Skocz do zawartości

rhz

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez rhz

  1. Model: Phoenix ID: 96343 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3117.1 k Dodatki: felgi (1025), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███) Bak benzyny: 90 litrów, Klucz 1x Cena: Offki od 120k Coś od siebie: fajny pojazd, czasem zamieli kolem xd SS’y: https://imgur.com/a/NeMaeqk
  2. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 41 Cena za dobę: 108 PLN Lokalizacja: Bayside - Tierra Robada Cena: Offy od 5k w góre SS’y: https://imgur.com/a/WAN58qb Sposób kontaktu: Przez forum lub w grze, nick christopher. Coś od siebie: Domek w bardzo cichym i przyjemnym miejscu, Ma duży teren co można zobaczyc na ss. Serdecznie polecam!
  3. nie moge zaprosic, pisz w gierce
  4. podoba mi sie, ale moze wpadnie cos jeszcze
  5. Treść wątku: Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 41 Cena za dobę: 108 PLN Lokalizacja: Bayside Tierra Robada Cena: Offy SS’y: Sposób kontaktu: Forum lub w grze pod nickiem: christopher. Coś od siebie: Dom jak najbardziej fajny, polecam goraco.
  6. Treść wątku: Model: Merit ID: 82731 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 1533,2km Dodatki: felgi (1097), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Offy Coś od siebie: Fajna fura do smigania, jedyny minus ze mnie myla z sapd i prowokuja do poscigu XD ale generalnie szacunek mam bo sie boja cejoty. SS’y: https://imgur.com/a/SAdBet7
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. dobra mozna tak zrobic nie zrozumialem na poczatku
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. niezbyt, taka mananke kupisz juz za 80k
  11. Treść wątku: Model: Manana ID: 57108 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 123278km Dodatki: felgi (1076), wydech (1020), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) Cena: Offy od 100k Coś od siebie: fajna donica warto sie wykosztowac. SS’y: https://imgur.com/a/UOHOuPN
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin