, ominąłeś kilka kluczowych spraw; odholowałem Twój pojazd, ponieważ był nieprawidłowo zaparkowany (dowód). Faktem jest, że w nim siedziałeś, aczkolwiek nadal był on zaparkowany tam, gdzie nie powinien - w dodatku na giełdzie. Upomniałem Cię dokładnie trzy razy, mimo, że musiałem tylko raz, a Ty, zamiast docenić dobrą wolę postanowiłeś bezkarnie twardo stać przy swoim. Wykonałem swoją robótkę zgodnie z taryfikatorem San Andreas Road Assistance, który reguluję tę kwestię; "● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd." To wszystko ode mnie, czekam na odpowiedź zarządu, pozdrawiam cieplutko.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Model: News Chopper ID: 146063 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 785 Dodatki: Bak 100 i dodatkowy klucz Cena: Czekam na ofki Coś od siebie: Spoko śmigło SS’y:
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Model: News Chopper ID: 146063 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 781,6km Dodatki: Bak 100 i dodatkowy klucz Cena: Czekam na ofki Coś od siebie: Proszę zabrać helke SS’y:
  16. Cześć! Krótko i na temat, aby rozwiać twoje wątpliwości. Kierowałem się regulaminem posesji prywatnych, który jasno nakreśla: §4. Dopuszcza się, aby nieznaczna część nadwozia pojazdu wystawała poza granicę posesji, pod warunkiem że wszystkie osie (koła) pojazdu znajdują się w całości na jej terenie, oraz że: tu masz granicę swojej posiadłości, a tutaj zrzut ekranu, który jasno obrazuje, że twoje koła nie znajdowały się na terenie posiadłości, a magiczne 75% wyssałeś z palca. Tyle ode mnie.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin