Skocz do zawartości

BuchMan

Gracz
  • Postów

    565
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O BuchMan

  • Urodziny 01.11.2002

W świecie gry

  • ID konta gracza 55708
  • Nick BuchMan
  • Data rejestracji 2016-11-01 08:57:33
  • Ostatnio widziany 2026-03-20 21:43:22
  • Łączny czas gry 3041 godz. 46 min.
  • Respekt
    -17
    Life Points
    46492
    Punkty karne
    3947

Kontakt

  • Discord
    pistolero.2836

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Gdynia Pomorskie
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Samochody, Stolarstwo, Gry Komputerowe

Ostatnie wizyty

16 155 wyświetleń profilu

Osiągnięcia BuchMan

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje BuchMan

  1. @ZbyK.gg @Greyna.gg czemu admonistracja ma wyłączone wiad pw na forum? Rozumiem jakby mieli na dsc. Ale forum jest podstawową formą kontaktu na lini gracz-administracja, więc pw powinno być włączone. Post nie jest pretensjonalny lecz informacyjny.

    1. Wr77zeR*

      Wr77zeR*

      Nie każdy członek ekipy ma je wyłączone. Podstawową formą kontaktu gracze-administracja jest komenda /report na serwerze, nie prywatna wiadomość na forum. Jeżeli potrzebujesz pomocy masz od tego specjalne działy, chociażby dział "Pomoc".

    2. BuchMan

      BuchMan

      @Wr77zeR* niby tak niby nie jednak nie. Forum bezpośrednio podlega pod serwer więc będą w adm wypadałoby mieć wiadomości prywatne włączone. Podobne sytuacje dzieją się na serwerze jak już o nim wspomniałeś. Członkowie administracji na duty są a raportów nie robią.

    3. Wr77zeR*

      Wr77zeR*

      Nawet jeśli ktoś ma je włączone, nie ma obowiązku odpisywania na prywatne wiadomości. W przypadku problemu priorytetem są zgłoszenia na forum poprzez opcję „Zgłoś” oraz wnioski w odpowiednim dla problemu dziale. To samo tyczy się mta, tam priorytetem są zgłoszenia od graczy nadesłane poprzez komendę /report, a nie prywatne wiadomości.

    4. BuchMan

      BuchMan

      @Wr77zeR* ale jeśli chodzi o serwer to mam na myśli /report. Ewidentnie nie przeczytałeś wiadomości ze zrozumieniem.

    5. Desterek

      Desterek

      Ja ci powiem ze kiedys z greyna zamienilem z 3-4 zdania i miala akurat wlaczone wiadomosci i odpisala dosc szybko wiec poprostu jak ktos pisze jakas glupote itp to po co ma odpowiadac badz ma wazniejsze sprawy 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin