Skocz do zawartości

Kulecnik

Gracz
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kulecnik

  1. Nick funkcjonariusza: veqzo Data i godzina zdarzenia: 31.10.2025r godz. 18:45 Pełen opis sytuacji: Został mi postawiony zarzut: ,,Niszczenie mienia policji". Mandat wyniósł 1500PLN. Z tym, że na filmie jest dowód, że nic takiego nie miało miejsca. Radiowóz jest w idealnym stanie. Policjant nie musiał ponosić żadnych kosztów. Zostałem potraktowany paralizatorem, oraz byłem prowokowany tekstami typu: ,,Szybko poszło" . Jest to niedopuszczalne zachowanie jak na funkcjonariusza frakcji serwera 4LIFE. Dowód, który to potwierdza całe zajście: link :https://youtu.be/bXv3HqdvGwI
  2. yoooo, elegancki DJ dobre nutki i bardzo sympatyczny ziomek POZDROOOOO
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Model: Deluxo ID: 40723 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 47947 km Dodatki: stereo, felgi (1083), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (K1 BOLID), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter Cena: Śmiało rzucać oferty Coś od siebie: auto porządne, ładnie się prezentuje, nic tylko brać, rozważę każdą ofertę. SSy :
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Login: Kulecnik Ranga: Nie pamietam Powód odejścia: znudzilo mi sie Coś od siebie: dzieki za wszystko, trzymajta sie Trzymaj się!
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. stary jak mam dac odnosnik do poprzedniej apelacji jak mi ją usunęli, a jaki mam dac temat? zeby bylo prawidlowo?

     

  11. to jaki ma byc w tej sytuacji tytl watku??

     

    1. Kulecnik

      Kulecnik

      bo jestem ciekaw

      co zle robie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin