Nie pamiętasz hasła?
Cześ, miłego dnia Wonder. I pracy Starszego Adminka! :")
No elo, miłej pracy Starszego Adminka i oczywiście milego dzionka! :3
Siemka, życzę tobie miłego dnia i pracy Admina RCON!
Heja, życzę tobie miłego dnia i pracy RCON'a!
✮ XQward
Wzajemnie, pozdrawiam!
✮ fsdjpdw
Dziękuje również, pozdro!
Witam, miłego dnia i pracy Właściciela 4LIFE!
✮ KNX
Okej.
Czemu odpowiadasz za Zbyka?
Bo lubię...
Heja, miłego dnia, i pracy supporta. SAPD forever
Siemka, miłego dnia i pracy admina!
✮ kzedo
Dzięki i również miłego dnia
Dzieki szefie pozdro
No, witam witam miłego dnia i pracy adminka!
Witam najlepszą Administratorkę, życzę tobie miłego dnia, I pracy adminka
Lisa_
Dziękuję bardzo i wzajemnie
Ja również, dziękuje
Hi, miłego dnia i pracy starszego adminka!
✮ Princessa*
Hej a dziękuję pięknie, miłego dzionka również
Ja również dziękuje
Cześ, miłej pracy Starszego Admina, i dnia !
Siema Grzengol! Miłego dnia i miłej pracy Starszego Admina!
Siemanoo, japko. Życzę tobie miłego dnia i miłej pracy RCON'ika
Hejka, Luki! Życzę miłego dnia, i pracy!
✮ LuKi16
Hej, dziekuje nawzajem
Ja również dziękuje, pozdroo!
Cześć, życzę miłej pracy RCONA i dnia!
Sonik ty jesteź ril sonik z filmó?
Siema miłego dnia!
bilu.klimatkartel
siema wzajemnie
Dziękuje bardzo miłej pracy RCON
Kim jesteś, i jak masz nagle admina XD?
ThanKs.ogf
Nie wiem, widocznie wczoraj musiałeś zacząć grać
Gram tu od 3 lat stary, kim ty jestes?
No tak szczerze, to nie wiem stary bo ciebie nie kojarze
Już będe ciebie pamiętał
Witam panie zbigniewie, chciałbym się zapytać czy będzie następny event za nie długo?
Zobaczy się.
Pytałem zbyka nie ciebie
fsdjpdw skomentował(a) ZbyK.gg artykuł w Artykuły
fsdjpdw odpowiedział(a) na pioterrr4 temat w Archiwum
Juz prawie 6k h heh
Halloween
Już jest kekw
Najs, gratki
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin