-
Postów
70 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ Mikrofalowka za aktualizację statusu, Gratulacje stażu, nie każdy jest w stanie poświęcić tyle czasu na gre
Gratulacje stażu, nie każdy jest w stanie poświęcić tyle czasu na gre
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ Lexusek za aktualizację statusu, życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
życzę ciepłej poduszki z obu stron dzisiejszej nocy :3
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Eatsy - Czy E-transporter -
Co byś wolał?
Eatsy -
Czy
E-transporter -
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Precz z dyktaturą! Rodacy 4life! Walczmy o wolność i koniec kolesiostwa!
Precz z dyktaturą!
Rodacy 4life! Walczmy o wolność i koniec kolesiostwa!
-
-
-
-
✮ Adolf_Hyundai otrzymał(a) reputację od kokol.ftp za aktualizację statusu, hej ziolo ile dostales wegla na urodziny? spoznione ale szczerze, wszystkiego najleps
hej ziolo ile dostales wegla na urodziny?
spoznione ale szczerze, wszystkiego najlepszego gurniku!!<
-
✮ Adolf_Hyundai otrzymał(a) reputację od ✮ aphonix za aktualizację statusu, hehehe, eee, kuwaaa ee pu, mmmm puu
hehehe, eee, kuwaaa ee pu, mmmm puu
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla myto za aktualizację statusu, dzień dobry piękna polsko
dzień dobry piękna polsko
-
✮ Adolf_Hyundai otrzymał(a) reputację od ✮ aphonix za aktualizację statusu, murem za konradem
murem za konradem
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ aphonix za aktualizację statusu, @bluefaceb4by kulego czaisz że wueske z malowania odebrałem? Jak złożę to zaprezentuj
@bluefaceb4by kulego czaisz że wueske z malowania odebrałem? Jak złożę to zaprezentuje elegancko haj. Od razu mówię że nie robię trejda za Pony
PS. Wueska to nie klekot od Barwińskich jak coś okok?
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ RKS.Doli za aktualizację statusu, Nigerzaur – rodzaj dinozaura z rodziny rebbachizaurów, zauropoda żyjącego w środku ok
Nigerzaur – rodzaj dinozaura z rodziny rebbachizaurów, zauropoda żyjącego w środku okresu kredowego, około 115–105 milionów lat temu. Odkryto go w formacji Elrhaz na obszarze zwanym Gadoufaoua, leżącym w Nigrze. Wikipedia
Nazwa naukowa: Nigersaurus
Długość: 9 m
Kategoria nadrzędna: Rebbachizaury
Najstarsza skamielina: Apt
Najstarsze skamieniałości: Alb
Ranga: Rodzaj
Gatunek: Nigersaurus taqueti
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ spokomichas za aktualizację statusu, illusion.
illusion.
-
✮ Adolf_Hyundai otrzymał(a) reputację od hjpr za aktualizację statusu, wow ale repki natachałeś brat
wow ale repki natachałeś brat
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ zartownis za aktualizację statusu, naprawiłem zalaną klawiature a godzine po naprawie znów ją zalałem
naprawiłem zalaną klawiature a godzine po naprawie znów ją zalałem
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla Betoniarz. za aktualizację statusu, Miłego popołudnia Kochani
Miłego popołudnia Kochani
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla suszek.drip za aktualizację statusu, My się nie poddamy!
My się nie poddamy!
-
-
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla pyszczu za aktualizację statusu, Nie wiem dlaczego to cie smieszy ja trace swoj 3 letni postep w grze tylko dlatego ze
Nie wiem dlaczego to cie smieszy ja trace swoj 3 letni postep w grze tylko dlatego ze udzielilem pozyczki twojemu fake kontu. Dziekuje ci bardzo nie bede teraz cie wyzywał ale naprawde takie cos sie leczy czlowieku.
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla andi. za aktualizację statusu, siemano, nowy materiał na kanale, zostaw lajkaa bo staralem sie troche nad montazemm
siemano, nowy materiał na kanale, zostaw lajkaa bo staralem sie troche nad montazemm
https://youtu.be/YgUa8yhDAcs (kanal: andi mta)
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla Lisa_ za aktualizację statusu, Miłego dnia i smacznej kawusi „ Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak naj
Miłego dnia i smacznej kawusi
„Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.”
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ co? za aktualizację statusu, wow wow premia za 30 dzien wow Lacznie 277 gwiazdek ;o
wow wow premia za 30 dzien wow
Lacznie 277 gwiazdek ;o
-
✮ Adolf_Hyundai przyznał(a) reputację dla ✮ krecikoo za aktualizację statusu, No i doczekałem się i jest ! 3000 godz. 00 min.
No i doczekałem się i jest !
3000 godz. 00 min.