-
Postów
69 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ Pavi za aktualizację statusu, Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki! Dziękuje każdemu,
Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki!
Dziękuje każdemu, który dołożył cegiełkę do tego super prezentu
@MoE @Emajla @Byialy* @PolakoVskY* @LuKi16 @Kozixon @Mefju4 @KubiN* @Linshi @grubyyo @Najcior. @Jellon @Akselek @dmn @kacpi22545 @ViruS001 @bartek9182 @Milek! @bonit. @casinoo @Sheeker @Freszu1 @RIPSO @dpb @.Siva @Kr3dka @Dani3L0 @Lepik.ogf @Virlaen. @Argen @Skooczny. @RFK
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się
W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych.
Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa.
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ Tomxcio za aktualizację statusu, Dzień 14: Jacek, proszę cię ja mam już dosyć, weź mnie zrób koronnym, co ? Jacek, zró
Dzień 14: Jacek, proszę cię ja mam już dosyć, weź mnie zrób koronnym, co ? Jacek, zrób mnie koronnym, Jacek !!
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? III wojna światowa - Czy Apokalipsa zombie -
Co byś wolał?
III wojna światowa -
Czy
Apokalipsa zombie -
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Polski - Czy Matematyka -
Co byś wolał?
Polski -
Czy
Matematyka -
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ Loko* za aktualizację statusu, Pora na śniadanko Dziś nie miałem zbytnio ochoty na jedzenie a żeby to zmienić ustawi
Pora na śniadanko
Dziś nie miałem zbytnio ochoty na jedzenie a żeby to zmienić ustawiłem sobie formacje bojową
Po takiej wojnie od razu wrócił apetyt
Na początek szeregowy czekoladka a obok szeregowy pasztecik, a na przodzie porucznik marcheweczka i jabłuszko
I oczywiście generał płatek.
Serdeczne całuski dla armii @Klauss @Lamborghini. @bartek9182 @majster_szef @wodahs @.Dejw. oraz dla @Sheeker
-
✮ bartek9182 otrzymał(a) reputację od MFK za aktualizację statusu, xddd, weź mi jeszcze tutaj zareaguj
xddd, weź mi jeszcze tutaj zareaguj
-
✮ bartek9182 otrzymał(a) reputację od MFK za aktualizację statusu, xddd, weź mi jeszcze tutaj zareaguj
xddd, weź mi jeszcze tutaj zareaguj
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ kekap za aktualizację statusu, Ty nieproszony się wypowiadasz, ktoś Cię prosił o wypowiedź?
Ty nieproszony się wypowiadasz, ktoś Cię prosił o wypowiedź?
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ PicoBello* za aktualizację statusu, Gratulacje! Widzimy się na S1 : ) @uselk.todlugo @im8yearsold @hoskinpdw @Slovianek @
Gratulacje! Widzimy się na S1 : )
@uselk.todlugo
@im8yearsold
@hoskinpdw
@Slovianek
@AzureN
@Patryk99
@Najcior.
@_rydziu
@Gouda_Cheese
@ThanKs.ogf
@bartek9182
@Tropeuhh
@Fabian..
@StPatrykPL
@IgorRzeka
@majster_szef
@instinct
@Snao
@WhitePL
@Agatka00
@Pepsi*
@Mich*
@Maras.
@tyrkat404
@casinoo
@Morrison_Hotel
@THELepik.ogf
@Exiee
@bonit.
@Virlaen.
@WarninG.
@PeLeveJ*
@najak.
@ospatryk
@Dwiso
@OpssMan
@mlody_prezes
@Januszz*
@thamian.
@Norbi1478
@WengoszPlamisty.
@Huzzi
@Dodo_v8
@m0m3nt
@Hammurabi
@Mati1778
@WielkiChop
@Piskos
@_Alfred_
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ HasloDoWiFi za aktualizację statusu, gz @uselk.todlugo @im8yearsold @hoskinpdw @Slovianek @AzureN @Patryk99 @Najcior. @_ry
gz
@uselk.todlugo
@im8yearsold
@hoskinpdw
@Slovianek
@AzureN
@Patryk99
@Najcior.
@_rydziu
@Gouda_Cheese
@ThanKs.ogf
@bartek9182
@Tropeuhh
@Fabian..
@StPatrykPL
@IgorRzeka
@majster_szef
@instinct
@Snao
@WhitePL
@Agatka00
@Pepsi*
@Mich*
@Maras.
@tyrkat404
@casinoo
@Morrison_Hotel
@THELepik.ogf
@Exiee
@bonit.
@Virlaen.
