Skocz do zawartości

xroxax

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    34
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez xroxax

  1. xroxax

    Kupie STAILONA!PILNE!

    Model: Stailon Pojemność silnika: przynajmniej od 1.4cm3 Przebieg: najlepiej,by byłby on najniższy Stan techniczny pojazdu: obojetnie Cena: max 55k Tuning: obojetnie Inne: obojetne Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: HABIBIXD
  2. Model: Clover V-Max: 146 Pojemność silnika: 1.6< cm3> Przebieg:181k km Usterki: Brak Cena: Moze byc 32k? ID: 3086 Kolor:Czarny Tuning: Felgi,takie ładne,jak wasza mama.:** LPG 50L,WLOTY,CB RADIO Kolor świateł: Standard SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami:HabibixD
  3. Model: Tampa V-Max: 146 Pojemność silnika: 1.6< cm3> Przebieg: 500km Usterki: Nowiuteńkie wprowadzone ze stodoły.Brak usterek. Cena: 32k chcialbym. ID: 3086 Kolor: CZERWONY Tuning: Felgi,takie ładne,jak wasza mama. Kolor świateł: Standard SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami:HabibixD
  4. Model: Tampa V-Max: 146 Pojemność silnika: 1.6< cm3> Przebieg: 500km Usterki: Nowiuteńkie wprowadzone ze stodoły.Brak usterek. Cena: 32k chcialbym. ID: 3086 Kolor: CZERWONY Tuning: Felgi,takie ładne,jak wasza mama. Kolor świateł: Standard
  5. xroxax

    Stallion 1.6

    kupuje jedynie za 20k.
  6. xroxax

    [KUPIE]STAILONA

    Model: Stailon Pojemność silnika: 1.6-1.8 (musi być minimum 160km/h) Przebieg: rozny,moze byc byle jaki,ale najlepiej,by bylby on jak najniższy. Stan techniczny pojazdu: obojetnie,bo to chyba nie ma roznicy. Cena: do 35k? Tuning: jakies tune,np spoiler,ale zeby NIE NIE NIE bylo spoilera z id: 1000,bo to brzydki spoiler jak dla mnie. MOZE BYĆ OBOJĘTNIE!! Inne: OBOJĘTNIE! Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: HabibixD PS.MOZE BYC ONO BEZ TUNE.NAJLEPIEJ CHCIALBYM Z JAKIMSC LPG. TWOJ STAILON NIE SPELNIA TYCH WYMAGAŃ?NIE BÓJ SIĘ.PISZ ŚMIAŁO,A NA PEWNO KUPIĘ!
  7. xroxax

    SPRZEDAM TAMPĘ

    Model: Tampa V-Max: 146 Pojemność silnika: 1.6< cm3> Przebieg: 500km Usterki: Nowiuteńkie wprowadzone ze stodoły.Brak usterek. Cena: 32k chcialbym. ID: 3086 Kolor: CZERWONY Tuning: Felgi,takie ładne,jak wasza mama. Kolor świateł: Standard SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami:HabibixD
  8. łe...gdybys zmienilbys spoiler,kupilbym za 26k
  9. //moj nick: HabibixD\\ kupuje za 24,5k. za tyle owszem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin