Skocz do zawartości

KiLLYouDeaD

Gracz
  • Postów

    1 729
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KiLLYouDeaD

  1. 02.01.2019 ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Szofer @Krystian6076 zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Szofera. ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Młodszy Szofer @.MateuszDafGames. zostaje awansowany na rangę Szofera. ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca Specjalny @Emiljusz zostaje awansowany na rangę Młodszego Przewoźnika.⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca @Pawi. zostaje awansowany na rangę Kierowcy Specjalnego.  ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @XSODIELX zostaje awansowany na rangę Kierowcy Specjalnego.  ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @Wiesi3k. zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy. ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca @$uchy zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy. ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca @Tomxcio zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy. Serdecznie gratulujemy!Po odbiór awansów należy zgłosić się do: @KiLLYouDeaD @KeXo @KAMIL720 @YankeeS @Kozixon Z przykrością informujemy, iż Nowy Kierowca @sT&K!nG zostaje zawieszony na okres trzech dni ( 3 dni ) z powodu łamania §10 Z przykrością informujemy, iż Doświadczony Kierowca @Aris zostaje zawieszony na okres trzech dni ( 3 dni ) z powodu łamania §10 Z przyjemnością informujemy , iż do frakcji powraca @Broszko na rangę Starszy Kierowca.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. A no tak bo jak skopiowałem z tamtej wypowiedzi to się ss;y nie przeniosły. Ale i tak zapewne to widziałeś tylko udajesz. Ale specjalnie dla ciebie dam ci jeszcze raz.
  4. Wcale nie jest zawieszana jak zasłuży. A to przypadkiem napisałem: W związku z nowymi dowodami cała trójka ( @PerPani @flex. @klopik ) zostaje zawieszona na okres trzydziestu ( 30 ) dni, jednocześnie tracą prawa poruszania się pojazdami specjalnymi na czas nieokreślony.Oraz zostają zdegradowani o dwie rangi w dół. Jeżeli chodzi o przesiadywanie na mm. Jeżeli osoby który były we frakcji długo i nie sprawiali problemów. Spytają się czy mogą dalej wejść pomimo tego, że nie są już we frakcji nie widzę problemu. Jeżeli przyjdzie do mnie osobą i się mnie zapyta, a były takie przypadki też czasem zezwalam przenieść osobę która nie jest i nie była we frakcji. A to dlaczego rozmawiam sobie z Julką to chyba moja prywatna sprawa. ;* . We frakcji jest traktowana jak każda inna osoba. A jak traktuję ją prywatnie to chyba tylko i wyłącznie moja sprawa nie ? Patrząc na twoje wypowiedzi to nie mam pojęcia jak dostałeś się do SAFD. A tak wgl to niech ktoś to przeniesie do jakichś zabaw albo coś bo to kabaret się robi.
  5. To z kim rozmawiam i kiedy nie powinno cię interesować ;).
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Patrząc na poziom tej skargi ciężko nie wybuchnąć śmiechem. Ktoś tu chyba nie rozumie ironii. No ale cóż żeby ksf miało mniej roboty to się już wypowiem ;*, a w sumie to dam ss;y. Pokaż ukrytą zawartość A tutaj taka tylko rozpiska co do jej awansów: Aby otrzymać + pracownik musi mieć 600 min w tygodniu. Tutaj jest system awansów: Awans z Starszy Kierowca na Doświadczony Kierowca należy wyrobić pięć norm (5 norm) lub zrobić trzy plusy (+ 3) Awans z Doświadczony Kierowca na Kierowca Specjalny należy wyrobić pięć norm (5 norm) lub zrobić trzy plusy (+ 3) 31.10.2018 Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @PerPani zostaje odwieszona. 21.11.2018 ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @PerPani zostaje awansowana na rangę Doświadczonego Kierowcy. 12.12.2018 ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca @PerPani zostaje awansowana na rangę Kierowcy Specjalnego. A tutaj masz jej wyniki minut 28.10.2018-03.11.2018 PerPani - 926 04.11.2018-10.11.2018 PerPani - 89211.11.2018-17.11.2018 PerPani - 127818.11.2018-24.11.2018 PerPani - 108425.11.2018-01.12.2018 PerPani - 71802.12.2018-08.12.2018 PerPani - 664 Tradycyjnie rozumiem mój karygodny błąd i proszę Sędzie Anne Marie @Zebra_urlop o łagodny wymiar kary. //Edit Dodam jeszcze tylko że jest faworyzowana przez moją osobę ale nie we frakcji ;*
  8. Patrząc na poziom tej skargi ciężko nie wybuchnąć śmiechem. Ktoś tu chyba nie rozumie ironii. No ale cóż żeby ksf miało mniej roboty to się już wypowiem ;*, a w sumie to dam ss;y. A tutaj taka tylko rozpiska co do jej awansów: Aby otrzymać + pracownik musi mieć 600 min w tygodniu. Tutaj jest system awansów: Awans z Starszy Kierowca na Doświadczony Kierowca należy wyrobić pięć norm (5 norm) lub zrobić trzy plusy (+ 3) Awans z Doświadczony Kierowca na Kierowca Specjalny należy wyrobić pięć norm (5 norm) lub zrobić trzy plusy (+ 3) 31.10.2018 Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @PerPani zostaje odwieszona. 21.11.2018 ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @PerPani zostaje awansowana na rangę Doświadczonego Kierowcy. 12.12.2018 ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca @PerPani zostaje awansowana na rangę Kierowcy Specjalnego. A tutaj masz jej wyniki minut 28.10.2018-03.11.2018 PerPani - 926 04.11.2018-10.11.2018 PerPani - 89211.11.2018-17.11.2018 PerPani - 127818.11.2018-24.11.2018 PerPani - 108425.11.2018-01.12.2018 PerPani - 71802.12.2018-08.12.2018 PerPani - 664 Tradycyjnie rozumiem mój karygodny błąd i proszę Sędzie Anne Marie @Zebra_urlop o łagodny wymiar kary. //Edit Dodam jeszcze tylko że jest faworyzowana przez moją osobę ale nie we frakcji ;* 
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Robię to co moje nakazuje mi serce
    Co by się nie działo
    Co by, co by się nie działo
    Zdeterminowane szuka ciebie to szczęście
    Co by się nie działo
    Co by, co by się nie działo 

     

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. 28.12.2018 Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca @BloodD zostaje odwieszony. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Inv zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 47,5/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy! Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Jaguarion zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 55/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy! Z przykrością informujemy, iż Nowy Kierowca @Chalucynek zostaje zawieszony na okres trzech dni ( 3 dni ) z powodu łamania zasad KRD. Z przykrością informujemy, iż Nowy Kierowca @Majkel04 zostaje zawieszony na okres trzech dni ( 3 dni ) z powodu łamania zasad KRD. Z przykrością informujemy, iż Nowy Kierowca @Jaguarion zostaje zawieszony na okres trzech dni ( 3 dni ) z powodu łamania zasad KRD. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Szeli zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 55,5/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy! Z przyjemnością informujemy, iż Adept @BaQ>* zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 55/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy!
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. 27.12.2018 Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @SebeQ. zostaje odwieszony.⦁ Z przykrością informujemy, iż Nowy Kierowca @Speczi. zostaje wydalony z frakcji z powodu braku aktywności (wynikającej z - ).Z przykrością informujemy, iż Adept @Matrix887 zostaje wydalony z frakcji oraz zasila czarną listę(BMA), z powodu niegodnego reprezentowania frakcji. Z przykrością informujemy, iż Doświadczony Kierowca @Miksiu odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @FragusS zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 48,5/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy! Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Matjus zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 57,5/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy! Z przykrością informuje, iż Adept @Trickal nie zdaje egzaminu, tym samym zostaje wydalony. Powrót tylko poprzez rekrutacje. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Majkel04 zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 55,5/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy!
  20. 26.12.2018  ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @Gixxerek zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.  ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @Angry zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.  ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @krejzowsky zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy. ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca @Jojtek01 zostaje awansowany na rangę Kierowcy. ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca @hubszostaje awansowany na rangę Kierowcy. Serdecznie gratulujemy!Po odbiór awansów należy zgłosić się do: @KiLLYouDeaD @KeXo @KAMIL720 @YankeeS @Kozixon
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Witam, nie sądziłem, że kiedyś coś takiego ujrzę no ale cóż. Jak ja mogłem zawiesić Szanownego Pana VENOMQ'a, przecież on jest nie winny, nic nie zrobił. To wszystko ten zły i nie dobry lider. Dobra ale zacznijmy na poważnie. Na początku słyszałem na kanale jak do was na chwilkę wbiłem jak ktoś od nas z frakcji mówił do cb, abyś się ogarnął i nie przeszkadzał sarze w wigilii. Następnie napisałem w żartach do lidera sary na pw. Po jakimś czasie odpisał mi chwaląc cztery osoby z frakcji no i skarżąc się na ciebie. Dowody wyślę zebrze na pw. Zostałeś ukarany zawieszeniem na 3 dni, ale oczywiście twierdziłeś, że za darmo zawieszenie że to na żarty, ze nikomu nie przeszkadzało. Odpowiedziałem ci, że żebrałeś o pieniądze do tego przeszkadzałeś im. Na co ty odparłeś że raz napisałeś tylko. No to zawołałem hyaka i nagle zmieniłeś swoje myślenie. Po dostaniu logów od hyaka za swoje oszustwa zostałeś ukarany surowiej, chyba proste i logiczne. No i na końcu chciałbym prosić sędzie Anne Marie @Zebra o łagodny wymiar kary.
  24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  25. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin