Skocz do zawartości

Cyrkvs

Gracz
  • Postów

    184
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla kjex za aktualizację statusu, Co widzisz na tym zdjeciu?   
    Co widzisz na tym zdjeciu?
  2. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Lil_PumpGS za aktualizację statusu, Wbite   
    Wbite 
  3. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Addiction za aktualizację statusu,   
  4. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla szymonek_acab za aktualizację statusu, i co skarbie wracasz na projecta do fd 5 raz? xd   
    i co skarbie wracasz na projecta do fd 5 raz? xd
  5. 4Fun
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Tapeciarz_tomek za aktualizację statusu, Czesc   
    Czesc
  6. 4Fun
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla nadiq za aktualizację statusu, to zabawne ze pierwszy dzien po zalozeniu nowego konta dostalam mute za prowokacje a   
    to zabawne ze pierwszy dzien po zalozeniu nowego konta dostalam mute za prowokacje a podobno bany ucza skruchy xddd
  7. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla 83motyl za aktualizację statusu, dzisiaj tak Pozdrawiam   
    dzisiaj tak Pozdrawiam

  8. 4Sad
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Pawi. za aktualizację statusu, Wesołych Świąt ogulem całe te   
    Wesołych Świąt ogulem całe te 
  9. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla ZbyK.gg za aktualizację statusu, Hej, zwolni ktoś slota?   
    Hej, zwolni ktoś slota?
  10. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Pavi za aktualizację statusu, Pierwszy raz miałem styczność z 2Pakiem na dyskotece w remizie w Siematyczach. Grał w   
    Pierwszy raz miałem styczność z 2Pakiem na dyskotece w remizie w Siematyczach. Grał wówczas support przed koncertem Laskowiskiego. Pamiętam jak podjechał pod remizę polonezem z hydraulicznym zawieszeniem, które skakało na wciśnięcie przycisku. Zrobiło to wielkie wrażenie na dziewojach. Laskowski miał też takie auto. Ogólnie to dzieki Laskowskiemu trend skaczących samochodów zrobił się popularny na przedmieściach LA. Z resztą zachodnie wybrzeże i Podlasie przenikało się wtedy kulturowo. Oni zgapili od nas auta z zawieszeniem, a podlaskie babcie zgapiły od 2Paca gangsta trend do noszenia chusty na głowie. Co ciekawe, The Notorious B.I.G. i Maryniuk poznali się na dożynkach w Sokółce. Nagrali ponoć wspólne demo, ale nagranie zaginęło, żeby potem jako pirat podbić bazar dziesięciolecia. Z reztą Notorious regularnie bywał w Sokółce u przyjciół na grillach, strasznie przybrał przez to na wadze. Pamiętam jak ciocia z wujkiem puszczali nam pierwszą płytę 2Paca wydaną w LA. Ciocia znała te piosenki na pamięć, a wujek puszczał je sobie podczas żniw. Fajne czasy. Po śmierci B.I.G Martyniuk znalazł młodego zdolnego chłopaka w Detroit. Nagrał mu ponoć kawałki. Ten drugi ponoć to przywłaszczył i wydał jako samodzilny album. Slim Shady czy jakoś tak. Ponoć była o to kosa, bo Martyniuk tam grał i robiłł chórki....Współpraca Podlasia i Westo też współpraca kontraktowa Martyniuka i The Product G&B. Nagrał im partię gitary, którą potem odgrywał Santana.
     
     
  11. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla MisiekplTeam za aktualizację statusu, Kolejny event w TOP 3 Gracz MisiekplTeam ukończył wydarzenie fabularne. (#3)   
    Kolejny event w  TOP 3 
    Gracz MisiekplTeam ukończył wydarzenie fabularne. (#3)
  12. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla RKS.Doli za aktualizację statusu, @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @japkooo. @LuKi16 @bilu.sus @Grzengol kiedy dacie buffa d   
    @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @japkooo. @[email protected] @Grzengol  kiedy dacie buffa dla kurierów?
    Bo ten rework jest jakiś śmieszny.
    Zanim zniknąłem zarabiałem w porywach nawet 8-9k na kurierce.
    Teraz średnia na max lvl to 6k. 
    To bardzo niesprawiedliwe, biorąc pod uwagę fakt iż że górnicy i boty drukują pieniądze w kopalni. ww. praca dosłownie drukuje pieniądze, a ciężko pracujący kurierzy (kurier = pomocnik mikołaja) zarabiają jakieś śmieszne pieniądze. Weź pod uwagę fakt że musimy robić troszeczkę więcej niż klikać Q oraz E. Daj nam buffa na święta. 

    Do tego ogarnij jakiś antybot system. Nie musi być jakiś złożony. Gdyby każdy w kopalni musiał raz na X czasu rozwiącać CAPTCHA w jakiejkolwiek formie to utrudniło by to trzymanie bota. 
    Jestem starym tibijskim wygą, byłem H@ całkiem niezłego serwera więc wiem co mówię. 
    Z resztą sam za złotych czasów tibii leciałem na bocie. FULL AFK bota ciężej ustawić gdy ten musi wykonać jakieś czynności inne niż narzucone dla każdego. 

    Każdemu kto to przeczytał to życzę wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.
  13. 4Like
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, u was też tak pizga?   
    u was też tak pizga?
  14. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla RIPSO za aktualizację statusu, Za trochę ponad miesiąc święta więc profilówka tematyczna   
    Za trochę ponad miesiąc święta więc profilówka tematyczna
  15. 4Like
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Mister.gej za aktualizację statusu,   
  16. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Arturek. za aktualizację statusu,   
  17. 4Like
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla GrabeKK za aktualizację statusu, * Pomyślnie zmieniono kolor świateł w pojeździe na: "Niebiański".   
    * Pomyślnie zmieniono kolor świateł w pojeździe na: "Niebiański". 

  18. 4Wow
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 9: Byłem u babci i wujek tam był i dla żartu, PODKREŚLAM DLA ŻARTU! zrymowałem   
    Dzień 9: Byłem u babci i wujek tam był i dla żartu, PODKREŚLAM DLA ŻARTU! zrymowałem do wujka Wujek-Kujek przez K, przez k, bo to mi się rymowało, przez K. Powiedziałem wujek-kujek i wujek wypłacił mi liścia w pysk i od tamtej pory żadnego żartu nie zrobiłem w stosunku do wujka
  19. 4Like
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla swi.der za aktualizację statusu, Finally together   
    Finally together

  20. 4Sad
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 1: Ledwo się zaczął, a smutek po odejściu Pani Sylwii z teleturnieju 1z10 mocno   
    Dzień 1: Ledwo się zaczął, a smutek po odejściu Pani Sylwii z teleturnieju 1z10 mocno się nasilił
  21. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla blaki za aktualizację statusu,   
  22. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się   
    W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. 
    Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa. 
  23. 4Like
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Tomxcio za aktualizację statusu, Dzień 10: Plan na dzisiejszy dzień z moja dziewczyna: - Spacer po Ostrowie Tumskim -   
    Dzień 10: Plan na dzisiejszy dzień z moja dziewczyna: 
    - Spacer po Ostrowie Tumskim
    - Jakieś kfc po spacerku 
    - oglądnie całą noc Fineasza i Ferba 
    Swoją drogą moją ulubioną postacią jest PP - Pan dziobak

  24. 4Love
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla Byialy* za aktualizację statusu, Zapraszam do spróbowania swoich sił!   
    Zapraszam do spróbowania swoich sił! 
     
  25. 4Like
    Cyrkvs przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Dexter - Czy The walking dead -   
    Co byś wolał?
    Dexter - 
    Czy
    The walking dead - 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin