Skocz do zawartości

Kamilo008

Gracz
  • Postów

    859
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kamilo008

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Kamilo008

    Telefon

    Polecam taki pomarańczowy/brązowy telefon o nazwie "cegła" musisz mi tylko powiedzieć jaki ma być telefon/smartfon to go wykielkuje na ty cegle. I abym wysłał podaj adres z SA do domu. Tak serio to telefon roboczy nawet bo wytrzymały, bądź uzbieraj do 40p/800 zl i kup lg, alcatela badz Huawei
  4. Ja mam jedynie z papieru wskazówki muszę przesuwać jak spojrzę w godzinę na telefonie to wskazówki przesuwać muszę. A jak nie mam telefonu to pilnuje go i co minutę przesuwam wskazówkę
  5. Dasz za 10k? Lub za 15 albo za 2p dogadamy się, chcesz to pw
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. 0, a w 1 gim. miałem uwage z 1. rozmawianie na lekcji i nie reagowałem na polecenia nauczyciela, 2. Za to że koledzy mi położyli te taką listwę od kaloryfera na stół pokazałem nauczycielce i uwaga. I teraz ona nie uczy bo ją wykończyłem.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Kamilo008

    [S]Manana-94ID

    Jeśli sie dowiem ktory to pojazd na serwie to może kupie. (ps. I z edytuje temat i dam ilość pieniedzy)
  14. Kamilo008

    Grafika by .Vito

    Z edytuj ten post co robiles to zdj. Jeśli możesz. Rezygnuje.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Kamilo008

    !! Projekt Boks !!

    A tam słabe, Propozycja ... A Projekty Graczy to ja bym dał do projektu ale dobra.
  17. Kamilo008

    !! Projekt Boks !!

    Witam, was bardzo serdecznie. Chciałbym wam zaprojektować mój projekt nt. Boksu jest on na innym serwerze lecz ja chce go pod inną nazwą bardziej pod Angielską; Mixed Martial Arts bądź Polska; Mieszane Sztuki Walki Skrót: MMA. Projekt ten już przedstawiałem Adm. RcoN lecz zbytnio się nie zgodzili, ale chcę ten projekt wam przedstawić abyście zadecydowali. Czy Tak Czy Nie. Co byśmy organizowali; - Walka z graczami, np. Walka z jednym graczem i jednym członkiem drużyny MMA - Konkursy - Eventy - Wiele, wiele więcej. Czy była by Rekrutacja ? Rekrutacja odbywała by się w zależności od ilości członków jak by oczywiście brakło osób np. Jak by było 10/25 to byśmy wtedy otworzyli rekrutacje. Otwierał rekrutacje będzie Lider Biznesu, wtedy kiedy zobaczy w składzie braki. Co Kiedy by się odbywały różne eventy, konkursy czy coś innego ? Myślę, że co tydzień, lub co miesiąc. Do wygrania będą pieniądze, sponsorować będę Ja. Czy będzie gdzieś obiekt biznesu? Tego jeszcze niestety nie wiem, ale jak by miało być to bym proponował o zwykłą salę biznesową zrobioną przez twórcę GTA : SA Wstęp? Wstęp oczywiście, będzie raz za darmo, a raz za PLN. Wstępy będą tylko jedynie do obstawiania Walk między graczami, lub i w innych atrakcjach. Czy będzie jakiś biznes serwerowy pod /biznes? Tego jeszcze nie wiem, to będzie decyzja od RCON, jak narazie planuje aby tego biznesu na serwer NIE BYŁO, Chciałbym tylko subforum pod Biznesy/Organizacje Serwerowe. Czytajcie to po prawej stronie -------> | \/ Pisałem, oczywiście w stronę Graczy. Nie do administracji, ponieważ chciałem aby gracze to zaakceptowali czy też nie. Myślę, że to byłby dobry pomysł na wyładowanie emocji, Czy coś innego w tym stylu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin