Skocz do zawartości

Dwiso

Gracz
  • Postów

    213
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dwiso

  1. Do osób zainteresowanych moim pojazdem Patriot oświadczam, iż nie sprzedam tego pojazdu.

  2. Tak, kilka minut u wujka do kiedy się nie wypłaszczyła. Czy grałeś w Pc bulding simulator?
  3. Nie ma to jak przed świętami się rozchorować :(

    1. stefan009

      stefan009

      wez znow wyslij nudeska na snapie dawidku

    2. stefan009

      stefan009

      tooo że wyślesz swoją nogę nie oznacza nudeska:(

    3. DeleteD

      DeleteD

      Jasny gwint, ja wzywam policje!

    4. Dominnn
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Zapraszam! 

     

    1. KapitanKox(prawdziwy)

      KapitanKox(prawdziwy)

      Dwiso a pamiętasz jak gaszyn challenge z ekipą?;D

  6. Drodzy Gracze, pamiętajcie dobro zawsze wraca !!!
  7. Jak tam się trzymasz HiTTY?

    1. HiTTY

      HiTTY

      Powoli do przodu Dwiso, a ty ?

       

    2. Dwiso
  8. Sandking Patriot czy Rancher FBI
  9. Co tam u was :D?

     

    1. AdrianPuchacki

      AdrianPuchacki

      odpisz mi na pv albo daj nick z gierki

       

    2. AdrianPuchacki

      AdrianPuchacki

      chyba ze masz taki sam jak tutaj

    3. AdrianPuchacki
  10. Siema, co tam Staruszku hehe?

    1. Bystek

      Bystek

      No siema, jakoś leci ;D

    2. Dwiso

      Dwiso

      Trzeba się zgadać hehe

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin