Skocz do zawartości

fsdjpdw

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez fsdjpdw

  1. No siema, miłego dnia i pracy Administratora ;)

  2. Siema zloty113, miłego dnia i pracy Admina tobie życzę ;D

  3. Siema Reksio*, miłego dnia byku i pracy adminka :>

  4. Elo, elo miłego dnia i miłej pracy adminka :D

  5. No cześć, cześć siemano elo benc benc tego typu miłego dnia tobie życze kozaku, i dnia!

  6. Siema, miłego dnia i pracy admina, Szefie B)

  7. Cześć, miłego dnia i pracy Administratora :D ( Fajny pies na avatarze ) 

  8. No Siema, elo, miłej pracy Admina, no i miłego dnia

  9. Elo, miłego dnia, i pracy adminka :3

  10. Heja, heja, życzę tobie miłego dnia i miłej pracy Adminka :P

    1. Nemezis16

      Nemezis16

      Witam

      Chciałbym poprosić o pozwolenie napisania apelacji nie mogę napisać prywatnej wiadomości na forum dlatego piszę tutaj z góry przepraszam jeśli to problem ze tak pisze tutaj bardzo mi zależy

      minęło bardzo dużo czasu odkąd jestem zbanowany chciałbym dostać możliwość na napisanie kolejnej apelacji 

       

      Kiedyś mi zaufałeś gdzie byłem całkowicie niedojrzałym gnojkiem trochę się pozmieniało i chciałbym pokazać jak bardzo zmieniłem się na lepsze 

       

      Pozdrawiam Nemezis

  11. Cześ, miłej pracy Admina, no i miłego dnia :>

  12. Siema miłej pracy Admina, i miłego dzionka :D

  13. Hej, miłego dnia, i miłej pracy Starszego Adminka :)

  14. Hej, miłej pracy starszego adminka, i miłego dzionka :D

  15. No elo tego typu, benc, benc życzę tobie miłego dnia tego typu, no i miłej pracy Moda pyk pyk benc benc! Pozdro tego typu! B)

  16. No hej, miłego dnia i pracy Moderatora, jak i zarówno TSA! :D

    1. PolakoVskY*

      PolakoVskY*

      On nie pracuje w TSA :x

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Sadeg, ale kiedyś pracował..

  17. Siemka, KavKa* miłego dnia, i pracy Moderatora na 4Life! B)

    1. KavKa*

      KavKa*

      Dzięki i wzajemnie, pozdro :D 

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Dziękuje, i pozdro szefie B)

  18. Siemka, VeraX miłego dzionka tobie życzę, miłej pracy! :)

  19. No heja, Verago. miłej pracy Moderatora, i życzę tobie awansu. No I miłego dnia!

  20. Szczęść Boże, proszę księdza miłej pracy w kościele i na 4Life, i miłego dnia! B)

  21. Yo, Halloween miłego dnia, i pracy admina! 8)

  22. No witam ciebie Young Multi ( Fepher ), miłego dnia oczywiście, no I pracy adminka!

  23. Cześ Versi* miłego dnia i pracy Adminka! ;D

  24. Siemano, miłego dnia i pracy Adminka! :)

  25. Cześ, miłego dnia Wonder. I pracy Starszego Adminka! :")

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin