-
Postów
74 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
kejrun' przyznał(a) reputację dla ✮ marcinek67 za aktualizację statusu, unia leszno to nie jest polski klub!!! w lesznie tylko lech!!
unia leszno to nie jest polski klub!!! w lesznie tylko lech!!
-
kejrun' otrzymał(a) reputację od MonDy187 za aktualizację statusu, to jest szalone!
to jest szalone!
-
kejrun' przyznał(a) reputację dla ✮ Vajtekk za aktualizację statusu, Zostać na dobrym serwerze na randze Moderatora? ❌ Być supportem na jakimś serwerze co
Zostać na dobrym serwerze na randze Moderatora? ❌
Być supportem na jakimś serwerze co upadnie za pare miesięcy? ✅
-
kejrun' otrzymał(a) reputację od Hirek2 za aktualizację statusu, Hej kociaku, chcesz się umówić na jakieś spotkanie? Kocham osoby które robią sobie zd
Hej kociaku, chcesz się umówić na jakieś spotkanie? Kocham osoby które robią sobie zdjęcia z uszkami mrrauu. Naprawde podnieciłeś mnie tym zdjęciem dlatego wychodze z taką propozycją. Proszę odpisz
-
-
kejrun' przyznał(a) reputację dla WujekBartek za aktualizację statusu, Pozdro dla nowych Sarowiczów!! Powodzonka @drifter4khd.144p* @TooTcik @Owocowy @exize
Pozdro dla nowych Sarowiczów!! Powodzonka
@drifter4khd.144p*
@TooTcik
@Owocowy
@exize..
@vluckydev
@Skakacz.
@mean*
@xyre.
@Piterox1981
@MirekFramuga.
@MateroxeQ
@_kwazik_
@HeniekFramuga.
@Tyrion
@Pershing.pdf
@_FOXEK_
@DeemZ.
@Jezus.Chrystus
@Neuron.
@Baunn
@Kubawskyy
@amoll-_-
@Vooder
@UwUChlop
@ddejw
@Sligu1
@stoczek.kolniaj.
@Ouszyija
@Hejcob.gg
@Automatic*
@Kub17soN
@Horkul
@Cannon
@WujekBartek
@Kryspineczek
@xvz.Szym._
@ZbigniewMinetka
@Striksu
@Uhler
@AdmineQQ
@Yejti
@Optymistyczny
@Sebastos.
@M4CIASS
@NsnN
@Groszek17
@marcel337
@Mr.Bondzio
@Pap4koZ
@KierowcaTocki
@StrusieKRK
@Erti2137
@Zw1jkka
@Diablo022
@Stylowy
@fanta8703
@Yeeecik
@Bakus12344
@Huzzi
@xChmurkax23
@MrPiterek
@bacheyst.cj
@makapaka6996
@NexoN_TV
@Katanima_Parker
@lolo125
@W0lfr4m.kz
@Bocik.
@barka
@Norbix18721
@xShizune
@rengaroO
@EmeeeeeeeK
@VirusGames.
@Alkis
@dosekk
-
kejrun' otrzymał(a) reputację od ✮ KacpireZ za aktualizację statusu, Czesc kacpirez co tam jak tam, mnie urzad sciga POMOZ MI!!!
Czesc kacpirez co tam jak tam, mnie urzad sciga
POMOZ MI!!!
-
kejrun' otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo rac
Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo raczej na serwer nie wróce, dziękuje za chwile pełne zabawy oraz dziekuję za bardzo fajnie spędzony czas, 550h nie było zmarnowanym czasem lecz teraz jedyne co moge zrobić to pożegnać się z wami i dziękuje za te piękne chwile
-
kejrun' otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo rac
Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo raczej na serwer nie wróce, dziękuje za chwile pełne zabawy oraz dziekuję za bardzo fajnie spędzony czas, 550h nie było zmarnowanym czasem lecz teraz jedyne co moge zrobić to pożegnać się z wami i dziękuje za te piękne chwile
-
kejrun' otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo rac
Chciałbym pożegnać się z całą społecznością tego serwera jak i z administracją bo raczej na serwer nie wróce, dziękuje za chwile pełne zabawy oraz dziekuję za bardzo fajnie spędzony czas, 550h nie było zmarnowanym czasem lecz teraz jedyne co moge zrobić to pożegnać się z wami i dziękuje za te piękne chwile
-
kejrun' przyznał(a) reputację dla opszt za aktualizację statusu, Wow 200 reakcji, pewnie połowa to 4Fun
Wow 200 reakcji, pewnie połowa to 4Fun
-