Skocz do zawartości

Paxer

Gracz
  • Postów

    49
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Wow
    Paxer przyznał(a) reputację dla Cyrkvs za aktualizację statusu, Jest sie czym chwalic na tym banerze xDDDDD   
    Jest sie czym chwalic na tym banerze xDDDDD
  2. 4Fun
    Paxer przyznał(a) reputację dla erVIN* za aktualizację statusu, Najlepsze wakacje jakie w życiu miałem to te spędzone na 4life 50h w 4 dni... Nie tak   
    Najlepsze wakacje jakie w życiu miałem to te spędzone na 4life 
    50h w 4 dni... Nie taki zły wynik. 
     
  3. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla Masellko za aktualizację statusu, 4   


  4. 4Love
    Paxer otrzymał(a) reputację od Pamefloxe za aktualizację statusu, A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpi   
    A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpię, abym wyrabiał dalej tę normę w biznesie, ale nie powiem było bardzo fajnie przez te parę miesięcy  jedni z najlepszych agentów @Pamefloxe i  kruk, a także agent, który mnie wciągnął tam, abym napisał @Sebix79_Game niestety już nie jest też nim.  
    @Pamefloxe dzk za ten czas w biznesie a także za pomoc, ale to nie koniec, bo widzimy się na służbie we frakcji SARA.
  5. 4Love
    Paxer otrzymał(a) reputację od Pamefloxe za aktualizację statusu, A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpi   
    A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpię, abym wyrabiał dalej tę normę w biznesie, ale nie powiem było bardzo fajnie przez te parę miesięcy  jedni z najlepszych agentów @Pamefloxe i  kruk, a także agent, który mnie wciągnął tam, abym napisał @Sebix79_Game niestety już nie jest też nim.  
    @Pamefloxe dzk za ten czas w biznesie a także za pomoc, ale to nie koniec, bo widzimy się na służbie we frakcji SARA.
  6. 4Love
    Paxer otrzymał(a) reputację od Pamefloxe za aktualizację statusu, A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpi   
    A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpię, abym wyrabiał dalej tę normę w biznesie, ale nie powiem było bardzo fajnie przez te parę miesięcy  jedni z najlepszych agentów @Pamefloxe i  kruk, a także agent, który mnie wciągnął tam, abym napisał @Sebix79_Game niestety już nie jest też nim.  
    @Pamefloxe dzk za ten czas w biznesie a także za pomoc, ale to nie koniec, bo widzimy się na służbie we frakcji SARA.
  7. 4Wow
    Paxer otrzymał(a) reputację od Otton187 za aktualizację statusu, A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak je   
    A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ  ciężko to połączyć razem jak jestem w frakcji SARA a tym bardziej jest osoba, której nie za bardzo lubię tam.
    Jeżeli chcecie kupić domek to polecam @Pamefloxe jeden z najlepszych agentów i jedna z najlepszych osób z zarządu B4Y może kiedyś do tego biznesu wrócę jak odejdzie ta osoba.nie moje odejście nie zostało zapisane, ale możliwe, że będę zapisał bo rozważam odejście z Biznesu po takim czasie w nim, czyli od dnia  2023.02.04, a także, w którzy do mnie piszecie   na pv o kupno domku. Co strasznie mnie motywuje do  robienia transakcji dam wam żnać kiedy podejmę ostateczną decyzję.
  8. 4Wow
    Paxer otrzymał(a) reputację od Otton187 za aktualizację statusu, A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak je   
    A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ  ciężko to połączyć razem jak jestem w frakcji SARA a tym bardziej jest osoba, której nie za bardzo lubię tam.
    Jeżeli chcecie kupić domek to polecam @Pamefloxe jeden z najlepszych agentów i jedna z najlepszych osób z zarządu B4Y może kiedyś do tego biznesu wrócę jak odejdzie ta osoba.nie moje odejście nie zostało zapisane, ale możliwe, że będę zapisał bo rozważam odejście z Biznesu po takim czasie w nim, czyli od dnia  2023.02.04, a także, w którzy do mnie piszecie   na pv o kupno domku. Co strasznie mnie motywuje do  robienia transakcji dam wam żnać kiedy podejmę ostateczną decyzję.
  9. 4Wow
    Paxer otrzymał(a) reputację od Otton187 za aktualizację statusu, A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak je   
    A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ  ciężko to połączyć razem jak jestem w frakcji SARA a tym bardziej jest osoba, której nie za bardzo lubię tam.
    Jeżeli chcecie kupić domek to polecam @Pamefloxe jeden z najlepszych agentów i jedna z najlepszych osób z zarządu B4Y może kiedyś do tego biznesu wrócę jak odejdzie ta osoba.nie moje odejście nie zostało zapisane, ale możliwe, że będę zapisał bo rozważam odejście z Biznesu po takim czasie w nim, czyli od dnia  2023.02.04, a także, w którzy do mnie piszecie   na pv o kupno domku. Co strasznie mnie motywuje do  robienia transakcji dam wam żnać kiedy podejmę ostateczną decyzję.
  10. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla Masellko za aktualizację statusu, Dzisiaj mijają 4 lata nieustannej służby w Administracji, czy to już dużo?   
    Dzisiaj mijają 4 lata nieustannej służby w Administracji, czy to już dużo? 
  11. 4Like
    Paxer przyznał(a) reputację dla PAWELOSS za aktualizację statusu, Iż otrzymuje pytania odnośnie do, czy historia serwera dla mnie się kończy mam zamiar   
    Iż otrzymuje pytania odnośnie do, czy historia serwera dla mnie się kończy mam zamiar tu odpowiedzieć, aby nie odpowiadać każdemu z osobną w osobnych odniesieniach i wiadomościach na pw nie historię będę dalej ciągnąć związaną z serwerem co mnie czeka w konsekwencjach dalszych od zarządu oraz ksf nie wiem, iż wczoraj byłem informowany tylko i wyłącznie o wydaleniu wczoraj możemy zauważyć, iż zasiliłem również czarną listę frakcji SAMD 2 stopnia oraz w dniu dzisiejszym możemy wyczytać, iż zasilam również czarną listę KSF za co tego lepiej chyba nie pisać, bo odpowiedź może co niektórych zaskakiwać szczerze nie żałuję, a prawda tak i tak z czasem ujrzy światło dzienne.
  12. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla MurzynTamburyn za aktualizację statusu, Gratuluję @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @KubaAkaWariat @Terow   
    Gratuluję
    @Herberto
    @EmBi
    @BrowarMistrz
    @PAWELOVSKI.
    @Bercik320
    @KubaAkaWariat
    @Terow
    @DzejKi.
    @Boleslaw.
    @Dusina
    @Marom
    @nupc
    @ponczolas
    @vakii
    @Marqueez
    @everyonee
    @ochocki
    @S/A/D
    @toudig
    @Toomekk
    @B4rt3kvz
    @Bezi^
    @DiL'bacheyst
    @Mireeek
    @MrBanana
    @mefedroniage
    @Nerx_
    @Marsherox
    @ziecin
    @lukakoks
    @Zoggro
    @RobotnikMariusz
    @D@vid
    @VirtualX*
    @sportlen
    @CJgangsta
    @SztockNaStoku
    @Bartusiekk_08
    @Felipe44
    @Ferminox
    @Balbinka
    @lilkaczka
    @Starylisu
    @mistermix.rn
    @dymeQ_22
    @Tureciak
    @CAMILEK
    @kvbi^
    @Chwala
    @apxzy
    @Toster.
    @Porvalo
    @xrmq
    @Huragan.
    @KaWiKaDzE
    @lucyzyn
    @mlody_prezes
    @matinoxo
    @Janusz_Boner
    @Kacperek.exe
    @miko1818
    @Kielbaska
    @R3DLINE_OFFICIAL
    @Kantex5
    @.advass
    @<Marchewa>
    @DawidRzeznik
    @JOCK3R.
    @Dumbass
    @KierowcaTocki
    @Braus
    @dejvdejong.drip
    @lotus2
    @kamilosek2137
    @yeezytaughtme
    @Paxer
    @lemurek21
    @Rustic_Mustard
  13. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla Bandzii za aktualizację statusu, @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @KubaAkaWariat @Terow @DzejKi.   
    @Herberto
    @EmBi
    @BrowarMistrz
    @PAWELOVSKI.
    @Bercik320
    @KubaAkaWariat
    @Terow
    @DzejKi.
    @Boleslaw.
    @Dusina
    @Marom
    @nupc
    @ponczolas
    @vakii
    @Marqueez
    @everyonee
    @ochocki
    @S/A/D
    @toudig
    @Toomekk
    @B4rt3kvz
    @Bezi^
    @Mireeek
    @MrBanana
    @mefedroniage
    @Nerx_
    @Marsherox
    @ziecin
    @lukakoks
    @Zoggro
    @D@vid
    @VirtualX*
    @sportlen
    @CJgangsta
    @SztockNaStoku
    @Bartusiekk_08
    @Felipe44
    @Ferminox
    @Balbinka
    @lilkaczka
    @Starylisu
    @mistermix.rn
    @dymeQ_22
    @Tureciak
    @CAMILEK
    @kvbi^
    @Chwala
    @apxzy
    @Toster.
    @Porvalo
    @xrmq
    @Huragan.
    @KaWiKaDzE
    @lucyzyn
    @mlody_prezes
    @matinoxo
    @Janusz_Boner
    @Kacperek.exe
    @miko1818
    @Kielbaska
    @R3DLINE_OFFICIAL
    @Kantex5
    @.advass
    @<Marchewa>
    @DawidRzeznik
    @JOCK3R.
    @Dumbass
    @KierowcaTocki
    @Braus
    @dejvdejong.drip
    @lotus2
    @kamilosek2137
    @yeezytaughtme
    @Paxer
    @lemurek21
    @Rustic_Mustard
    Gratulacje, widzimy się na służbie!
  14. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla Vort3x.ogf za aktualizację statusu, Gratuluję, widzimy się na S1! @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @   
    Gratuluję, widzimy się na S1!
    @Herberto
    @EmBi
    @BrowarMistrz
    @PAWELOVSKI.
    @Bercik320
    @KubaAkaWariat
    @Terow
    @DzejKi.
    @Boleslaw.
    @Dusina
    @Marom
    @nupc
    @ponczolas
    @vakii
    @Marqueez
    @everyonee
    @ochocki
    @S/A/D
    @toudig
    @Toomekk
    @B4rt3kvz
    @Bezi^
    @DiL'bacheyst
    @Mireeek
    @MrBanana
    @mefedroniage
    @Nerx_
    @Marsherox
    @ziecin
    @lukakoks
    @Zoggro
    @RobotnikMariusz
    @D@vid
    @VirtualX*
    @sportlen
    @CJgangsta
    @SztockNaStoku
    @Bartusiekk_08
    @Felipe44
    @Ferminox
    @Balbinka
    @lilkaczka
    @Starylisu
    @mistermix.rn
    @dymeQ_22
    @Tureciak
    @CAMILEK
    @kvbi^
    @Chwala
    @apxzy
    @Toster.
    @Porvalo
    @xrmq
    @Huragan.
    @KaWiKaDzE
    @lucyzyn
    @mlody_prezes
    @matinoxo
    @Janusz_Boner
    @Kacperek.exe
    @miko1818
    @Kielbaska
    @R3DLINE_OFFICIAL
    @Kantex5
    @.advass
    @<Marchewa>
    @DawidRzeznik
    @JOCK3R.
    @Dumbass
    @KierowcaTocki
    @Braus
    @dejvdejong.drip
    @lotus2
    @kamilosek2137
    @yeezytaughtme
    @Paxer
    @lemurek21
    @Rustic_Mustard
  15. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla toudi. za aktualizację statusu, Gratulację, widzimy się na s1 wariaty! @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Be   
    Gratulację, widzimy się na s1 wariaty! 
    @Herberto
    @EmBi
    @BrowarMistrz
    @PAWELOVSKI.
    @Bercik320
    @KubaAkaWariat
    @Terow
    @DzejKi.
    @Boleslaw.
    @Dusina
    @Marom
    @nupc
    @ponczolas
    @vakii
    @Marqueez
    @everyonee
    @ochocki
    @S/A/D
    @toudig
    @Toomekk
    @B4rt3kvz
    @Bezi^
    @Mireeek
    @MrBanana
    @mefedroniage
    @Nerx_
    @Marsherox
    @ziecin
    @lukakoks
    @Zoggro
    @RobotnikMariusz
    @D@vid
    @VirtualX*
    @sportlen
    @CJgangsta
    @SztockNaStoku
    @Bartusiekk_08
    @Felipe44
    @Ferminox
    @Balbinka
    @lilkaczka
    @Starylisu
    @mistermix.rn
    @dymeQ_22
    @Tureciak
    @CAMILEK
    @kvbi^
    @Chwala
    @apxzy
    @Toster.
    @Porvalo
    @xrmq
    @Huragan.
    @KaWiKaDzE
    @lucyzyn
    @mlody_prezes
    @matinoxo
    @Janusz_Boner
    @Kacperek.exe
    @miko1818
    @Kielbaska
    @R3DLINE_OFFICIAL
    @Kantex5
    @.advass
    @<Marchewa>
    @DawidRzeznik
    @JOCK3R.
    @Dumbass
    @KierowcaTocki
    @Braus
    @dejvdejong.drip
    @lotus2
    @kamilosek2137
    @yeezytaughtme
    @Paxer
    @lemurek21
    @Rustic_Mustard
  16. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla DominujacyKrzyszof_26 za aktualizację statusu, Widzimy sie na S1 chłopaki gz @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @   
    Widzimy sie na S1 chłopaki gz 
    @Herberto
    @EmBi
    @BrowarMistrz
    @PAWELOVSKI.
    @Bercik320
    @KubaAkaWariat
    @Terow
    @DzejKi.
    @Boleslaw.
    @Dusina
    @Marom
    @nupc
    @ponczolas
    @vakii
    @Marqueez
    @everyonee
    @ochocki
    @S/A/D
    @toudig
    @Toomekk
    @B4rt3kvz
    @Bezi^
    @Mireeek
    @MrBanana
    @mefedroniage
    @Nerx_
    @Marsherox
    @ziecin
    @lukakoks
    @Zoggro
    @RobotnikMariusz
    @D@vid
    @VirtualX*
    @sportlen
    @CJgangsta
    @SztockNaStoku
    @Bartusiekk_08
    @Felipe44
    @Ferminox
    @Balbinka
    @lilkaczka
    @Starylisu
    @mistermix.rn
    @dymeQ_22
    @Tureciak
    @CAMILEK
    @kvbi^
    @Chwala
    @apxzy
    @Toster.
    @Porvalo
    @xrmq
    @Huragan.
    @KaWiKaDzE
    @lucyzyn
    @mlody_prezes
    @matinoxo
    @Janusz_Boner
    @Kacperek.exe
    @miko1818
    @Kielbaska
    @R3DLINE_OFFICIAL
    @Kantex5
    @.advass
    @<Marchewa>
    @DawidRzeznik
    @JOCK3R.
    @Dumbass
    @KierowcaTocki
    @Braus
    @dejvdejong.drip
    @lotus2
    @kamilosek2137
    @yeezytaughtme
    @Paxer
    @lemurek21
    @Rustic_Mustard
  17. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla Mireeek za aktualizację statusu, Widzimy się na s1 powodzenia wszystkim @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Be   
    Widzimy się na s1 powodzenia wszystkim
    @Herberto
    @EmBi
    @BrowarMistrz
    @PAWELOVSKI.
    @Bercik320
    @KubaAkaWariat
    @Terow
    @DzejKi.
    @Boleslaw.
    @Dusina
    @Marom
    @nupc
    @ponczolas
    @vakii
    @Marqueez
    @everyonee
    @ochocki
    @S/A/D
    @toudig
    @Toomekk
    @B4rt3kvz
    @Bezi^
    @DiL'bacheyst
    @Mireeek
    @MrBanana
    @mefedroniage
    @Nerx_
    @Marsherox
    @ziecin
    @lukakoks
    @Zoggro
    @RobotnikMariusz
    @D@vid
    @VirtualX*
    @sportlen
    @CJgangsta
    @SztockNaStoku
    @Bartusiekk_08
    @Felipe44
    @Ferminox
    @Balbinka
    @lilkaczka
    @Starylisu
    @mistermix.rn
    @dymeQ_22
    @Tureciak
    @CAMILEK
    @kvbi^
    @Chwala
    @apxzy
    @Toster.
    @Porvalo
    @xrmq
    @Huragan.
    @KaWiKaDzE
    @lucyzyn
    @mlody_prezes
    @matinoxo
    @Janusz_Boner
    @Kacperek.exe
    @miko1818
    @Kielbaska
    @R3DLINE_OFFICIAL
    @Kantex5
    @.advass
    @<Marchewa>
    @DawidRzeznik
    @JOCK3R.
    @Dumbass
    @KierowcaTocki
    @Braus
    @dejvdejong.drip
    @lotus2
    @kamilosek2137
    @yeezytaughtme
    @Paxer
    @lemurek21
    @Rustic_Mustard
  18. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Gratulacje, do zobaczenia na S1. @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik32   
    Gratulacje, do zobaczenia na S1. 
    @Herberto
    @EmBi
    @BrowarMistrz
    @PAWELOVSKI.
    @Bercik320
    @KubaAkaWariat
    @Terow
    @DzejKi.
    @Boleslaw.
    @Dusina
    @Marom
    @nupc
    @ponczolas
    @vakii
    @Marqueez
    @everyonee
    @ochocki
    @S/A/D
    @toudig
    @Toomekk
    @B4rt3kvz
    @Bezi^
    @DiL'bacheyst
    @Mireeek
    @MrBanana
    @mefedroniage
    @Nerx_
    @Marsherox
    @ziecin
    @lukakoks
    @Zoggro
    @RobotnikMariusz
    @D@vid
    @VirtualX*
    @sportlen
    @CJgangsta
    @SztockNaStoku
    @Bartusiekk_08
    @Felipe44
    @Ferminox
    @Balbinka
    @lilkaczka
    @Starylisu
    @mistermix.rn
    @dymeQ_22
    @Tureciak
    @CAMILEK
    @kvbi^
    @Chwala
    @apxzy
    @Toster.
    @Porvalo
    @xrmq
    @Huragan.
    @KaWiKaDzE
    @lucyzyn
    @mlody_prezes
    @matinoxo
    @Janusz_Boner
    @Kacperek.exe
    @miko1818
    @Kielbaska
    @R3DLINE_OFFICIAL
    @Kantex5
    @.advass
    @<Marchewa>
    @DawidRzeznik
    @JOCK3R.
    @Dumbass
    @KierowcaTocki
    @Braus
    @dejvdejong.drip
    @lotus2
    @kamilosek2137
    @yeezytaughtme
    @Paxer
    @lemurek21
    @Rustic_Mustard
     
  19. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla adas; za aktualizację statusu, Widzimy sie na S1 Misiaki @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @Kuba   
    Widzimy sie na S1 Misiaki
    @Herberto
    @EmBi
    @BrowarMistrz
    @PAWELOVSKI.
    @Bercik320
    @KubaAkaWariat
    @Terow
    @DzejKi.
    @Boleslaw.
    @Dusina
    @Marom
    @nupc
    @ponczolas
    @vakii
    @Marqueez
    @everyonee
    @ochocki
    @S/A/D
    @toudig
    @Toomekk
    @B4rt3kvz
    @Bezi^
    @DiL'bacheyst
    @Mireeek
    @MrBanana
    @mefedroniage
    @Nerx_
    @Marsherox
    @ziecin
    @lukakoks
    @Zoggro
    @RobotnikMariusz
    @D@vid
    @VirtualX*
    @sportlen
    @CJgangsta
    @SztockNaStoku
    @Bartusiekk_08
    @Felipe44
    @Ferminox
    @Balbinka
    @lilkaczka
    @Starylisu
    @mistermix.rn
    @dymeQ_22
    @Tureciak
    @CAMILEK
    @kvbi^
    @Chwala
    @apxzy
    @Toster.
    @Porvalo
    @xrmq
    @Huragan.
    @KaWiKaDzE
    @lucyzyn
    @mlody_prezes
    @matinoxo
    @Janusz_Boner
    @Kacperek.exe
    @miko1818
    @Kielbaska
    @R3DLINE_OFFICIAL
    @Kantex5
    @.advass
    @<Marchewa>
    @DawidRzeznik
    @JOCK3R.
    @Dumbass
    @KierowcaTocki
    @Braus
    @dejvdejong.drip
    @lotus2
    @kamilosek2137
    @yeezytaughtme
    @Paxer
    @lemurek21
    @Rustic_Mustard
  20. 4Love
    Paxer przyznał(a) reputację dla Wantedmax za aktualizację statusu, Gratki, widzimy się na szkoleniach!   
    Gratki, widzimy się na szkoleniach!
     
  21. 4Fun
    Paxer otrzymał(a) reputację od Otton187 za aktualizację statusu,   
  22. 4Fun
    Paxer otrzymał(a) reputację od .goatk1lla za aktualizację statusu, jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y   
    jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y 
  23. 4Fun
    Paxer otrzymał(a) reputację od .goatk1lla za aktualizację statusu, jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y   
    jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y 
  24. 4Fun
    Paxer otrzymał(a) reputację od .goatk1lla za aktualizację statusu, jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y   
    jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y 
  25. 4Love
    Paxer otrzymał(a) reputację od Pamefloxe za aktualizację statusu, najlepsza osoba z zarządu B4Y to @Pamefloxe   
    najlepsza osoba z zarządu B4Y to @Pamefloxe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin