Skocz do zawartości

slusarz

Gracz
  • Postów

    15
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez slusarz

  1. Model: Sultan ID: 130548 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 30km Dodatki: chyba jakieś ma wloty na masce Cena: dajcie coś Coś od siebie: fajna furka pod etrans i pod projekt SS’y: -
  2. Model: Schafter sedan ID: 118638 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4090km Dodatki: felgi (1085), moduł UP1, tablica rejestracyjna (MLODY 01), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, aplikacja eTransporter Butla LPG 75 Cena: dajcie coś Coś od siebie: fajna furka pod etrans i na zloty SS’y: -
  3. co masz na wymiane

    ?
     

    1. Artiks
    2. Artiks

      Artiks

      Mam 1 wicek std 2 nie std

      I perka 1.6 rejka fele klucz licznik

      Ice

  4. Model: Premier ID: 128412 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 900km Dodatki: felgi (1084), wydech (1019), moduł UP1, aplikacja eTransporter, oraz butla LPG 50 Cena: cena wyjściowa 140k zbieram offki Coś od siebie: fajna fura pod etrans polecam SS’y: -
  5. slusarz

    Pojazdy

    schafter 230 i demont up3
  6. 200k albo anuluje oferte
  7. zawyżanie cen aut jest niedozowlone
  8. Model: premier/schafter Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: nie ważny Cena: do 230k Dodatki: taxo Coś od siebie:
  9. Model: - Bf-400 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 5km Cena: 50k Dodatki: czysty Coś od siebie: fajny moto do polatania
  10. Model: - Schafter Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: - Cena: do 200k Dodatki: Coś od siebie: Kupie schaftera do 200k może być porobiony
  11. Wymagany tytuł wątku: Skarga na pepsiak01 - oskarżony przez Davidson. Wymagana treść wątku: Gracz pepsiak01 ukarał mnie w niesłuszny sposób tak samo jak twierdzi jeden z suportów Nick funkcjonariusza: pepsiak01 Data i godzina zdarzenia: 16-12-2023 godzina około 21 Pełen opis sytuacji: Robiąc pościg wraz z znajomymi wjechaliśmy autem do wody i utopiliśmy się, gdy się utopiliśmy zrespiłem się w lv chwile pograłem dałem koledze kasę na naprawę z auta i wyszedłem (niemiałem statusu poszukiwany) potem gdy wbiłem mam 2godziny 30minut w więzieniu support z jakim pisałem twierdzi że policjant nie słusznie nałożył mi więzienie i kazał pisać skargę Dowód, który to potwierdza całe zajście: kolega posiada nagranie z całej tej sytuacji
  12. kupie czystego premiera 1.6
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin