Witam, was bardzo serdecznie.
Chciałbym wam zaprojektować mój projekt nt. Boksu jest on na innym serwerze lecz ja chce go pod inną nazwą bardziej pod Angielską; Mixed Martial Arts bądź Polska; Mieszane Sztuki Walki Skrót: MMA. Projekt ten już przedstawiałem Adm. RcoN lecz zbytnio się nie zgodzili, ale chcę ten projekt wam przedstawić abyście zadecydowali. Czy Tak Czy Nie.
Co byśmy organizowali;
- Walka z graczami, np. Walka z jednym graczem i jednym członkiem drużyny MMA
- Konkursy
- Eventy
- Wiele, wiele więcej.
Czy była by Rekrutacja ?
Rekrutacja odbywała by się w zależności od ilości członków jak by oczywiście brakło osób np. Jak by było 10/25 to byśmy wtedy otworzyli rekrutacje. Otwierał rekrutacje będzie Lider Biznesu, wtedy kiedy zobaczy w składzie braki.
Co Kiedy by się odbywały różne eventy, konkursy czy coś innego ?
Myślę, że co tydzień, lub co miesiąc. Do wygrania będą pieniądze, sponsorować będę Ja.
Czy będzie gdzieś obiekt biznesu?
Tego jeszcze niestety nie wiem, ale jak by miało być to bym proponował o zwykłą salę biznesową zrobioną przez twórcę GTA : SA
Wstęp?
Wstęp oczywiście, będzie raz za darmo, a raz za PLN. Wstępy będą tylko jedynie do obstawiania Walk między graczami, lub i w innych atrakcjach.
Czy będzie jakiś biznes serwerowy pod /biznes?
Tego jeszcze nie wiem, to będzie decyzja od RCON, jak narazie planuje aby tego biznesu na serwer NIE BYŁO,
Chciałbym tylko subforum pod Biznesy/Organizacje Serwerowe.
Czytajcie to po prawej stronie -------> |
\/
Pisałem, oczywiście w stronę Graczy. Nie do administracji,
ponieważ chciałem aby gracze to zaakceptowali czy też nie.
Myślę, że to byłby dobry pomysł na wyładowanie emocji,
Czy coś innego w tym stylu.