Skocz do zawartości

TheNorbix

Gracz
  • Postów

    41
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

6 obserwujących

O TheNorbix

W świecie gry

  • ID konta gracza 277596
  • Nick TheNorbix
  • Data rejestracji 2021-10-28 19:37:08
  • Ostatnio widziany 2026-06-24 16:50:39
  • Łączny czas gry 1291 godz. 00 min.
  • Organizacja Chrabstwo
  • ➜ Ranga Doswiadczony
  • Frakcja SA Road Assistance
  • ➜ Ranga Pracownik
  • Respekt
    -27
    Life Points
    19891
    Punkty karne
    673

Ostatnie wizyty

3 059 wyświetleń profilu

Osiągnięcia TheNorbix

Zaawansowany użytkownik

Zaawansowany użytkownik (3/4)

45

Reputacja

  1. Model: vincent ID: 1430 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 9472 Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75L, Kluczyk Cena: offki Coś od siebie: Fajna furka na ID, ladnie bedzie stac i rosnac na wartosci. Zapraszam do skladania ofert pod postem jak i we wiadomosci prywatnej lub na aplikacji discord: xnorbix. SS’y: https://imgur.com/a/PNzquEg
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. TheNorbix

    Wóz do 420k

    Vicek 2,2 pft na różu indyjskim szyby 20% albo bufek dsd 1,6 z fup na secie chabrowym i paroma pierdółkami
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. @h1szp4nn_ @Gilaty* @jan0sikZpereniala
  6. Model: Schafter ID: 118238 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 22021 Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (arbeit ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), Bak Benz. 90L, LPG 75L Cena: 950k do nego Coś od siebie: pozdrawiam wszystkich serdecznie, zainteresowanych zapraszam pv lub pod postem. dc: xnorbix. SS’y: https://imgur.com/a/gTxttlL
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin