Skocz do zawartości

MaTiX^

Gracz
  • Postów

    98
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez MaTiX^

  1. MaTiX^

    Super Buffek |TANIO|

    Za ile sprzedales? @wybielacz
  2. Z mojej strony wygląda to tak że zgubiłem was to uznałem że mogę wyjść więc to zrobiłem. Z racji że mi się spieszyło nie przyszło mi do głowy żeby do was napisać. Zrozumiałby gdybym wyszedł z serwera na waszych oczach, ale zrobiłem to gdy już byłem totalnie po za waszym zasięgiem. Dla mnie ten pościg się skończył i nie rozumiem jak mogłem dostać, aż tak wysoką kare za ucieknięcie. To że mnie nie złapaliście to wasza sprawa. Więc tak jak pisalem uznałem to za skończony pościg poza tym nie miałem czasu by czekać aż coś się wydarzy. I dodam że zanim dojechałem na przecho minęło z 5 minut minimum. To tyle z mojej strony Pozdrawiam.
  3. Nick funkcjonariusza: @PerkuleZ. Data i godzina zdarzenia: 21.02.2022r. godzina około 22 Pełen opis sytuacji: Jechałem przez drogę w lv na której można było jechać 120km/h. Najprawdopodobniej lekko jechałem więcej, wyprzedziłem Perkuleza i jeszcze ktoś tam z nim jechał ale nie zapamiętałem nicku. Pościg się zaczął pojechałem na dm'a cały czas gonili mnie tylko. Udało się ich zgubić na dm'ie wyjechałem na tą autostradę po samej prawej strony Los Santos udałem się w strony Las Venturas po drodze napotkałem na utrudnienie które mnie spowolniło jechałem spokojnie w tym samym kierunku. Po przyjeździe do lv udałem się na przechowywalnie odstawić auto minęło z 5 minut od zgubienia policjantów nic nie widziałem, nic nie słyszałem. Zaparkowałem ładnie auto i wyszedłem po minucie z serwera uznając że pościg jest już zakończony skoro mnie nie spotkali ani nie gonili. Wyjść z serwera musiałem w z powodu sprawy prywatnej. Dziś Tzn. 22.02.2022r. wszedłem na serwer o godzinie 19 i zobaczyłem że siedzę w więzieniu odbywam aktualnie 2 godziny izolatki. Proszę by coś z tym zrobiono ponieważ sądzę iż nie jestem winny. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Nie spodziewałem się takiego zajścia więc nie mam za bardzo. Ja, MaTiX^ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  4. MaTiX^

    Sprzedam Super GT 1.8

    Za mniej niz 350k nie sprzedam
  5. MaTiX^

    Sprzedam Super GT 1.8

    Więcej to zbyt mało
  6. MaTiX^

    Sprzedam Super GT 1.8

    Model: Super GT ID: 50291 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 7260 Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, podświetlenie licznika (███), moduł ABS, lpg 50, dodatkowe klucze. Cena: oferty Coś od siebie: Jeśli oferta mnie zadowoli sprzedam SS’y:
  7. MaTiX^

    Sell Super GT 1.8

    Model: super gt ID: 50291 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 7250 Dodatki: up1, licznik, lpg 50, dodatkowe kluczyki Cena: offki Coś od siebie: Polecam SS’y:
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. MaTiX^

    Euros 1.8 electrix

    Model: Euros ID: 82033 Pojemność silnika: 1.8 electric Przebieg pojazdu: 1347 Dodatki: felgi(1077), moduł up1, moduł up4, moduł ABS Cena: offy Coś od siebie: polecam SS’y:
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. MaTiX^

    [S] Stallion 1.6

    Model: Stallion Pojemność silnika: 1.6cm3 Przebieg: 645km Usterki: brak Cena: 44000 do licytacji ID: 88678 Kolor: szary Tuning: brak Kolor świateł: biały
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin