-
Postów
760 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez solty
-
Dokładnie masz racje środek drogi obok przecho nagle pojazd mi sie zatrzymuje nigdzie tam nie ma eventu bo 5 minut później weryfikowałem to, ale nie ty zawsze masz racje i zawsze wszystko dokładnie weryfikujesz
zabawne
-
-
-
Mam prawo pisać skargi jak coś mi sie nie podoba a to że robie to nad gminnie to moja zachcianka prywatna, a co do skargi dalej uważam że mam racje a support po prostu ,,płacze,, bo mu utrudniam w poscigu, jeżeli coś mu nie pasuje to niech w normalny sposób mnie pituje a nie dogaduje sie z darkqueen żeby sie zatrzymać i mi po oponach strzelać i zatrzymywać pojazd
-
Nie wiem czy widzisz ale nie wychodzisz korzystnie na pisaniu tych skarg, ale to tylko i wyłącznie twoja sprawa jak chcesz być postrzegany przez graczy.
Myślę, że skoro uważasz, że masz rację to na pewno tak jest.
Prędzej mogę powiedzieć, że to Ty "płaczesz" niżeli członek ekipy, dodatkowo sam właśnie się przyznałeś, że mu utrudniasz pościg. Zajmij się czymś pożyteczniejszym bo później będziesz Ty "płakał", że kary otrzymujesz. Żegnam.
-
mam swoich fanów i swoich wrogów jak każdy
-