Skocz do zawartości

RobertKubica_

Gracz
  • Postów

    44
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Like
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Grz3sieK za aktualizację statusu, Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Dziecka   
    Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Dziecka 

  2. 4Love
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Globus. za aktualizację statusu, zima w el quabrados zaskoczyla kierowcow   
    zima w el quabrados zaskoczyla kierowcow 

  3. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze! Mamy dla Was coś naprawdę nietypowego. W ostatnim czasie w raz z Panem   
    Drodzy gracze!
    Mamy dla Was coś naprawdę nietypowego. W ostatnim czasie w raz z Panem mgr Ugandą przeprowadziliśmy wśród społeczności 4life pewien eksperyment, którego celem było sprawdzenie, czy pochodzenie graczy — z obszarów wiejskich bądź miejskich — ma jakiekolwiek znaczenie w kontekście zachowań na drodze.
    Przez miniony miesiąc, za każdym razem gdy dochodziło do kolizji spowodowanej przez innych graczy, cierpliwie czekaliśmy i skrupulatnie notowaliśmy, czy sprawcy decydowali się pokryć koszty wyrządzonych szkód, będących efektem ich brawurowej jazdy.
    Na 100 takich zdarzeń jedynie 42 osoby postanowiły wziąć odpowiedzialność i zapłacić za straty. Kilka minut później, w trakcie pozornie spontanicznych rozmów, dowiadywaliśmy się, z jakich obszarów pochodzą sprawcy. Spośród tych 42 graczy, 39 zdradziło nam swoje pochodzenie — miejskie bądź wiejskie.
    Wyniki okazały się interesujące: 28 osób zadeklarowało pochodzenie z miasta, natomiast 11 wskazało obszary wiejskie. Daje to proporcję 71% graczy z miast do 29% z terenów wiejskich.
    Dla urozmaicenia badania zapytaliśmy również 10 osób, które nie zdecydowały się zapłacić za wyrządzone szkody, o ich pochodzenie. W tym przypadku odpowiedzi rozłożyły się następująco: 8 osób pochodziło z obszarów wiejskich, a jedynie 2 z miast, co przekłada się na 80% terenów wiejskich i 20% miejskich.
    Nie chcąc wyciągać zbyt daleko idących wniosków, zastanawiamy się, czy tak wyraźne różnice mogą wynikać z uwarunkowań kulturowych. Być może osoby z większych miejscowości, poprzez codzienne funkcjonowanie wśród większej liczby ludzi, są bardziej przystosowane do życia we wspólnocie? A może jest to wyłącznie kwestia wychowania i kultury osobistej?
    Jesteśmy ciekawi Waszych opinii — co o tym sądzicie?
  4. 4Love
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Globus. za aktualizację statusu, i tak sie zyje na tej wsi   
    i tak sie zyje na tej wsi

  5. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla //mentos^ za aktualizację statusu, Ależ prezent na święta od świętej Mikołajowej   
    Ależ prezent na święta od świętej Mikołajowej 
  6. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Addiction za aktualizację statusu, Mądry Polak po szkodzie?   
    Mądry Polak po szkodzie?
  7. 4Love
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Dubaj za aktualizację statusu, Nowa ekipa wjeżdża z pełną mocą. STREET EMPIRE zaprasza na pierwszy oficjalny CAR MEE   
    Nowa ekipa wjeżdża z pełną mocą. STREET EMPIRE zaprasza na pierwszy oficjalny CAR MEET #1!
    Własne fury, zero służb, tylko respekt i adrenalina.
    Pula nagród: 40 000 PLN
    LS, Ocean Docks | 07.11 | 20:30
    Organizatorzy: @Dubaj, DJ@Yendrix, @Rzkrvic
    Dołącz do nas: https://discord.gg/3ND7tR3k6d

     
  8. 4Love
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, Witam, z tej strony Szalony Estrogen a w dzisiejszym wydaniu specjalnym przedstawię P   
    Witam, z tej strony Szalony Estrogen a w dzisiejszym wydaniu specjalnym przedstawię Państwu zgromadzonym przed teleodbiornikami historię pewnego ciekawego garażu na Los Santos Market! Zapraszam do lektury.



    Jak co poniedziałek, od razu po tym jak wróciłem do swojego wynajmowanego mieszkania w Los Santos Conference Center, stwierdziłem że wypije shake'a bananowego i udam się na krótki spacer aby zaznać ostatnich ciepłych dni w hrabstwie Los Santos County. Założyłem na głowę swoje czarne Beats'y i ruszyłem spokojnym krokiem w kierunku Los Santos Market. Złapał mnie głód nikotynowy więc sięgnąłem do kieszeni spodni po paczke zielonych Newport'ów, zapalniczke BIC z rysunkiem kaczki i odpaliłem papierosa. Wtedy usłyszałem dziwny dźwięk...

     
    Usłyszałem dziwny dźwięk, coś jakby muzyka, wydobywał się chyba z pierwszego garażu w kompleksie motoryzacyjnym na Los Santos Market. Słyszałem historie o tym że kiedyś w tej dzielnicy kręciło się dużo podejrzanych typków, a to ze względu na strefę bezprawia ale zawsze to bagatelizowałem. Przystawiłem swoje wielkie ucho do zimnej bramy garażowej, po czym jak grom z jasnego nieba drzwi nagle się otworzyły! Prawie dostałem zapaści serca!! 


    Okazało się że garaż należy do niejakiego Mirosława D. vel ''Misiek z Nadarzyna'', a dźwięki które mnie zaciekawiły to piosenkach Karramba który akurat ćwiczył przed koncertem w zakładzie karnym Łowicz. Pozwolił zrobić mi zdjęcia Toyoty Land Cruiser, starego VW Golfa II, i motocykla Jawa 125ccm. Niestety ''Misiek z Nadarzyna'' nie zgodził się na publikacje wizerunku aczkolwiek zapewnił mnie że jezeli ten materiał się przyjmie być może zgodzi się na coś à la wywiad. Dajcie znać czy artykuł wam się spodobał. 


  9. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla MagicznyBudyn za aktualizację statusu,   
  10. 4Angry
    RobertKubica_ otrzymał(a) reputację od borufka. za aktualizację statusu, i co dzieci jutro do szkoły hehehe   
    i co dzieci jutro do szkoły hehehe 
  11. 4Angry
    RobertKubica_ otrzymał(a) reputację od borufka. za aktualizację statusu, i co dzieci jutro do szkoły hehehe   
    i co dzieci jutro do szkoły hehehe 
  12. 4Like
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Event fabularny - Czy Znajdźki -   
    Co byś wolał?
    Event fabularny - 
    Czy
    Znajdźki - 
  13. 4Love
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? CS 2 - Czy CS:GO -   
    Co byś wolał?
    CS 2 - 
    Czy
    CS:GO - 
  14. 4Love
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla RIPSO za aktualizację statusu,   
  15. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Dzisiaj młodzi ludzie mogą zobaczyć ile do powiedzenia ma Warszawa. Ta Warszawa którą   
    Dzisiaj młodzi ludzie mogą zobaczyć ile do powiedzenia ma Warszawa. Ta Warszawa którą "nie umie zarządzać" dr Rafał Trzaskowski. Nie bez przyczyny Rafał Trzaskowski w ostatnich wyborach do samorządu wybrany został na kolejną kadencję ponownie w 1 turze wyborów. Nie dajmy się zmanipulować mediom, które non stop próbują wmówić nam, że "Trzaskowski nawet Warszawą nie potrafi zarządzać" - Prezydenta da się odwołać, ale Warszawiacy tego nie chcą - wręcz przeciwnie.  Udanej niedzieli!!!!  
  16. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla MARLOY za aktualizację statusu, Mam nadzieję że Trzaskowski zostanie prezydentem naszego pięknego kraju, bardzo mądry   
    Mam nadzieję że Trzaskowski zostanie prezydentem naszego pięknego kraju, bardzo mądry i ambitny człowiek
  17. 4Love
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Tiero za aktualizację statusu, 535D kupione   
    535D kupione
  18. 4Wow
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Maltero133 za aktualizację statusu, Mega Big Win   
    Mega Big Win 
  19. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla AoRtasexa za aktualizację statusu, seks   
    seks
  20. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, #Rafał2025   
    #Rafał2025
  21. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla jaspertv za aktualizację statusu, mogę na listę?   
    mogę na listę?
  22. 4Love
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla AdekUchiha za aktualizację statusu, @SARA O KTUREJ TE SZKOLENIA BO MUWILI ZEBY ZE SWOJOM LAWETĄ PRZYJECHAĆ A TU PUSTO!!!!   
    @SARA O KTUREJ TE SZKOLENIA BO MUWILI ZEBY ZE SWOJOM LAWETĄ PRZYJECHAĆ A TU PUSTO!!!!!

  23. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla AdekUchiha za aktualizację statusu, Nie polecam wyścigu fabularnego po 6 piwach, maks 3 lepiej jednak.   
    Nie polecam wyścigu fabularnego po 6 piwach, maks 3 lepiej jednak.
  24. 4Fun
    RobertKubica_ przyznał(a) reputację dla PAWELOVSKI. za aktualizację statusu, dzwonie po garaz ogrodowy   
    dzwonie po garaz ogrodowy
  25. 4Like
    RobertKubica_ otrzymał(a) reputację od M4rcinek za aktualizację statusu, Życie jest przekichane, ale przynajmniej nie urodziłem się ukraińcem   
    Życie jest przekichane, ale przynajmniej nie urodziłem się ukraińcem 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin