-
Postów
6 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez BartolekS
-
Pamiętajcie kochani moi, nie warto traktować gierki jak prawdziwe życie tak jak inni to robią, więcej luzu miejcie w sobie ;p
Gorące pozdrowienia dla wyznaczonych osób z sapd bo pewnie już nawet nie będzie okazji pogadać i polatać na s1 bo nie chce mi się tracić czasu na ten rygorystyczny serwer ;p
Pozdro dla moich ulubieńców ;p
No i też dla innych z którymi spoko się gadało ale zapomniałem nicków xD
Jeszcze raz pozdro dla was i dla całej akademii sapd żeby wam się udało.
PS. Może i bym był jeszcze w sapd gdyby nie to że zarząd przekłada sobie nagle gale i nie podaje powodu
Trzymajta się całe te ugułem