Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    504
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla liczetenhajs za aktualizację statusu, krol wrocil   
    krol wrocil

  2. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla Nokiller za aktualizację statusu, Siemka. Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Hi   
    Siemka.

    Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Historia, która została napisana przez naszą społeczność, jest ciekawą opowieścią. Pojawiają się tu przeróżne wątki, na jednym bym się chciał zatrzymać. Wiem, że to, co napisze, jest w pełni moim świadomym wyborem. Dlatego otwarcie Was pytam. Czy ktoś z Was by chciał zostać zdradzonym lub posiadać nóż przy gardle? Właściwie wtedy człowiek się rozpada na milion części.

    Szanowny Właścicielu Serwera, Szanowne Grono Administracji RCON oraz Szanowni Przewodniczący KSF-u.
    Co zdecydowało o wyborze Gracza o nicku Virlaen na stanowisko Opiekuna Frakcji SAMD? Jakie argumenty przekonały Was do wybrania wspomnianej osoby? Czym wyróżnia się wspomniana osoba w porównaniu do innych Aplikujących?

    Niektórzy z Was będą zaskoczeni tym postem oraz będą chcieli się dowiedzieć, dlaczego o to pytam, skoro i tak na to bezpośrednio wpływu nie mam. Piszę to dlatego, że domagam się poznania prawdy o wyborze danej osoby na jedno z najwyższych stanowisk Serwerowych. Wybrany przez Was kandydat nie posiada wiedzy medycznej powiązaną z Frakcją, do której został przyjęty oraz w swojej historii serwerowej nie zasilała szeregów struktur frakcyjnych SAMD, która powinna być elementem nieodłącznym i weryfikowanym, według mnie. Warto też wspomnieć o znikomej aktywności Gracza na Serwerze oraz Forum, która powinna być przykładem dla innych Aplikujących o Stanowisko Opiekuna Frakcji i wyróżniać się na tle innych. Warto wspomnieć tu o pierwszej z dwóch największych afer Serwerowych, w której Gracz, wówczas na Randze Administratora Serwera, brał czynny udział. Był osobą, która na tak zwanym "G" siedziała u obecnego Przewodniczącego KSF-u Argena i nie zareagowała w odpowiedni sposób, na rażące łamanie Regulaminu Członka Ekipy Serwera, gdzie w sposób celowy taranował Warninga, ówczesnego Moderatora Serwera. Sytuacja była wyjaśniana przez Szanownego Właściciela Serwera, iż tylko Argen zostanie ukarany za ów czyn, gdyż inni członkowie Ekipy nie dokonywali podobnego czynu. Według mnie jako Członek Ekipy Serwera, którego obowiązują Regulaminy, każdy uczestnik powinien zostać ukarany. Nie zareagował żaden z nich, lecz każdy chciał się pobawić. Dobrze wiem, pełniąc obowiązki Administratora Serwera, że "odwalanie" jest surowo zabronione, a kara się osobę, która wykonała owo przewinienie, jednak w tym momencie każda osoba pełniąca obowiązki Administratora wie, że powinno się zwrócić uwagę lub takie rzeczy zgłosić wyżej do ARCON. Dodatkowo jest to osoba po jednej z największych afer Serwerowych, za które nie powinno się w żaden sposób nagradzać i stawiać na Najwyższe Funkcję Serwerowe. Przypomnę, że wybrany przez Was kandydat jest współtwórcą słynnej "listy cw***", a dodatkowo za to przewinienie został wydalony ze Struktur Ekipy Serwera oraz utracił możliwość dołączenia do szeregów struktury KSF-u, pełniąc funkcje, w tamtym momencie Administratora Serwera oraz otrzymał na tamtejszy dzień szansę bycia Opiekunem Frakcji SARA. Zastanawia mnie to, czy takie osoby powinny być nagradzane i otrzymywać drugie szanse. Nie będę zamieszczał linku filmu od Twórców, którzy to upublicznili i ujawnili dla dobra osób trzecich, jednak takie coś według mnie nie powinno mieć miejsca.

    Kończąc swoją opinię, prosiłbym, aby Szanowne Grono Administracji RCON, Szanownych Przewodniczących KSF-u i przede wszystkim Szanownego Właściciela Serwera o napisanie prawdy i argumentach, które zdecydowały na przyjęcie kandydaturę Gracza Virlaena.
    Z poważaniem, Administrator oraz Pracownik Frakcji SAMD na stopniu Ordynatora Chirurgii, Nokiller.
  3. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla suszek.drip za aktualizację statusu, Bedzieta mi portki prać!   
    Bedzieta mi portki prać!
  4. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla 83Ksiek za aktualizację statusu, Nowy nabytek pozdrawiam @jaspertv @MiBomba @YouAre... @boguslaw63 @B4rt3kvz @ItzPawii   
    Nowy nabytek pozdrawiam @jaspertv @MiBomba @YouAre... @boguslaw63 @B4rt3kvz @ItzPawii @jan0sikZpereniala @Sony* @PoprostuJulek  @Kuziores @Oliwczka  i wszystkich których juz mi sie nie chcialo wypisywać 
  5. 4Like
    Skipper* przyznał(a) reputację dla Matiku za aktualizację statusu, Gratki wszystkim,widzimy się w gba/gcba ;p @Stakob @lubis755 @Verago. @Bajera* @Baxsu   
    Gratki wszystkim,widzimy się w gba/gcba ;p
    @Stakob @lubis755 @Verago. @Bajera* @Baxsus @TenSamRaczej @swi.der @Skipper* @Lambri @kvmykk.ogf @d0m1n1k.gsf @Operator_Taczki69 @Owocowy @Wertoj @koczek @NegativE* @Malpka1003 @Piko0412 @juzekxd1337 @yoku @_Gerwazy @Garbuss @n3ver0 @-Mister-
  6. 4Fun
    Skipper* przyznał(a) reputację dla mengelke za aktualizację statusu, mengelke 1:0 @kvmykk.ogf   
    mengelke 1:0 @kvmykk.ogf
  7. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla hjpr za aktualizację statusu, słuchanie zabki zmanifestowało 300 zeta wy tez sluchajcie zabki   
    słuchanie zabki zmanifestowało 300 zeta

    wy tez sluchajcie zabki
     
  8. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Na mocy statutu IZK powołuję Panią Juanę Kocicę ( @Kocica_Diablica ) na stanowisko Pr   
    Na mocy statutu IZK powołuję Panią Juanę Kocicę ( @Kocica_Diablica) na stanowisko Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4Life.
    Stanowisko to ma charakter publiczny i wiąże się z wysokim poziomem odpowiedzialności. W celu umożliwienia skutecznej realizacji zadań merytorycznych należących do kompetencji Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy, IZK postanowiło przeznaczyć na funkcjonowanie tej instytucji budżet w wysokości 15 000 PLN tygodniowo. Serdecznie gratulujemy!
     
    Co oznacza funkcja Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4Life dla społeczności graczy?
    podejmowanie skoordynowanych działań na rzecz przeciwdziałania hejtowi,
    przeciwdziałanie bierności wobec działań naruszających regulamin serwera,
    reagowanie na przypadki naruszania przepisów prawa powszechnie obowiązującego w Polsce,
    przeciwdziałanie agitacji wyborczej w dniu wyborów, w tym monitorowanie oraz identyfikowanie przypadków bierności administratorów spółki 4Life.
  9. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla DawidRzeznik za aktualizację statusu, Pomagajmy https://szczytnycel.pl/z/bilcza   
    Pomagajmy  https://szczytnycel.pl/z/bilcza
  10. 4Love
    Skipper* otrzymał(a) reputację od lisu' za aktualizację statusu, gz lis ttt bedziemy zlotwami teraz oboje   
    gz lis ttt bedziemy zlotwami teraz oboje
  11. 4Love
    Skipper* otrzymał(a) reputację od lisu' za aktualizację statusu, gz lis ttt bedziemy zlotwami teraz oboje   
    gz lis ttt bedziemy zlotwami teraz oboje
  12. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla Bienieq za aktualizację statusu, Dzięki @TheArasik. @Skipper* @AndrzejDrzymala @vapur   
    Dzięki @TheArasik. @Skipper* @AndrzejDrzymala @vapur

  13. 4Sad
    Skipper* otrzymał(a) reputację od Bezo_PL za aktualizację statusu, zaginiony brat rico...   
    zaginiony brat rico...
  14. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla szymonek_acab za aktualizację statusu, i co skarbie wracasz na projecta do fd 5 raz? xd   
    i co skarbie wracasz na projecta do fd 5 raz? xd
  15. 4Wow
    Skipper* otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  16. 4Wow
    Skipper* otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  17. 4Wow
    Skipper* otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  18. 4Wow
    Skipper* otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  19. 4Wow
    Skipper* otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  20. 4Wow
    Skipper* otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  21. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Pomyśleć, że to wszystko dlatego, że podzieliłem się z Wami wynikami eksperymentu soc   
    Pomyśleć, że to wszystko dlatego, że podzieliłem się z Wami wynikami eksperymentu socjologicznego. Najwyraźniej moje badanie nie spodobało się każdemu, szczególnie tym, których problem dotyka od drugiej strony. Niestety ale nie każdy zrozumiał cel tego badania. 


    Jeżeli ktoś nie jest w temacie zachęcam do zapoznania się z postem poniżej. 
     
  22. 4Like
    Skipper* przyznał(a) reputację dla Mich* za aktualizację statusu, Zdjęcie z kolegą. @Kr3dka   
    Zdjęcie z kolegą. 
    @Kr3dka
  23. 4Fun
    Skipper* przyznał(a) reputację dla RTK|Pitus za aktualizację statusu, szkodnik za napisanie sperma na cb pozdrawiam picobello   
    szkodnik za napisanie sperma na cb pozdrawiam picobello
  24. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla Bienieq za aktualizację statusu, ez   
    ez

  25. 4Love
    Skipper* przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 11: Nie będzie niemiec (celowo z małej) pluł nam w twarz   
    Dzień 11: Nie będzie niemiec (celowo z małej) pluł nam w twarz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin