Skocz do zawartości

songo*

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    songo* przyznał(a) reputację dla RIPSO za aktualizację statusu, Dzień sześćdziesiąty pierwszy - miłej niedzieli   
    Dzień sześćdziesiąty pierwszy - miłej niedzieli 
  2. 4Sad
    songo* przyznał(a) reputację dla Bulis za aktualizację statusu, Co uwazacie o ruchu antytsa?   
    Co uwazacie o ruchu antytsa?
  3. 4Fun
    songo* przyznał(a) reputację dla Muflus za aktualizację statusu, Tip kurierski numer 1   
    Tip kurierski numer 1

  4. 4Wow
    songo* przyznał(a) reputację dla PolakoVskY* za aktualizację statusu, Najgłębszym miejscem na Ziemi jest Rów Mariański.   
    Najgłębszym miejscem na Ziemi jest Rów Mariański.
  5. 4Wow
    songo* przyznał(a) reputację dla MadRys.rar za aktualizację statusu, To już 3 lata dziennych zadań będą! ★ Ukończyłeś zadanie dzienne (dzień 1095), otrzym   
    To już 3 lata dziennych zadań będą!
    ★ Ukończyłeś zadanie dzienne (dzień 1095), otrzymujesz 1 gwiazdkę!
    ★ Co tu się stanęło?! Otrzymujesz bonus w wysokości 250 gwiazdek!



    Nie żałuje nawet tych dziennych godzin i minut, spędzonych na wykonanie zadania dziennego :D.
    Poznałem parę nowych osób podczas wykonywania dziennych, z którymi miałem przyjemną i zabawną interakcje.
    Bardzo ucieszony jestem tym, że się nie poddałem i ten 3 rok dobiłem.
    Spodziewałem się większej nagrody niż te 250 gwiazdek , ale zawsze to coś  
    Teraz tylko się modlić by sam hajs wyleciał z losowań
    I może 4'ty rok dziennych zadań wykonam
    (W teori miałbym 1126 dzień, ale przez wypad do szpitala pierwszy miesiąc straciłem)
    Dziękuję @klonwielki za przypomnienia o "daily task'ach"!
    Życzę miłego dnia każdemu kto to czyta.
    I każdej osobie życzę powodzenia w życiu!
    Cel w życiu ustala się po to, by go osciągnąć.
    A marzenia są po to, by je spełniać.
  6. 4Wow
    songo* przyznał(a) reputację dla RIPSO za aktualizację statusu, Dzień trzydziesty ósmy - od tylu dni świat jest jaśniejszy   
    Dzień trzydziesty ósmy - od tylu dni świat jest jaśniejszy
  7. 4Wow
    songo* otrzymał(a) reputację od PolakoVskY* za aktualizację statusu, Guess who's back?   
    Guess who's back?
  8. 4Wow
    songo* przyznał(a) reputację dla Globus. za aktualizację statusu, Chłop co robi za zdjęcia Biegnjcie do @krzysiu* póki darmowe!   
    Chłop co robi za zdjęcia  Biegnjcie do @krzysiu* póki darmowe! 

  9. 4Sad
    songo* przyznał(a) reputację dla Funky* za aktualizację statusu, @LuKi16 za******y macie ten serwer powiem Wam, tabulator zabiera w ch*j fpsów, dodatk   
    @LuKi16 za******y macie ten serwer powiem Wam, tabulator zabiera w ch*j fpsów, dodatkowo multum zbugowanych podmianek które mają zjebane kolizje, raczej strata tylko czasu, średnia wieku graczy też 13/14 lat, więc nie ma się co dziwić. Życzę powodzenia w rozwoju serwera, a [Reklama #4] i tak pozostanie najlepszym serwerem na scenie MTA. Pozdrawiam.
  10. 4Love
    songo* przyznał(a) reputację dla Princessa* za aktualizację statusu, Heej! Tak po prostu... Dobrego dnia Wam życzę, oby pogoda dopisała   
    Heej! Tak po prostu... Dobrego dnia Wam życzę, oby pogoda dopisała 
  11. 4Love
    songo* otrzymał(a) reputację od kondziolek za aktualizację statusu, German Brothers @kondziolek   
    German Brothers
    @kondziolek

  12. 4Like
    songo* przyznał(a) reputację dla CampeQ.ogf za aktualizację statusu, znów słyszę szum   
    znów słyszę szum
  13. 4Love
    songo* otrzymał(a) reputację od grubyyo za aktualizację statusu, Schafter.. Autor: @grubyyo   
    Schafter..
    Autor: @grubyyo

  14. 4Love
    songo* otrzymał(a) reputację od grubyyo za aktualizację statusu, Schafter.. Autor: @grubyyo   
    Schafter..
    Autor: @grubyyo

  15. 4Love
    songo* otrzymał(a) reputację od grubyyo za aktualizację statusu, Schafter.. Autor: @grubyyo   
    Schafter..
    Autor: @grubyyo

  16. 4Sad
    songo* przyznał(a) reputację dla Silny za aktualizację statusu, https://imgur.com/NO7xuDc   
    https://imgur.com/NO7xuDc
  17. 4Fun
    songo* przyznał(a) reputację dla sH0k3n za aktualizację statusu, >Gracz zgłasza błąd >Administracja:   
    >Gracz zgłasza błąd
    >Administracja:

  18. 4Like
    songo* otrzymał(a) reputację od //mentos^ za aktualizację statusu, Gratulacje!   
    Gratulacje!
  19. 4Fun
    songo* przyznał(a) reputację dla Kozixon za aktualizację statusu, clara non sunt interpretanda §9.4 §9.4.1 §11 pkt c ¯\_(ツ)_/¯   
    clara non sunt interpretanda
    §9.4 
    §9.4.1
    §11 pkt c
    ¯\_(ツ)_/¯
  20. 4Fun
    songo* przyznał(a) reputację dla KacpireZ za aktualizację statusu, !!UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE!! Drodzy Sapdy, Uzi Kidy oraz Qbug'owcy ze strefy Death   
    !!UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!
    Drodzy Sapdy, Uzi Kidy oraz Qbug'owcy ze strefy Deathmatch pragnę wam wspomnieć oraz przypomnieć że niestety to mój koniec Podbijacza Dm, czyli oczywiście kończy się pewna Era na serwerze. Niestety odchodzę z rangi The Real Soldier of Deathmatch oraz przechodzę metamorfozę w grze. Przede wszystkim nie będzie już wracania z ak na dm na wojnę, ponieważ Administracja Rcon w ramach aktualizacji przenosi tą Strefę Deathmatch w inną lokalizację plus Ganton w Los Santos nie będzie już dłużej czerwoną strefą. Jak jest przypomnieć codzienności z dm w którym zaczynałem we wrześniu 2021, czyli przez półtora roku. Napady sapdów, ostrzał Drive by oraz moja ulubiona rzecz Qbug. Ogólnie pragnę wam podziękować wsyzstkim za wszystkie dni spędzone na dm, którymi z nimi strzelałem, a którego atakowałem. Pokażę wam teraz fotki które pierwszą zrobiłem a którą ostatnią.
    wrzesień 2021-https://imgur.com/a/9lvSRbQ jako treningi i marzec 2023-https://imgur.com/a/UXJUNuQ jako hołd
    A teraz wymienię dużo graczy którzy byli jak moją rodziną z dm oto one:
    Moja ulubiona paczka dm:
    @Stasiek.ACO @Rafalek.ACO @przemokoks @*-*PIOTREK*-* @MirekSpawacz oraz @qvv
    Osoby które rywalizowałem lub kumplowałem ze mną na tej strefie:
    @vertii @Bienieq @Dar_Kon @Fuzziak @_NoBiK_ @grubyyo @kondziolek @Starylisu @maciek2010PL @azbestuwa @Mlonskyy @Shadooweczek @Bialy.gg @jan0sik_
    Oraz Osoby które lubiły mnie ścigać:
    @Ceklosz @Sh4ddow @Kellus  @s1zu @PanSzczepan @vanos @piuro 
    i to tyle z tego. Teraz to puszczę piosenkę dla hołdu Podbijacza dm który odchodzi a być może kiedyś wrócę. Także trzymajcie sie znajomi z dm.
    It's time to say goodbye
     
  21. 4Like
    songo* otrzymał(a) reputację od //mentos^ za aktualizację statusu, Gratulacje!   
    Gratulacje!
  22. 4Love
    songo* przyznał(a) reputację dla TrondoZPL* za aktualizację statusu, Dziękuje bardzo za prezent panowie @.songo @HyperSonic0 @kondziolek @MateuszXQ @Orzel   
    Dziękuje bardzo za prezent panowie   @.songo @HyperSonic0 @kondziolek @MateuszXQ @Orzel6 @Pawi. @PolakoVskY^^ @Silny @Virlaen. @TheHonda* @PobreCancer @co? @Halloween @RIPSONx
  23. 4Love
    songo* przyznał(a) reputację dla Virlaen. za aktualizację statusu, A gdyby tak... stworzyć /prezenty które ukazuje Ci ile prezentów zostało na danym obs   
    A gdyby tak... stworzyć /prezenty które ukazuje Ci ile prezentów zostało na danym obszarze mapy byś nie krążył jak bałwan w tą i z powrotem? Myślę, że uratowało by to psychikę wielu graczy
     
  24. 4Love
    songo* otrzymał(a) reputację od ZbyK.gg za aktualizację statusu, uwielbiam te prezenty i caly ten event, pozdrawiam cieplutko zbyka i rodzinkę przy sm   
    uwielbiam te prezenty i caly ten event, pozdrawiam cieplutko zbyka i rodzinkę przy smacznym barszczyku
  25. 4Love
    songo* otrzymał(a) reputację od ZbyK.gg za aktualizację statusu, uwielbiam te prezenty i caly ten event, pozdrawiam cieplutko zbyka i rodzinkę przy sm   
    uwielbiam te prezenty i caly ten event, pozdrawiam cieplutko zbyka i rodzinkę przy smacznym barszczyku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin