-
Postów
272 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia kekap
Spamer (4/4)
895
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje kekap
-
24 dzień perma, niby mało minęło, ale czuję się jakby minęło pół roku od kąd byłem na serwerze, mam zajawki typu "dobra, dziś piękny dzień, słońce świeci, to sobie pójdę wbić na 4Life i popracować" , ale potem uderza mnie ta rzeczywistość - przecież mam perma. Z zaciśniętą pięścią i cierpliwością czekam dalej, nie poddam się, i z góry mówię że jak zdejmą mi perma to wracam na pełnej rurze, wale nockę na tym serwerze. Pozdrawiam oraz miłego Poniedziałku życzę każdemu.
