-
Postów
400 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Kubox*
Spamer (4/4)
870
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Kubox*
-
[*] - Dla pięciu dziewczyn które zmarły w pożarze wczoraj o godzinie 18:00 w moim mieście czyli Koszalinie.
Pomyśleć że życie można zakończyć w wieku 15 lat wybierając się na imprezę urodzinową.
Współczuję w poniedziałek mojej byłej szkole za to że media nie rozumieją co się do nich mówi... I będą stali pod szkołą żeby zrobić sobie tylko wywiad z uczniami.
Wszystko przez to że ktoś kto otwiera coś takiego jak Escape Room tylko po to żeby były pieniądze a nie po to żeby było bezpiecznie.
Maaasakra! Mega współczuję ludziom z mojego miasta. Po tym co zastałem dzisiaj w kościele nie będę mógł tego zapomnieć do końca życia.
[*][*][*][*][*]- Pokaż poprzednie komentarze 9 więcej
-
Przykre to jest
Tak samo jestem z Koszalina
-
-
@Tobiasz63 Wiem co to Escape Room bardzo dobrze
Tylko co było przyczyną, że te dziewczyny akurat tam miały zginąć?
-
Przez gaz. Mówili w wiadomościach. Słuchałem wyraźnie z rodzicami przy obiedzie. I nie, nie mieli zginąć.
Na takie Escape Room, to na to powinno być odpowiednie pozwolenie, papiery, zebezpieczenie/nia i powinno być przede wszystkim bezpiecznie, wszystko na ostatni guzik dopięte. W tym przypadku tego NIE BYŁO.
-
[*]
