Skocz do zawartości

Duchnikovsky

Gracz
  • Postów

    763
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O Duchnikovsky

  • Urodziny 27.11.1958

W świecie gry

  • ID konta gracza 48139
  • Nick Duchnikovsky
  • Data rejestracji 2016-08-03 20:30:43
  • Ostatnio widziany 2025-12-28 19:10:06
  • Łączny czas gry 774 godz. 30 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    4764
    Punkty karne
    828

Kontakt

  • Facebook:
    Prywatny
  • Snapchat:
    F1lip
  • Steam:
    Pain

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Polska
  • Zainteresowania:
    Pani obok

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Pan Sarkazm

Ostatnie wizyty

12 158 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Duchnikovsky

Spamer

Spamer (4/4)

687

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Duchnikovsky

  1. Siema, siema, da się jakoś zablokować widoczność statusów 1 osoby, np. nie chcę widzieć statusów 1 osoby bo mnie drażnią to da sie je jakoś ukryć?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. .Asn.

      .Asn.

      tak też myślałem że chodzi ci o @Tobiasz63

    3. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      Krew mnie zalewa jak od czasu do czasu chce sobie poczytać co tam ciekawego jest w statusach, jakaś drama, ktoś coś zrobił, jakieś bany ale nie, co 3 status to informacja o bezużytecznych plusach w sg4l, które nie obchodzą 95% serwera.

    4. SkouT

      SkouT

      osz ty łajdaku jeden

    5. KNX

      KNX

      @Duchnikovsky, to, że moja grupa jest ogromna, to nie moja wina.
      Na bieżąco aktualizuję.
      A jest plan żeby raz na tydzień pisać statusy o SG4L, żeby wszystko nazbierać z danego tygodnia i opublikować w poniedziałek to co się działo od poniedziałku do niedzieli (po prostu w zeszły tydzień).
      Ale wolę żebyście byli na bieżąco z SG4L. SG4L istnieje już 3 lata.
      Jest to ogromna grupa.
      Szkoda, że blokujesz mnie na POSTY, nie na STATUSY.
      Czuję się rozgniewany, przygnębiony i załamany, że mnie blokujesz. 

      No ale cóż. Trza iść do przodu.

      Serdecznie pozdrawiam.

    6. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      28 minut temu, Tobiasz63 napisał:

      @Duchnikovsky, to, że moja grupa jest ogromna, to nie moja wina.
      Na bieżąco aktualizuję.
      A jest plan żeby raz na tydzień pisać statusy o SG4L, żeby wszystko nazbierać z danego tygodnia i opublikować w poniedziałek to co się działo od poniedziałku do niedzieli (po prostu w zeszły tydzień).
      Ale wolę żebyście byli na bieżąco z SG4L. SG4L istnieje już 3 lata.
      Jest to ogromna grupa.
      Szkoda, że blokujesz mnie na POSTY, nie na STATUSY.
      Czuję się rozgniewany, przygnębiony i załamany, że mnie blokujesz. 

      No ale cóż. Trza iść do przodu.

      Serdecznie pozdrawiam.

      Odblokowałem cię bo zobaczyłem, że się wypowiedziałeś, pisze, że zablokowałem twoje posty, ponieważ istnieje tylko taka opcja, nie ma opcji zablokuj statusy. Może pomyśl o jakimś temacie w offtopicu z tymi waszymi informacjami bo uwierz, że obchodzi to tylko członków twojej grupy, również pozdrawiam.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin