-
Postów
49 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla ✮ Cyrkvs za aktualizację statusu, Jest sie czym chwalic na tym banerze xDDDDD
Jest sie czym chwalic na tym banerze xDDDDD
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla ✮ erVIN* za aktualizację statusu, Najlepsze wakacje jakie w życiu miałem to te spędzone na 4life 50h w 4 dni... Nie tak
Najlepsze wakacje jakie w życiu miałem to te spędzone na 4life
50h w 4 dni... Nie taki zły wynik.
-
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od ✮ Pamefloxe za aktualizację statusu, A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpi
A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpię, abym wyrabiał dalej tę normę w biznesie, ale nie powiem było bardzo fajnie przez te parę miesięcy jedni z najlepszych agentów @Pamefloxe i kruk, a także agent, który mnie wciągnął tam, abym napisał @Sebix79_Game niestety już nie jest też nim.
@Pamefloxe dzk za ten czas w biznesie a także za pomoc, ale to nie koniec, bo widzimy się na służbie we frakcji SARA.
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od ✮ Pamefloxe za aktualizację statusu, A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpi
A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpię, abym wyrabiał dalej tę normę w biznesie, ale nie powiem było bardzo fajnie przez te parę miesięcy jedni z najlepszych agentów @Pamefloxe i kruk, a także agent, który mnie wciągnął tam, abym napisał @Sebix79_Game niestety już nie jest też nim.
@Pamefloxe dzk za ten czas w biznesie a także za pomoc, ale to nie koniec, bo widzimy się na służbie we frakcji SARA.
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od ✮ Pamefloxe za aktualizację statusu, A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpi
A więc tak dziś o godzinie 21:22 zostało ogłoszone moje wydalenie z biznesu B4Y wątpię, abym wyrabiał dalej tę normę w biznesie, ale nie powiem było bardzo fajnie przez te parę miesięcy jedni z najlepszych agentów @Pamefloxe i kruk, a także agent, który mnie wciągnął tam, abym napisał @Sebix79_Game niestety już nie jest też nim.
@Pamefloxe dzk za ten czas w biznesie a także za pomoc, ale to nie koniec, bo widzimy się na służbie we frakcji SARA.
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od ✮ Otton187 za aktualizację statusu, A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak je
A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak jestem w frakcji SARA a tym bardziej jest osoba, której nie za bardzo lubię tam.
Jeżeli chcecie kupić domek to polecam @Pamefloxe jeden z najlepszych agentów i jedna z najlepszych osób z zarządu B4Y może kiedyś do tego biznesu wrócę jak odejdzie ta osoba.nie moje odejście nie zostało zapisane, ale możliwe, że będę zapisał bo rozważam odejście z Biznesu po takim czasie w nim, czyli od dnia 2023.02.04, a także, w którzy do mnie piszecie na pv o kupno domku. Co strasznie mnie motywuje do robienia transakcji dam wam żnać kiedy podejmę ostateczną decyzję.
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od ✮ Otton187 za aktualizację statusu, A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak je
A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak jestem w frakcji SARA a tym bardziej jest osoba, której nie za bardzo lubię tam.
Jeżeli chcecie kupić domek to polecam @Pamefloxe jeden z najlepszych agentów i jedna z najlepszych osób z zarządu B4Y może kiedyś do tego biznesu wrócę jak odejdzie ta osoba.nie moje odejście nie zostało zapisane, ale możliwe, że będę zapisał bo rozważam odejście z Biznesu po takim czasie w nim, czyli od dnia 2023.02.04, a także, w którzy do mnie piszecie na pv o kupno domku. Co strasznie mnie motywuje do robienia transakcji dam wam żnać kiedy podejmę ostateczną decyzję.
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od ✮ Otton187 za aktualizację statusu, A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak je
A więc możliwe, że będę musiał odejść z B4Y, ponieważ ciężko to połączyć razem jak jestem w frakcji SARA a tym bardziej jest osoba, której nie za bardzo lubię tam.
Jeżeli chcecie kupić domek to polecam @Pamefloxe jeden z najlepszych agentów i jedna z najlepszych osób z zarządu B4Y może kiedyś do tego biznesu wrócę jak odejdzie ta osoba.nie moje odejście nie zostało zapisane, ale możliwe, że będę zapisał bo rozważam odejście z Biznesu po takim czasie w nim, czyli od dnia 2023.02.04, a także, w którzy do mnie piszecie na pv o kupno domku. Co strasznie mnie motywuje do robienia transakcji dam wam żnać kiedy podejmę ostateczną decyzję.
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla Masellko za aktualizację statusu, Dzisiaj mijają 4 lata nieustannej służby w Administracji, czy to już dużo?
Dzisiaj mijają 4 lata nieustannej służby w Administracji, czy to już dużo?
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla ✮ PAWELOSS za aktualizację statusu, Iż otrzymuje pytania odnośnie do, czy historia serwera dla mnie się kończy mam zamiar
Iż otrzymuje pytania odnośnie do, czy historia serwera dla mnie się kończy mam zamiar tu odpowiedzieć, aby nie odpowiadać każdemu z osobną w osobnych odniesieniach i wiadomościach na pw nie historię będę dalej ciągnąć związaną z serwerem co mnie czeka w konsekwencjach dalszych od zarządu oraz ksf nie wiem, iż wczoraj byłem informowany tylko i wyłącznie o wydaleniu wczoraj możemy zauważyć, iż zasiliłem również czarną listę frakcji SAMD 2 stopnia oraz w dniu dzisiejszym możemy wyczytać, iż zasilam również czarną listę KSF za co tego lepiej chyba nie pisać, bo odpowiedź może co niektórych zaskakiwać szczerze nie żałuję, a prawda tak i tak z czasem ujrzy światło dzienne.
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla MurzynTamburyn za aktualizację statusu, Gratuluję @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @KubaAkaWariat @Terow
Gratuluję
@Herberto
@EmBi
@BrowarMistrz
@PAWELOVSKI.
@Bercik320
@KubaAkaWariat
@Terow
@DzejKi.
@Boleslaw.
@Dusina
@Marom
@nupc
@ponczolas
@vakii
@Marqueez
@everyonee
@ochocki
@S/A/D
@toudig
@Toomekk
@B4rt3kvz
@Bezi^
@DiL'bacheyst
@Mireeek
@MrBanana
@mefedroniage
@Nerx_
@Marsherox
@ziecin
@lukakoks
@Zoggro
@RobotnikMariusz
@D@vid
@VirtualX*
@sportlen
@CJgangsta
@SztockNaStoku
@Bartusiekk_08
@Felipe44
@Ferminox
@Balbinka
@lilkaczka
@Starylisu
@mistermix.rn
@dymeQ_22
@Tureciak
@CAMILEK
@kvbi^
@Chwala
@apxzy
@Toster.
@Porvalo
@xrmq
@Huragan.
@KaWiKaDzE
@lucyzyn
@mlody_prezes
@matinoxo
@Janusz_Boner
@Kacperek.exe
@miko1818
@Kielbaska
@R3DLINE_OFFICIAL
@Kantex5
@.advass
@<Marchewa>
@DawidRzeznik
@JOCK3R.
@Dumbass
@KierowcaTocki
@Braus
@dejvdejong.drip
@lotus2
@kamilosek2137
@yeezytaughtme
@Paxer
@lemurek21
@Rustic_Mustard
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla Bandzii za aktualizację statusu, @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @KubaAkaWariat @Terow @DzejKi.
@Herberto
@EmBi
@BrowarMistrz
@PAWELOVSKI.
@Bercik320
@KubaAkaWariat
@Terow
@DzejKi.
@Boleslaw.
@Dusina
@Marom
@nupc
@ponczolas
@vakii
@Marqueez
@everyonee
@ochocki
@S/A/D
@toudig
@Toomekk
@B4rt3kvz
@Bezi^
@Mireeek
@MrBanana
@mefedroniage
@Nerx_
@Marsherox
@ziecin
@lukakoks
@Zoggro
@D@vid
@VirtualX*
@sportlen
@CJgangsta
@SztockNaStoku
@Bartusiekk_08
@Felipe44
@Ferminox
@Balbinka
@lilkaczka
@Starylisu
@mistermix.rn
@dymeQ_22
@Tureciak
@CAMILEK
@kvbi^
@Chwala
@apxzy
@Toster.
@Porvalo
@xrmq
@Huragan.
@KaWiKaDzE
@lucyzyn
@mlody_prezes
@matinoxo
@Janusz_Boner
@Kacperek.exe
@miko1818
@Kielbaska
@R3DLINE_OFFICIAL
@Kantex5
@.advass
@<Marchewa>
@DawidRzeznik
@JOCK3R.
@Dumbass
@KierowcaTocki
@Braus
@dejvdejong.drip
@lotus2
@kamilosek2137
@yeezytaughtme
@Paxer
@lemurek21
@Rustic_Mustard
Gratulacje, widzimy się na służbie!
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla ✮ Vort3x.ogf za aktualizację statusu, Gratuluję, widzimy się na S1! @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @
Gratuluję, widzimy się na S1!
@Herberto
@EmBi
@BrowarMistrz
@PAWELOVSKI.
@Bercik320
@KubaAkaWariat
@Terow
@DzejKi.
@Boleslaw.
@Dusina
@Marom
@nupc
@ponczolas
@vakii
@Marqueez
@everyonee
@ochocki
@S/A/D
@toudig
@Toomekk
@B4rt3kvz
@Bezi^
@DiL'bacheyst
@Mireeek
@MrBanana
@mefedroniage
@Nerx_
@Marsherox
@ziecin
@lukakoks
@Zoggro
@RobotnikMariusz
@D@vid
@VirtualX*
@sportlen
@CJgangsta
@SztockNaStoku
@Bartusiekk_08
@Felipe44
@Ferminox
@Balbinka
@lilkaczka
@Starylisu
@mistermix.rn
@dymeQ_22
@Tureciak
@CAMILEK
@kvbi^
@Chwala
@apxzy
@Toster.
@Porvalo
@xrmq
@Huragan.
@KaWiKaDzE
@lucyzyn
@mlody_prezes
@matinoxo
@Janusz_Boner
@Kacperek.exe
@miko1818
@Kielbaska
@R3DLINE_OFFICIAL
@Kantex5
@.advass
@<Marchewa>
@DawidRzeznik
@JOCK3R.
@Dumbass
@KierowcaTocki
@Braus
@dejvdejong.drip
@lotus2
@kamilosek2137
@yeezytaughtme
@Paxer
@lemurek21
@Rustic_Mustard
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla ✮ toudi. za aktualizację statusu, Gratulację, widzimy się na s1 wariaty! @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Be
Gratulację, widzimy się na s1 wariaty!
@Herberto
@EmBi
@BrowarMistrz
@PAWELOVSKI.
@Bercik320
@KubaAkaWariat
@Terow
@DzejKi.
@Boleslaw.
@Dusina
@Marom
@nupc
@ponczolas
@vakii
@Marqueez
@everyonee
@ochocki
@S/A/D
@toudig
@Toomekk
@B4rt3kvz
@Bezi^
@Mireeek
@MrBanana
@mefedroniage
@Nerx_
@Marsherox
@ziecin
@lukakoks
@Zoggro
@RobotnikMariusz
@D@vid
@VirtualX*
@sportlen
@CJgangsta
@SztockNaStoku
@Bartusiekk_08
@Felipe44
@Ferminox
@Balbinka
@lilkaczka
@Starylisu
@mistermix.rn
@dymeQ_22
@Tureciak
@CAMILEK
@kvbi^
@Chwala
@apxzy
@Toster.
@Porvalo
@xrmq
@Huragan.
@KaWiKaDzE
@lucyzyn
@mlody_prezes
@matinoxo
@Janusz_Boner
@Kacperek.exe
@miko1818
@Kielbaska
@R3DLINE_OFFICIAL
@Kantex5
@.advass
@<Marchewa>
@DawidRzeznik
@JOCK3R.
@Dumbass
@KierowcaTocki
@Braus
@dejvdejong.drip
@lotus2
@kamilosek2137
@yeezytaughtme
@Paxer
@lemurek21
@Rustic_Mustard
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla ✮ DominujacyKrzyszof_26 za aktualizację statusu, Widzimy sie na S1 chłopaki gz @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @
Widzimy sie na S1 chłopaki gz
@Herberto
@EmBi
@BrowarMistrz
@PAWELOVSKI.
@Bercik320
@KubaAkaWariat
@Terow
@DzejKi.
@Boleslaw.
@Dusina
@Marom
@nupc
@ponczolas
@vakii
@Marqueez
@everyonee
@ochocki
@S/A/D
@toudig
@Toomekk
@B4rt3kvz
@Bezi^
@Mireeek
@MrBanana
@mefedroniage
@Nerx_
@Marsherox
@ziecin
@lukakoks
@Zoggro
@RobotnikMariusz
@D@vid
@VirtualX*
@sportlen
@CJgangsta
@SztockNaStoku
@Bartusiekk_08
@Felipe44
@Ferminox
@Balbinka
@lilkaczka
@Starylisu
@mistermix.rn
@dymeQ_22
@Tureciak
@CAMILEK
@kvbi^
@Chwala
@apxzy
@Toster.
@Porvalo
@xrmq
@Huragan.
@KaWiKaDzE
@lucyzyn
@mlody_prezes
@matinoxo
@Janusz_Boner
@Kacperek.exe
@miko1818
@Kielbaska
@R3DLINE_OFFICIAL
@Kantex5
@.advass
@<Marchewa>
@DawidRzeznik
@JOCK3R.
@Dumbass
@KierowcaTocki
@Braus
@dejvdejong.drip
@lotus2
@kamilosek2137
@yeezytaughtme
@Paxer
@lemurek21
@Rustic_Mustard
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla Mireeek za aktualizację statusu, Widzimy się na s1 powodzenia wszystkim @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Be
Widzimy się na s1 powodzenia wszystkim
@Herberto
@EmBi
@BrowarMistrz
@PAWELOVSKI.
@Bercik320
@KubaAkaWariat
@Terow
@DzejKi.
@Boleslaw.
@Dusina
@Marom
@nupc
@ponczolas
@vakii
@Marqueez
@everyonee
@ochocki
@S/A/D
@toudig
@Toomekk
@B4rt3kvz
@Bezi^
@DiL'bacheyst
@Mireeek
@MrBanana
@mefedroniage
@Nerx_
@Marsherox
@ziecin
@lukakoks
@Zoggro
@RobotnikMariusz
@D@vid
@VirtualX*
@sportlen
@CJgangsta
@SztockNaStoku
@Bartusiekk_08
@Felipe44
@Ferminox
@Balbinka
@lilkaczka
@Starylisu
@mistermix.rn
@dymeQ_22
@Tureciak
@CAMILEK
@kvbi^
@Chwala
@apxzy
@Toster.
@Porvalo
@xrmq
@Huragan.
@KaWiKaDzE
@lucyzyn
@mlody_prezes
@matinoxo
@Janusz_Boner
@Kacperek.exe
@miko1818
@Kielbaska
@R3DLINE_OFFICIAL
@Kantex5
@.advass
@<Marchewa>
@DawidRzeznik
@JOCK3R.
@Dumbass
@KierowcaTocki
@Braus
@dejvdejong.drip
@lotus2
@kamilosek2137
@yeezytaughtme
@Paxer
@lemurek21
@Rustic_Mustard
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Gratulacje, do zobaczenia na S1. @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik32
Gratulacje, do zobaczenia na S1.
@Herberto
@EmBi
@BrowarMistrz
@PAWELOVSKI.
@Bercik320
@KubaAkaWariat
@Terow
@DzejKi.
@Boleslaw.
@Dusina
@Marom
@nupc
@ponczolas
@vakii
@Marqueez
@everyonee
@ochocki
@S/A/D
@toudig
@Toomekk
@B4rt3kvz
@Bezi^
@DiL'bacheyst
@Mireeek
@MrBanana
@mefedroniage
@Nerx_
@Marsherox
@ziecin
@lukakoks
@Zoggro
@RobotnikMariusz
@D@vid
@VirtualX*
@sportlen
@CJgangsta
@SztockNaStoku
@Bartusiekk_08
@Felipe44
@Ferminox
@Balbinka
@lilkaczka
@Starylisu
@mistermix.rn
@dymeQ_22
@Tureciak
@CAMILEK
@kvbi^
@Chwala
@apxzy
@Toster.
@Porvalo
@xrmq
@Huragan.
@KaWiKaDzE
@lucyzyn
@mlody_prezes
@matinoxo
@Janusz_Boner
@Kacperek.exe
@miko1818
@Kielbaska
@R3DLINE_OFFICIAL
@Kantex5
@.advass
@<Marchewa>
@DawidRzeznik
@JOCK3R.
@Dumbass
@KierowcaTocki
@Braus
@dejvdejong.drip
@lotus2
@kamilosek2137
@yeezytaughtme
@Paxer
@lemurek21
@Rustic_Mustard
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla adas; za aktualizację statusu, Widzimy sie na S1 Misiaki @Herberto @EmBi @BrowarMistrz @PAWELOVSKI. @Bercik320 @Kuba
Widzimy sie na S1 Misiaki
@Herberto
@EmBi
@BrowarMistrz
@PAWELOVSKI.
@Bercik320
@KubaAkaWariat
@Terow
@DzejKi.
@Boleslaw.
@Dusina
@Marom
@nupc
@ponczolas
@vakii
@Marqueez
@everyonee
@ochocki
@S/A/D
@toudig
@Toomekk
@B4rt3kvz
@Bezi^
@DiL'bacheyst
@Mireeek
@MrBanana
@mefedroniage
@Nerx_
@Marsherox
@ziecin
@lukakoks
@Zoggro
@RobotnikMariusz
@D@vid
@VirtualX*
@sportlen
@CJgangsta
@SztockNaStoku
@Bartusiekk_08
@Felipe44
@Ferminox
@Balbinka
@lilkaczka
@Starylisu
@mistermix.rn
@dymeQ_22
@Tureciak
@CAMILEK
@kvbi^
@Chwala
@apxzy
@Toster.
@Porvalo
@xrmq
@Huragan.
@KaWiKaDzE
@lucyzyn
@mlody_prezes
@matinoxo
@Janusz_Boner
@Kacperek.exe
@miko1818
@Kielbaska
@R3DLINE_OFFICIAL
@Kantex5
@.advass
@<Marchewa>
@DawidRzeznik
@JOCK3R.
@Dumbass
@KierowcaTocki
@Braus
@dejvdejong.drip
@lotus2
@kamilosek2137
@yeezytaughtme
@Paxer
@lemurek21
@Rustic_Mustard
-
✮ Paxer przyznał(a) reputację dla Wantedmax za aktualizację statusu, Gratki, widzimy się na szkoleniach!
Gratki, widzimy się na szkoleniach!
-
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od .goatk1lla za aktualizację statusu, jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y
jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od .goatk1lla za aktualizację statusu, jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y
jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od .goatk1lla za aktualizację statusu, jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y
jaki jest najlepszy biznes waszym zdaniem ? moim B4Y
-
✮ Paxer otrzymał(a) reputację od ✮ Pamefloxe za aktualizację statusu, najlepsza osoba z zarządu B4Y to @Pamefloxe
najlepsza osoba z zarządu B4Y to @Pamefloxe