Skocz do zawartości

solty

Gracz
  • Postów

    760
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez solty

  1. solty

    Kupie samochód.

    manana 1.4 po koleżensku oddam taniej
  2. bardzo dobrze takie przebicia mi sie podobają, jutro o 15 wyniki tej walki o złom jak cos narazie mozecie przebijac
  3. za dużo panowie powoli, jak nikt nie przebije to jest twój kociaku
  4. Model: Manana ID: 84625 Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: 105k Dodatki: Nic Cena: oferty zabierajcie to ode mnie Coś od siebie: No zepsute zapalić nie chce oddam tanio bo na złomie nie przyjmują rudej
  5. Model: Vincent ID: 4311 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Przebieg: 86970,5km Dodatki: felgi (1078), wydech (1019), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███) Cena: Oferty Coś od siebie: No po prostu śliczni vincent na id idealny na donice dla bogatych ludzi oraz tych biedniejszych
  6. solty

    Sprzedam Sultan 1.6

    240k a nie jakaś kapibara tutaj bedzie przebijac
  7. Dokładnie masz racje środek drogi obok przecho nagle pojazd mi sie zatrzymuje nigdzie tam nie ma eventu bo 5 minut później weryfikowałem to, ale nie ty zawsze masz racje i zawsze wszystko dokładnie weryfikujesz :D zabawne

    1. LuKi16

      LuKi16

      Na pewno twoje zarzuty, że członek ekipy nałożył Ci kolizje bez pojazdów są słuszne. Nikt oprócz Administracji RCON nie może czegoś takiego ustawić 

    2. LuKi16

      LuKi16

      Przejrzyj swój profil i wyciągnij wnioski, większość skarg, które są napisane przez twoją osobę, czy to na graczy czy na członków ekipy są odrzucane. Zastanów się nad tym co wypisujesz :) 

    3. solty

      solty

      Mam prawo pisać skargi jak coś mi sie nie podoba a to że robie to nad gminnie to moja zachcianka  prywatna, a co do skargi dalej uważam że mam racje a support po prostu ,,płacze,, bo mu utrudniam w poscigu, jeżeli coś mu nie pasuje to niech w normalny sposób mnie pituje a nie dogaduje sie z darkqueen żeby sie zatrzymać i mi po oponach strzelać i zatrzymywać pojazd 

    4. LuKi16

      LuKi16

      Nie wiem czy widzisz ale nie wychodzisz korzystnie na pisaniu tych skarg, ale to tylko i wyłącznie twoja sprawa jak chcesz być postrzegany przez graczy. 

      Myślę, że skoro uważasz, że masz rację to na pewno tak jest.

      Prędzej mogę powiedzieć, że to Ty "płaczesz" niżeli członek ekipy, dodatkowo sam właśnie się przyznałeś, że mu utrudniasz pościg. Zajmij się czymś pożyteczniejszym bo później będziesz Ty "płakał", że kary otrzymujesz. Żegnam.

    5. solty

      solty

      mam swoich fanów i swoich wrogów jak każdy :D 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin