-
Postów
15 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia mikrolud
Spamer (4/4)
224
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje mikrolud
-
Andi jest juz w Łodzi z sakerem powtarzam Andi w Łodzi z sakerem są już tutaj obok Tomuli jak ktos chce zdjecie
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
tak
-

andi tak naprawe znajduje sie w gdansku -
Nie, zdjęcie z czego mi wiadomo jest przerobione i nie jestem tego autorem.
-
nie prawda andi znajduje sie na słomczynie
