-
Postów
504 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ liczetenhajs za aktualizację statusu, krol wrocil
krol wrocil
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ Nokiller za aktualizację statusu, Siemka. Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Hi
Siemka.
Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Historia, która została napisana przez naszą społeczność, jest ciekawą opowieścią. Pojawiają się tu przeróżne wątki, na jednym bym się chciał zatrzymać. Wiem, że to, co napisze, jest w pełni moim świadomym wyborem. Dlatego otwarcie Was pytam. Czy ktoś z Was by chciał zostać zdradzonym lub posiadać nóż przy gardle? Właściwie wtedy człowiek się rozpada na milion części.
Szanowny Właścicielu Serwera, Szanowne Grono Administracji RCON oraz Szanowni Przewodniczący KSF-u.
Co zdecydowało o wyborze Gracza o nicku Virlaen na stanowisko Opiekuna Frakcji SAMD? Jakie argumenty przekonały Was do wybrania wspomnianej osoby? Czym wyróżnia się wspomniana osoba w porównaniu do innych Aplikujących?
Niektórzy z Was będą zaskoczeni tym postem oraz będą chcieli się dowiedzieć, dlaczego o to pytam, skoro i tak na to bezpośrednio wpływu nie mam. Piszę to dlatego, że domagam się poznania prawdy o wyborze danej osoby na jedno z najwyższych stanowisk Serwerowych. Wybrany przez Was kandydat nie posiada wiedzy medycznej powiązaną z Frakcją, do której został przyjęty oraz w swojej historii serwerowej nie zasilała szeregów struktur frakcyjnych SAMD, która powinna być elementem nieodłącznym i weryfikowanym, według mnie. Warto też wspomnieć o znikomej aktywności Gracza na Serwerze oraz Forum, która powinna być przykładem dla innych Aplikujących o Stanowisko Opiekuna Frakcji i wyróżniać się na tle innych. Warto wspomnieć tu o pierwszej z dwóch największych afer Serwerowych, w której Gracz, wówczas na Randze Administratora Serwera, brał czynny udział. Był osobą, która na tak zwanym "G" siedziała u obecnego Przewodniczącego KSF-u Argena i nie zareagowała w odpowiedni sposób, na rażące łamanie Regulaminu Członka Ekipy Serwera, gdzie w sposób celowy taranował Warninga, ówczesnego Moderatora Serwera. Sytuacja była wyjaśniana przez Szanownego Właściciela Serwera, iż tylko Argen zostanie ukarany za ów czyn, gdyż inni członkowie Ekipy nie dokonywali podobnego czynu. Według mnie jako Członek Ekipy Serwera, którego obowiązują Regulaminy, każdy uczestnik powinien zostać ukarany. Nie zareagował żaden z nich, lecz każdy chciał się pobawić. Dobrze wiem, pełniąc obowiązki Administratora Serwera, że "odwalanie" jest surowo zabronione, a kara się osobę, która wykonała owo przewinienie, jednak w tym momencie każda osoba pełniąca obowiązki Administratora wie, że powinno się zwrócić uwagę lub takie rzeczy zgłosić wyżej do ARCON. Dodatkowo jest to osoba po jednej z największych afer Serwerowych, za które nie powinno się w żaden sposób nagradzać i stawiać na Najwyższe Funkcję Serwerowe. Przypomnę, że wybrany przez Was kandydat jest współtwórcą słynnej "listy cw***", a dodatkowo za to przewinienie został wydalony ze Struktur Ekipy Serwera oraz utracił możliwość dołączenia do szeregów struktury KSF-u, pełniąc funkcje, w tamtym momencie Administratora Serwera oraz otrzymał na tamtejszy dzień szansę bycia Opiekunem Frakcji SARA. Zastanawia mnie to, czy takie osoby powinny być nagradzane i otrzymywać drugie szanse. Nie będę zamieszczał linku filmu od Twórców, którzy to upublicznili i ujawnili dla dobra osób trzecich, jednak takie coś według mnie nie powinno mieć miejsca.
Kończąc swoją opinię, prosiłbym, aby Szanowne Grono Administracji RCON, Szanownych Przewodniczących KSF-u i przede wszystkim Szanownego Właściciela Serwera o napisanie prawdy i argumentach, które zdecydowały na przyjęcie kandydaturę Gracza Virlaena.
Z poważaniem, Administrator oraz Pracownik Frakcji SAMD na stopniu Ordynatora Chirurgii, Nokiller.
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla suszek.drip za aktualizację statusu, Bedzieta mi portki prać!
Bedzieta mi portki prać!
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ 83Ksiek za aktualizację statusu, Nowy nabytek pozdrawiam @jaspertv @MiBomba @YouAre... @boguslaw63 @B4rt3kvz @ItzPawii
Nowy nabytek pozdrawiam @jaspertv @MiBomba @YouAre... @boguslaw63 @B4rt3kvz @ItzPawii @jan0sikZpereniala @Sony* @PoprostuJulek @Kuziores @Oliwczka i wszystkich których juz mi sie nie chcialo wypisywać
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ Matiku za aktualizację statusu, Gratki wszystkim,widzimy się w gba/gcba ;p @Stakob @lubis755 @Verago. @Bajera* @Baxsu
Gratki wszystkim,widzimy się w gba/gcba ;p
@Stakob @lubis755 @Verago. @Bajera* @Baxsus @TenSamRaczej @swi.der @Skipper* @Lambri @kvmykk.ogf @d0m1n1k.gsf @Operator_Taczki69 @Owocowy @Wertoj @koczek @NegativE* @Malpka1003 @Piko0412 @juzekxd1337 @yoku @_Gerwazy @Garbuss @n3ver0 @-Mister- -
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ mengelke za aktualizację statusu, mengelke 1:0 @kvmykk.ogf
mengelke 1:0 @kvmykk.ogf
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla hjpr za aktualizację statusu, słuchanie zabki zmanifestowało 300 zeta wy tez sluchajcie zabki
słuchanie zabki zmanifestowało 300 zeta
wy tez sluchajcie zabki
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Na mocy statutu IZK powołuję Panią Juanę Kocicę ( @Kocica_Diablica ) na stanowisko Pr
Na mocy statutu IZK powołuję Panią Juanę Kocicę ( @Kocica_Diablica) na stanowisko Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4Life.
Stanowisko to ma charakter publiczny i wiąże się z wysokim poziomem odpowiedzialności. W celu umożliwienia skutecznej realizacji zadań merytorycznych należących do kompetencji Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy, IZK postanowiło przeznaczyć na funkcjonowanie tej instytucji budżet w wysokości 15 000 PLN tygodniowo. Serdecznie gratulujemy!
Co oznacza funkcja Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4Life dla społeczności graczy?
podejmowanie skoordynowanych działań na rzecz przeciwdziałania hejtowi,
przeciwdziałanie bierności wobec działań naruszających regulamin serwera,
reagowanie na przypadki naruszania przepisów prawa powszechnie obowiązującego w Polsce,
przeciwdziałanie agitacji wyborczej w dniu wyborów, w tym monitorowanie oraz identyfikowanie przypadków bierności administratorów spółki 4Life.
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ DawidRzeznik za aktualizację statusu, Pomagajmy https://szczytnycel.pl/z/bilcza
Pomagajmy https://szczytnycel.pl/z/bilcza
-
✮ Skipper* otrzymał(a) reputację od ✮ lisu' za aktualizację statusu, gz lis ttt bedziemy zlotwami teraz oboje
gz lis ttt bedziemy zlotwami teraz oboje
-
✮ Skipper* otrzymał(a) reputację od ✮ lisu' za aktualizację statusu, gz lis ttt bedziemy zlotwami teraz oboje
gz lis ttt bedziemy zlotwami teraz oboje
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ Bienieq za aktualizację statusu, Dzięki @TheArasik. @Skipper* @AndrzejDrzymala @vapur
Dzięki @TheArasik. @Skipper* @AndrzejDrzymala @vapur
-
✮ Skipper* otrzymał(a) reputację od ✮ Bezo_PL za aktualizację statusu, zaginiony brat rico...
zaginiony brat rico...
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla szymonek_acab za aktualizację statusu, i co skarbie wracasz na projecta do fd 5 raz? xd
i co skarbie wracasz na projecta do fd 5 raz? xd
-
-
-
-
-
-
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Pomyśleć, że to wszystko dlatego, że podzieliłem się z Wami wynikami eksperymentu soc
Pomyśleć, że to wszystko dlatego, że podzieliłem się z Wami wynikami eksperymentu socjologicznego. Najwyraźniej moje badanie nie spodobało się każdemu, szczególnie tym, których problem dotyka od drugiej strony. Niestety ale nie każdy zrozumiał cel tego badania.
Jeżeli ktoś nie jest w temacie zachęcam do zapoznania się z postem poniżej.
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ Mich* za aktualizację statusu, Zdjęcie z kolegą. @Kr3dka
Zdjęcie z kolegą.
@Kr3dka
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ RTK|Pitus za aktualizację statusu, szkodnik za napisanie sperma na cb pozdrawiam picobello
szkodnik za napisanie sperma na cb pozdrawiam picobello
-
-
✮ Skipper* przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 11: Nie będzie niemiec (celowo z małej) pluł nam w twarz
Dzień 11: Nie będzie niemiec (celowo z małej) pluł nam w twarz