Skocz do zawartości

XQward

Administrator RCON
  • Postów

    26 680
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    187
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana XQward w dniu 31 Grudnia 2024

Użytkownicy przyznają XQward punkty reputacji!

O XQward

  • Urodziny 11.08.2001

W świecie gry

  • ID konta gracza 3
  • Nick XQward
  • Data rejestracji 2015-03-26 14:48:52
  • Ostatnio widziany 2025-01-17 12:07:11
  • Łączny czas gry 6985 godz. 38 min.
  • Biznes Dev Team
  • ➜ Ranga Wspolwlasciciel ★
  • Respekt
    -16
    Life Points
    67670
    Punkty karne
    540

Kontakt

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Opole, Opolskie
  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    GRUBY

Ostatnie wizyty

303 987 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje XQward

  1. Tytuł wątku (wpisujemy w pole tytuł): prośba o odbanoanie
    Treść wątku:stwierdzam że mój ban jest niesłuszny z powodu takiego że załatwiłem sprawę z graczem i wszystko my sobie wyjaśniliśmy
    Login: ZombiKosc
    Serial: 74962F7ADDAD3751F9773C1C79579334
    Powód: oszustwo
    Nick osoby nakładającej bana: AcoreQ
    Data otrzymania bana: 2020-01-17  20:11:59
    Długość bana: 2023-05-01 20:11:59
    Opis sytuacji: sprzedałem takiemu mojemu kumplowi auto które było na pp i zapytał mnie za ile jest na pp napisałem że za 100pln bo za tyle zazwyczaj jest a okazało się ze było za 4k później wymieniliśmy się on dał mi pieniądze ja dałem auto po czym wyszedłem z serwera w sprawach prywatnych i on to uznał za oszustwo napisał na mnie report czego nie wiedziałem dopiero jak wyskoczył mi ban na ekranie wszedłem po 48h na forum i tam mi wyskoczyło że jest na mnie skarga którą wyjaśniłem i napisałem że oddam pieniądze za auto i nawet zostawię mu to auto i zapłacę 16k (ps auto kupił za 13k) rekompensaty on się zgodził i napisałem że wymienimy się w 19.01.2020 o godz 20.00 w obecności admina po czym za 1godz przeczytałem że sprawę zamyka admin bo nie chcą oszustów na serwerze co nawet nie zrobiłem tego specjalnie
    Coś od siebie: stwierdzam że jestem częściowo winny bo nie sprawdziłem tego a napisałem że za 100pln 

    odbanowany powinienem zostać dlatego że dogadałem się z tym typem wręczyłbym mu wynagrodzenie za mój błąd i nie chciałem robić więcej problemów i co ważne nigdy nie zrobiłem ani nie oszukałem nikogo na tym serwerze i nazwanie mnie oszustem przez  AcoreQ stwierdzam niestosownym i bardzo ale to bardzo proszę o odbanowanie i nawet źle jest mój nick wpisany tu niżej
    Odnośniki do poprzednich apelacji:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin