Witaj kolego drogi, ominąłeś kilka kluczowych spraw;
odholowałem Twój pojazd, ponieważ był nieprawidłowo zaparkowany (dowód). Faktem jest, że w nim siedziałeś, aczkolwiek nadal był on zaparkowany tam, gdzie nie powinien - w dodatku na giełdzie. Upomniałem Cię dokładnie trzy razy, mimo, że musiałem tylko raz, a Ty, zamiast docenić dobrą wolę postanowiłeś bezkarnie twardo stać przy swoim. Wykonałem swoją robótkę zgodnie z taryfikatorem San Andreas Road Assistance, który reguluję tę kwestię;
"● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd." To wszystko ode mnie, czekam na odpowiedź zarządu, pozdrawiam cieplutko.