@WarninG.
@PeLeveJ*
@najak.
@ospatryk
@Dwiso
@OpssMan
@mlody_prezes
@Januszz*
@thamian.
@Norbi1478
@WengoszPlamisty.
@Huzzi
@Dodo_v8
@m0m3nt
@Hammurabi
@Mati1778
@WielkiChop
@Piskos
@_Alfred_
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ Maras. za aktualizację statusu, Gratulacje wszystkim poniższym, widzimy się na służbie! @uselk.todlugo @im8yearsold @
Gratulacje wszystkim poniższym, widzimy się na służbie!
@uselk.todlugo
@im8yearsold
@hoskinpdw
@Slovianek
@AzureN
@Patryk99
@Najcior.
@_rydziu
@Gouda_Cheese
@ThanKs.ogf
@bartek9182
@Tropeuhh
@Fabian..
@StPatrykPL
@IgorRzeka
@majster_szef
@instinct
@Snao
@WhitePL
@Agatka00
@Pepsi*
@Mich*
@Maras.
@tyrkat404
@casinoo
@Morrison_Hotel
@THELepik.ogf
@Exiee
@bonit.
@Virlaen.
@WarninG.
@PeLeveJ*
@najak.
@ospatryk
@Dwiso
@OpssMan
@mlody_prezes
@Januszz*
@thamian.
@Norbi1478
@WengoszPlamisty.
@Huzzi
@Dodo_v8
@m0m3nt
@Hammurabi
@Mati1778
@WielkiChop
@Piskos
@_Alfred_
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ Wr77zeR* za aktualizację statusu, Gratulacje dla nowych Cadetów, widzimy się na służbie @uselk.todlugo @im8yearsold @ho
Gratulacje dla nowych Cadetów, widzimy się na służbie
@uselk.todlugo
@im8yearsold
@hoskinpdw
@Slovianek
@AzureN
@Patryk99
@Najcior.
@_rydziu
@Gouda_Cheese
@ThanKs.ogf
@bartek9182
@Tropeuhh
@Fabian..
@StPatrykPL
@IgorRzeka
@majster_szef
@instinct
@Snao
@WhitePL
@Agatka00
@Pepsi*
@Mich*
@Maras.
@tyrkat404
@casinoo
@Morrison_Hotel
@THELepik.ogf
@Exiee
@bonit.
@Virlaen.
@WarninG.
@PeLeveJ*
@najak.
@ospatryk
@Dwiso
@OpssMan
@mlody_prezes
@Januszz*
@thamian.
@Norbi1478
@WengoszPlamisty.
@Huzzi
@Dodo_v8
@m0m3nt
@Hammurabi
@Mati1778
@WielkiChop
@Piskos
@_Alfred_
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla Erti* za aktualizację statusu, Co ja mogę rzec... to tyle z mojej przygody na 4life. Spędziłem tutaj 2500h i nie żał
Co ja mogę rzec... to tyle z mojej przygody na 4life. Spędziłem tutaj 2500h i nie żałuję ani minuty. Poznałem w ciul zarąbistych ludzi i spędziłem z nimi wiele godzin na MM, DC bądź po prostu na serwerze. Chciałbym wszystkim podziękować za ten czas, w pierwszej kolejności osobom takim jak: @Komornik_Maciek @KlasycznyFilip @HomiK* @Wiktoria.Bungee @Milas @Dzinold*Których poznałem przypadkiem na serwerze, a teraz z czystym sumieniem mogę ich nazwać przyjaciółmi, nie tylko na 4life, ale i w życiu prywatnym. Podziękowania należą się też osobom takim jak: @xsiunc @D4mianQ @Bl4ck11.^ @Greem @Pomarancza @kacpi22545 @Marsherox @Akselek @Gercio @Gercio @im8yearsold @wojtiTM @WujekPiotrus @NoVoQ @Dani3L0 @grubyyo @Freszu1 @Sn3jku @Yodus @KierowcaTocki @glowka336 @Kalafior* @GB59 @Kamilube @Jxchu @AdmineQQ @Michal220 @Ciasioo @Matro.ATC @Snorlax* @KubaX @Serg* @Mai @Killekowski @kondziolek @damianek657 @pepsiak01 @p3gani @Atryk. @Wr77zeR* @Lumbago @.Mich4U @hjpr @PolskaWedka @lotus2 @WhitePL @Rafi115 @Laykxs @Nels0n @hykio @dwayneee @fizu. @Huzzi @Venomus @Dyndylihno @_TVARDYYY_ @.Dejw. @WielkiChop @Jerry* @Janusz* @Kurzi @Rotator* @Polixon @LUVR @ahabyy Dziękuję wam za czas spędzony na duty SAFD, jak i SAAF, a także poza służbą. Co do ciebie @Argen chciałbym podziękować za propozycję napisania apelacji za parę miesięcy, ale jednak nie skorzystam, z racji że za parę miesięcy średnio będę miał czas na rozgrywkę. Jeżeli moja wypowiedź, którą napisałem do jednego z członków SAFD, faktycznie cię uraziła, to cię przepraszam i chciałbym zapewnić, iż została ona napisana w 100% w formie żartu, z racji mojej niecierpliwości, gdyż zależało mi na rozgrywce na serwerze. Mimo że pozbawiłeś mnie możliwości gry (podkreślę, że słusznie), mimo tej sytuacji życzę tobie, jak i wszystkim osobom oznaczonym oraz wszystkim, o których zapomniałem w mojej wypowiedzi, powodzenia w dalszej rozgrywce na 4life, jak i w życiu prywatnym. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób liczyli na mój powrót na serwer, ale niestety taki moment nie nastąpi. Nie zobaczycie mnie też na innych pseudolach, bo z mojej perspektywy 4life nie ma żadnej wartej uwagi konkurencji. Dodatkowo chciałbym dodać, że zarząd SAFD nie do końca uczciwie się zachowuje względem KSF i RCON, gdyż kłamią im w żywe oczy. Tutaj zostawię potwierdzenia od aktualnych oraz byłych członków SAFD, zarówno postawionych na kluczowych stanowiskach, jak i zwykłych szeregowych. Jeżeli ktoś się zainteresuje tą sprawą, to w wiadomości prywatnej na DC lub forum chętnie podeślę nieocenzurowane wiadomości, aby zweryfikować, że te osoby faktycznie były lub są we frakcji. https://imgur.com/a/UVNK84C i zastanawia mnie czy zachowanie Vlidera SAFD jest godne podziwu? https://imgur.com/a/AQVlzLF pozostawie te decyzje administracji i innym. może ktos sie sprawą zainteresuje. Raz jeszcze dziekuje wszystkim i 3majcie sie // Erti*
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla Broszko za aktualizację statusu, Co tu dużo mówić, kara jak najbardziej słuszna. Chciałbym się z wami zapewne pożegnać
Co tu dużo mówić, kara jak najbardziej słuszna. Chciałbym się z wami zapewne pożegnać bo jak na razie powrotu nie mam w planach. Głównie dziękuje organizacji (Olimp). członkom administracji oraz sztywnym gitom.
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ XQward za aktualizację statusu, Chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego w tym nadchodzącym Nowym Roku! Oby kolejny r
Chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego w tym nadchodzącym Nowym Roku! Oby kolejny rok był lepszy od aktualnego
Udanego sylwestra!
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ Pap4koZ.bwc za aktualizację statusu, Ej wiecie co wam powiem? PRZYGOTOWANIE NALEŚNIKÓW • Mąkę wsypać do miski, dodać mleko
Ej wiecie co wam powiem?
PRZYGOTOWANIE NALEŚNIKÓW
• Mąkę wsypać do miski, dodać mleko oraz wodę (gazowaną lub zwykłą) i wymieszać rózgą lub krótko zmiksować mikserem na jednolite ciasto bez grudek.
• Dodać jajka, sól oraz olej roślinny lub roztopione masło i znów krótko wymieszać rózgą lub zmiksować na gładkie ciasto.
• Rozgrzać patelnię (np. naleśnikową, ale nie jest ona konieczna). Wylać niedużą porcję ciasta na rozgrzaną patelnię za pomocą łyżki wazowej i rozprowadzić je po całej patelni powierzchni przekręcając patelnię.
• Gdy spód naleśnika będzie już ładnie zrumieniony i dobrze ścięty, przewrócić go na drugą stronę za pomocą łopatki i powtórzyć smażenie na drugiej stronie.
Usmażyć pozostałe naleśniki.
-
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ TeKMistrz za aktualizację statusu, Zapraszamy do składania podań!
Zapraszamy do składania podań!
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Wesołego dnia dziecka
Wesołego dnia dziecka
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla marchewa* za aktualizację statusu, Siemanko Dzisiaj jakiś chłop wpadł pod pociąg, chyba zgon Miłego wieczorku
Siemanko
Dzisiaj jakiś chłop wpadł pod pociąg, chyba zgon
Miłego wieczorku
-
✮ bartek9182 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Jajo niech smakuje.
Jajo niech smakuje.