Skocz do zawartości

kejrun'

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    kejrun' przyznał(a) reputację dla marcinek67 za aktualizację statusu, unia leszno to nie jest polski klub!!! w lesznie tylko lech!!   
    unia leszno to nie jest polski klub!!! w lesznie tylko lech!!
     
  2. 4Love
    kejrun' otrzymał(a) reputację od MonDy187 za aktualizację statusu, to jest szalone!   
    to jest szalone!
  3. 4Love
    kejrun' przyznał(a) reputację dla Vajtekk za aktualizację statusu, Zostać na dobrym serwerze na randze Moderatora? ❌ Być supportem na jakimś serwerze co   
    Zostać na dobrym serwerze na randze Moderatora? ❌
    Być supportem na jakimś serwerze co upadnie za pare miesięcy? ✅
  4. 4Love
    kejrun' otrzymał(a) reputację od Hirek2 za aktualizację statusu, Hej kociaku, chcesz się umówić na jakieś spotkanie? Kocham osoby które robią sobie zd   
    Hej kociaku, chcesz się umówić na jakieś spotkanie? Kocham osoby które robią sobie zdjęcia z uszkami mrrauu. Naprawde podnieciłeś mnie tym zdjęciem dlatego wychodze z taką propozycją. Proszę odpisz
     
     
     
  5. 4Love
    kejrun' przyznał(a) reputację dla shvky za aktualizację statusu, Gratulacje   
    Gratulacje
     
     
  6. 4Love
    kejrun' przyznał(a) reputację dla WujekBartek za aktualizację statusu, Pozdro dla nowych Sarowiczów!! Powodzonka @drifter4khd.144p* @TooTcik @Owocowy @exize   
    Pozdro dla nowych Sarowiczów!!  Powodzonka

    @drifter4khd.144p*
    @TooTcik
    @Owocowy
    @exize..
    @vluckydev
    @Skakacz.
    @mean*
    @xyre.
    @Piterox1981
    @MirekFramuga.
    @MateroxeQ
    @_kwazik_
    @HeniekFramuga.
    @Tyrion
    @Pershing.pdf
    @_FOXEK_
    @DeemZ.
    @Jezus.Chrystus
    @Neuron.
    @Baunn
    @Kubawskyy
    @amoll-_-
    @Vooder
    @UwUChlop
    @ddejw
    @Sligu1
    @stoczek.kolniaj.
    @Ouszyija
    @Hejcob.gg
    @Automatic*
    @Kub17soN
    @Horkul
    @Cannon
    @WujekBartek
    @Kryspineczek
    @xvz.Szym._
    @ZbigniewMinetka
    @Striksu
    @Uhler
    @AdmineQQ
    @Yejti
    @Optymistyczny
    @Sebastos.
    @M4CIASS
    @NsnN
    @Groszek17
    @marcel337
    @Mr.Bondzio
    @Pap4koZ
    @KierowcaTocki
    @StrusieKRK
    @Erti2137
    @Zw1jkka
    @Diablo022
    @Stylowy
    @fanta8703
    @Yeeecik
    @Bakus12344
    @Huzzi
    @xChmurkax23
    @MrPiterek
    @bacheyst.cj
    @makapaka6996
    @NexoN_TV
    @Katanima_Parker
    @lolo125
    @W0lfr4m.kz
    @Bocik.
    @barka
    @Norbix18721
    @xShizune
    @rengaroO
    @EmeeeeeeeK
    @VirusGames.
    @Alkis
    @dosekk
  7. 4Fun
    kejrun' otrzymał(a) reputację od KacpireZ za aktualizację statusu, Czesc kacpirez co tam jak tam, mnie urzad sciga POMOZ MI!!!   
    Czesc kacpirez co tam jak tam, mnie urzad sciga 
    POMOZ MI!!!
     
  8. 4Like
    kejrun' otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo rac   
    Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo raczej na serwer nie wróce, dziękuje za chwile pełne zabawy oraz dziekuję za bardzo fajnie spędzony czas, 550h nie było zmarnowanym czasem lecz teraz jedyne co moge zrobić to pożegnać się z wami i dziękuje za te piękne chwile  
  9. 4Like
    kejrun' otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo rac   
    Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo raczej na serwer nie wróce, dziękuje za chwile pełne zabawy oraz dziekuję za bardzo fajnie spędzony czas, 550h nie było zmarnowanym czasem lecz teraz jedyne co moge zrobić to pożegnać się z wami i dziękuje za te piękne chwile  
  10. 4Like
    kejrun' otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo rac   
    Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo raczej na serwer nie wróce, dziękuje za chwile pełne zabawy oraz dziekuję za bardzo fajnie spędzony czas, 550h nie było zmarnowanym czasem lecz teraz jedyne co moge zrobić to pożegnać się z wami i dziękuje za te piękne chwile  
  11. 4Fun
    kejrun' przyznał(a) reputację dla opszt za aktualizację statusu, Wow 200 reakcji, pewnie połowa to 4Fun   
    Wow 200 reakcji, pewnie połowa to 4Fun
  12. 4Love
    kejrun' przyznał(a) reputację dla Argen za aktualizację statusu,   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin