Chcialbym wam podziękować za mile spędzony czas, również tym co nie lubieli mnie i tyle. Oraz tym co mnie mutowali na mumblu. A o nie ktorych to slow nie mam.
Boniek - ty to klamca jak diabli..
Kamil nie wiem jak sie nazywasz tam - ty to spoko byles ale już mnie potem nie lubiles jak doszedl niuniek czy kto tam.
Rozjechaniec - ty to naprawdę jestes wiernym przyjacielem bede tesknil. Wracaj na stary serwer
Muszka - ty to cejot wielki, spoko sie przezbywasz z bratem ktory wiesz.. Xd
Karol - ty to naucz sie sluchac a potem doceniaj pracę, a nie zgapiaj po kilkunastu miechach prace. Pamietam jak ci mowilem o burkach a ty po kilkunastu miechach powiedziales rconom, o dodanie...
XQ - przepraszam za napisanie prośby o biznes, ale daj jesli jest w adm. To daj go Staff'owi
Bolek - miodzio thx za posade w SAFD
ZbyK - pisz dalej te skrypty bo ci wychodza.
No i wszystkich pozdrawiam tych co mnie lubieli a tych co nie to kij im daleko... To jest wlasnie przez was
Również jeśli będziecie chcieli mnie zobaczyć to będziecie mnie widziec na innym rpg