Skocz do zawartości

vhs1337

Gracz
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    vhs1337 przyznał(a) reputację dla Addiction za aktualizację statusu, Witam, mam takie pytanie do administracji, część graczy na DM korzysta z tak zwanego   
    Witam, mam takie pytanie do administracji, część graczy na DM korzysta z tak zwanego roll-buga: https://imgur.com/a/JcdF0fR
    i tu jest moje pytanie, gdyż w grze nie dostałem od 2 osób z administracji jednoznacznej odpowiedzi - można tego używać, czy nie? Bo jest to jakby nie patrzeć wykorzystywanie błędów celu uzyskanie przewagi nad innymi. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin