Skocz do zawartości

BartusieQ*

Gracz
  • Postów

    359
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BartusieQ*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Tego jeszcze nie grali ;D

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. No to lecim 1> Skąd możesz wiedzieć ,że na frakcji mi nie zależy? Na frakcji mi zależy zawsze, bo ten cały rok radochy z tą frakcją nie będzie mi nigdy zapomniany, ile to razy olewałem znajomych ,żeby pojeździć sobie w GOPR'ach czy popylać karetką... 2> We frakcji byłem 5 razy (licząc od pierwszej rekru do teraz) więc nie rozumiem skąd wziąłeś to 9 , 3> Nie spotkałeś mnie w życiu realnym jedynie co o mnie wiesz to ,to ,że .[cisza]. no właśnie.. , więc nie pisz ,że nie można mi zaufać, 4> 1.Wtedy każdy na kanale się śmiał więc nie wyróżniaj nas z tłumu 2.A może pamiętasz ten moment kiedy mówiłeś ,że dostaniemy czarną liste KSF? Gdy zapytany dlaczego mamy dostać czarną listę przeniosłeś nas na gwny kanał 4life. 5> SS może i nie mam na ciebie bo wszystkie usunęły się z formatem, ale w starych ogłoszeniach napewno będzie wpis z @DejvideK*, "lota za przypadkowe używanie krzyku"...
  10. Login: BialyStyleNick: BartusieQ*999Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: -Opis sytuacji: Przepraszam ,że pisze tutaj aczkolwiek poprzedni temat został zamknięty ,a miałem jeszcze coś do powiedzenia. Dlatego piszę tutaj: Drogi Vesperze, chcesz ,żeby we frakcji panowała sprawiedliwość to dlaczego nie przestrzegasz regulaminu, dlaczego nie jesteś sam sprawiedliwy ,a domagasz się tego?! Boisz się? Bo ktoś się w końcu tobie postawił? Dlaczego zamykasz temat pomimo tego ,że prosiłem cie żebyś otworzył bo mam ci coś to powiedzenia, a ty masz to w du*e... Po pierwsze: doskonale pamiętam ,że nie odezwałem się w twoją strone z żadnym wyzwiskiem ,przekleństwem tylko zacząłem się smiać. Jeśli masz jakieś dowody proszę je pokazać Po drugie: Pan @Damianero. który dostał gorszą karę bo miał bana na 30dni dostał tylko zawieszkę na 7 dni. Oczywiście dostał unbana. Ja się pytam gdzie tu jest sprawiedliwość?! Po trzecie: Jeśli tak bardzo zwracasz uwagę na kulturę to na kanale dynamo (wiesz dobrze o kogo chodzi) są live jak wyzywasz się z innymi, może czasy postarzałe ale sam widzisz ,że swięty nie jesteś Po czwarte" Na Facebook'u wyjaśniłeś mi tylko za co dostałem karę oraz wyjechałeś z jakimiś filozofiami ;-; )SS'ów niestety nie mogę wysłać bo obiecałem Vesperowi ,że nikt o tej rozmowie się nie dowie ) Dodam jeszcze ,że przed propozycją od strony KSF ,żebyś został liderem zwyzywałeś tą frakcje od totalnych gówien (jakieś 5-10dni wcześniej) Tak nagle zmieniłeś zdanie? przechodząc do samej skargi~ 1 września 18 roku, dostałem prawko na 30 dni za odwalanie na służbie, (pomijając fakt ,ze nie można bezpodstawnie specować graczy), (w wniosku o zdjęcie kary jest wszystko ładnie opisane) Według regulaminu powinienem dostać zawieszkę na 60 dni i było by to dla mnie sprawiedliwie jak najbardziej by mi to odpowiadało , <ale nieee poco się z nim użerać i tak już mnie wku*wiał to je*ne mu kolejną lotkę będzie śmiesznie> Pomijając fakt ,że jak na mnie miałem bardzo wysoką rangę,szkoleniowca oraz pracownika miesiąca. Pisałem już do kilku członków KSF ale nic to nie dawało bo mieli pewnie ważniejsze sprawy na głowie, oczywiście nie mam im tego za złe. Jedyne co chciałbym dostać to powrót do frakcji i zawieszkę na 60 dni Dowody: Jedyne dowody jakie mam to ci gracze co odeszli odrazy po ogłoszeniu z obięciu posady lidera przez Vespera Świadkowie: @Iguana @KRISU* @matthew:) @Grzengol @romeczek_dynamit @[HA]Borek @DejvideK* i inni z SAMD
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. BartusieQ*

    Do kiedyś

    Ile to minutek sie przebiegało z tobą Bywaj dzikusie!
  14. Welcome BlackList <3 

    1. Bialyy*

      Bialyy*

      To niezle te dyscyplinarki w samd kckckckc

    2. PeQe

      PeQe

      ja tam mam wyj*bane w tych co po********a*** swoich... ie chodzi mi tu o Vepera

    3. VEENQ
    4. BartusieQ*

      BartusieQ*

      @VEENQ Coś za długo bez lotki w tej frakcji byłem ;D 

  15. BartusieQ*

    KONKURS O 120K

    @DreeY bo on to jednak dobry kolarz jest Lubie go bo nie dał mi JESZCZE ,żadnej kary
  16. Kuuurna, ale bym latał z mc nimi
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin