Skocz do zawartości

fsdjpdw

Gracz
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez fsdjpdw

  1. Cześ, miłego dnia Wonder. I pracy Starszego Adminka! :")

  2. No elo, miłej pracy Starszego Adminka i oczywiście milego dzionka! :3

  3. Siemka, życzę tobie miłego dnia i pracy Admina RCON! B)

  4. Heja, życzę tobie miłego dnia i pracy RCON'a! B)

    1. XQward

      XQward

      Wzajemnie, pozdrawiam!

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Dziękuje również, pozdro!

  5. Witam, miłego dnia i pracy Właściciela 4LIFE!

  6. Heja, miłego dnia, i pracy supporta. SAPD forever

  7. Siemka, miłego dnia i pracy admina!

    1. kzedo

      kzedo

      Dzięki i również miłego dnia B)

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Dzieki szefie pozdro B)

  8. No, witam witam miłego dnia i pracy adminka!

  9. Witam najlepszą Administratorkę, życzę tobie miłego dnia, I pracy adminka :P

    1. Lisa_

      Lisa_

      Dziękuję bardzo i wzajemnie

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Ja również, dziękuje :D

  10. Hi, miłego dnia i pracy starszego adminka!

    1. Princessa*

      Princessa*

      Hej a dziękuję pięknie, miłego dzionka również ;)

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Ja również dziękuje B)

  11. Cześ, miłej pracy Starszego Admina, i dnia !

  12. Siema Grzengol! Miłego dnia i miłej pracy Starszego Admina!

  13. Siemanoo, japko. Życzę tobie miłego dnia i miłej pracy RCON'ika :) 

  14. Hejka, Luki! Życzę miłego dnia, i pracy!

    1. LuKi16

      LuKi16

      Hej, dziekuje nawzajem

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Ja również dziękuje, pozdroo!

  15. Cześć, życzę miłej pracy RCONA i dnia!

  16. Sonik ty jesteź ril sonik z filmó?

  17. Kim jesteś, i jak masz nagle admina XD?

    1. ThanKs.ogf

      ThanKs.ogf

      Nie wiem, widocznie wczoraj musiałeś zacząć grać

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Gram tu od 3 lat stary, kim ty jestes?

       

    3. fsdjpdw

      fsdjpdw

      No tak szczerze, to nie wiem stary bo ciebie nie kojarze

    4. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Już będe ciebie pamiętał :4l:

  18. Witam panie zbigniewie, chciałbym się zapytać czy będzie następny event za nie długo?

  19. No to ci gratuluje bo ja podziekuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin